Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+55
sophie
*jovanaaa*
Lightbulb
LOLA
Tasa
Boki
dederaj
makisoul
Grejs
Mrwica &lt3 OT
mirar
jasna
Shiny
Aleksandrovki
alexalex
beltina
Zoka_Makedonija
Antigona
srnna
lela
caci*alex
maki75
goca-ge
SUNCE
MiNInA
Tanja
Dzuli
*Tijanaaa*
*Tijana*
2crazy4life
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
lidija
Vronkiki
milica_nk
yowyzzinho
Iccy
Boojan
Chokolada
sarmica
mne_girl
Daniss
_diana
Cicka
lake bolt
BoChhA
jeca92ninafan
Maja
ta$a
*nefertiti*
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
Morska
Zenastena
59 posters

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30368

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sun Apr 05, 2009 12:25 pm

    sarmica wrote:"Tata, jel' mozemo mi da usvojimo Ninu?"
    "Koga, bre?" - odgovara moj tata
    "Pa, Ninu, tata..."
    "Aaaa....Ninu....pa ako bas jako zelis.....ali, moras se i sa mamom dogovoriti"
    I ja onda odmah uzmem telefon da zovem mamu, koja je inace na poslovnom putu, no to mene ne sprecava...
    "Mama, jel' mozemo mi da usvojimo Ninu? Znas, mama, ona je jaaaaaakkkkooooo divno jedno stvorenje."
    "Jaoj...Saro, zasto ti mene zoves...cccc...nemam reci...ma, usvajaj ako zelis Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 367987"
    "Jao, divno, i tata se slozio.... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 367987"

    to sam vam ja nocas sanjala i jedina stvar koja je u ovoj prici istinita je da je moja mam na putu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019
    kazem ja, polupana potpuno Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019


    Srce moje malo... ja tebe obozavam. Dakle, ti si jedno ludo slatko stvorenje, i mislim nisam se davno nasmijala kao povodom ovog dijaloga Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30353

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Sun Apr 05, 2009 5:33 pm

    Sar(m)o, ludice mala... E, baš sam se slatko nasmejala. Koji si ti kralj!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Ma, pitaj ti mamu i tatu, za svaki slučaj. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 44464
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28665

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Sun Apr 05, 2009 10:26 pm

    bojim se kad bih mamu zvala zbog toga da bi se i mene odrekla Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 a tata, bi verovatno isto reagovao Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019


    jao, bas mi je drago da sam vas nasmejala.... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27852

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mirar Sun Apr 05, 2009 11:34 pm

    Fuvijanci, dobro vam veče:)
    Evo prenosim vam jednu informaciju sa Aninog foruma, od VaniLLe:P
    Gostovanje u PG 9.04. Nina, Ana, Sajko, Vukašin i Igor. Pogledajte i sami odakle joj info;)
    https://www.facebook.com/event.php?eid=58104868387&ref=mf
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27852

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mirar Mon Apr 06, 2009 12:43 am

    Da li možda Global moderator zna gde mogu da se nabave karte za konceRat vrsnog estradnog umetnika Mileta Kitića?
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30368

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Mon Apr 06, 2009 1:12 am

    mirar wrote:Fuvijanci, dobro vam veče:)
    Evo prenosim vam jednu informaciju sa Aninog foruma, od VaniLLe:P
    Gostovanje u PG 9.04. Nina, Ana, Sajko, Vukašin i Igor. Pogledajte i sami odakle joj info;)
    https://www.facebook.com/event.php?eid=58104868387&ref=mf

    Hm... provjericu sa Ninom Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 44464
    A ovo za Glob. Moderatora nisam skontala....
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27852

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mirar Mon Apr 06, 2009 1:18 am

    Andrea wrote:
    mirar wrote:Fuvijanci, dobro vam veče:)
    Evo prenosim vam jednu informaciju sa Aninog foruma, od VaniLLe:P
    Gostovanje u PG 9.04. Nina, Ana, Sajko, Vukašin i Igor. Pogledajte i sami odakle joj info;)
    https://www.facebook.com/event.php?eid=58104868387&ref=mf

    Hm... provjericu sa Ninom Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 44464
    A ovo za Glob. Moderatora nisam skontala....
    Skontaće Global moderator Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490
    A ovu nformaciju je VaniLLa slučajno pronašla na FB, inače je mala iz PG.
    Pozz Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27852

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mirar Sun Apr 12, 2009 10:09 am

    svima koji danas slave,srećan uskrs
    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 1zojes3
    makisoul
    makisoul
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Libra Location : Srbija-Zajecar

    Number of posts : 2 Points : 27589

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by makisoul Sun Apr 12, 2009 3:02 pm

    Zelim srecan Uskrs svima vama koji danas slavite.
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30353

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Sun Apr 12, 2009 4:36 pm

    mirar wrote:Da li možda Global moderator zna gde mogu da se nabave karte za konceRat vrsnog estradnog umetnika Mileta Kitića?

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Jao, tek sam sad ovo videla... Pardonirajte na off-u, samo da obavestim - karte mogu da se nađu ispod mog prozora, ako ih vetar nije oduvao... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28466

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Sun Apr 12, 2009 4:45 pm

    Zenastena wrote:
    mirar wrote:Da li možda Global moderator zna gde mogu da se nabave karte za konceRat vrsnog estradnog umetnika Mileta Kitića?



    ahahahahahhaa :imao:
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27852

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mirar Sun Apr 12, 2009 8:04 pm

    Zenastena wrote:
    mirar wrote:Da li možda Global moderator zna gde mogu da se nabave karte za konceRat vrsnog estradnog umetnika Mileta Kitića?

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Jao, tek sam sad ovo videla... Pardonirajte na off-u, samo da obavestim - karte mogu da se nađu ispod mog prozora, ako ih vetar nije oduvao... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490
    Oduvaja gi vetar Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 391260 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 670480 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 670480 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 670480
    Aleksandrovki
    Aleksandrovki
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 145 Points : 27920

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Aleksandrovki Tue Apr 21, 2009 7:56 pm

    Upravo sad ide prenos koncerta na Pink Music
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30353

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Tue Apr 21, 2009 11:24 pm

    Dragi Fuvijanci...
    Juče mi je bio definitivno jedan od najboljih dana u životu. Koncert u Sava Centru je nešto što ću pamtiti zauvek, dok me bude! Neko bi rek'o da preterujem, ali zaista sam oduševljena onime što sam juče doživela, uz ostatak Fuvijanaca koji se okupio tamo...

    Dakle, juče popodne smo se Maja (koja me čekala kod Delta city-ja, kod koga sam ja uspela da pogodim glavni ulaz, ovo da obavestim Choko, koja se za to najviše brinula Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 367987), Cicka, Sarmica i ja skupile kod "konja" i onda, nakon kosultacija uz dunjevaču smo se zaputile ka Sava Centru. (napominjem da je Sarma Fuvijanac za primer, jer je na pomenuti sastanak kod pomenutog konja došla pola sata ranije) Sad, meni beše čudno što idemo nešto ranije tamo i žurimo... Tj, skontala sam da Cicka i Maja nešto muvaju sve vreme. Usput smo kupili jedno diiiiiiivno slonče za našu Ninu (sad sam se setila kako je nešto počelo da pišti na senzorima u prodavnici kad je Cicka ušla Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 i kako smo pitali za lutkice: "Je l imate slončeeeee?"), plišano, roze, šašavo. Onda smo stigli onako ludi i nasmejani do SC i nakon što smo se sastali sa Majinom drugaricom (kojoj je Maja pogrešno predstavila Sarmicu, rekavši: "Ovo je Sanja... Sara... Ovaj, Milica!" Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 )zaputili smo se na južni ulaz u SC. Tu smo prolazili kroza neke čudne i uzane hodnike i sad se smejem, jer sam se setila kako mi je dok smo se tuda provlačili Maja dobacila: "Ivana, pazi glavu!" (da ne pričam da su me sve vreme upozoravali na stepenike i sl, kako ne bih pala negde, duuuuše) Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 . Meni ni tada ništa nije bilo jasno, ali sam već počela da kontam da nam se sprema neko iznenađenje. Ni slutila nisam kakvo. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Stigli smo do južnog ulaza, videli Anu Bebić u prolazu i onda smo stali i čekali. Tu smo videli Vukašina, Sajka, Danijela, Milicu, Ivanu, Antoniju, Pidžu, Đoleta...nekog u prolazu, nekog iz daljine...Cicka je non stop nešto kuckala po telefonu, svi smo se nešto vrteli... I onda se začula Maja, onako k'o bez duše: " Nina, ljudi...Nina!". Na ulazu je stajala jedna plava devojka, sva sitna, slatka i sa prepoznatljivim širokim osmehom... Naša Nina...
    Dok smo mi prišli do nje, već su je opkolila neka dečica. Ona je njih pitala: "Jeste vi moji forumaši?", a onda smo mi već prišli i rekli da smo to zapravo mi... Onda je usledilo rukovanje i upoznavanje... "Ćao, ja sam Nina" (i onaj njen osmeeeeeeeeeeeh, koji razoružava, ubija tremu) "Ćao...ovo ti je brat (za Sarmu)...Ćao, ja sam Ivana, ja papam Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 " E, tu nam je bila velika gužva, deca su tražila autogram i mi smo se malo pomerili da sačekamo da to Nina završi... Onda se pojavio Đole, klinke su počele da vrište, a Nina se, smejući se od uva do ova, izvukla do nas, uz reči: "Super, sad je stigao Đole, ja sam slobodna!" I tu smo se mi ispričali sa njom... Jao, ljuuuuuudi, kako je ona diiiiiiiiiivna!!! Eto, kad vam ja koja sam bila ubeđena da ću se onesvestiti kad je vidim, kažem da je ona toliko opuštena, neposredna i spontana da vi uz nju uopšte nemate utisak da pričate sa ovom našom Ninom, našom zvezdom... Osećate se kao da, u najmanju ruku, pričate s nekim koga već duže znate. Ona se bezbroj puta zahvalila na svemu, na podršci, na tome što smo došli... Pitala nas treba li da nam obezbedi neke karte, raspitivala se odakle smo svi došli, pričala šta će pevati na koncertu. Oduševila se slončetom i onda se slikala sa njim, a tu sliku vidite tamo na slikama... Kad smo je pitali kako će ga nazvati, kao poklon koji je dobila u ime svog Fuvijana, rekla je da mora da smisli ime. Mi smo predložili da se zove Fuvijanac, a onda je ona mrtva 'ladna odgovorila: "Ne move, zato fto fvaki Fuvijanac mova da ima fvoje ime!", sa sve onim njenim osmehom. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 "Možda ću ga zvat' Kantica", rekla je, aludirajući na onu našu priču sa chata o ljubimcima... "Da se zove kao...okolo...oko...okolokućaš", krenula je Nina u lomljenje jezika da izgovori i zasmejala se. Onda smo je pitali: "A, Nina, šta radi kuče?". Kroz osmeh, naravno, odgovorila je: "Kuče spava!"... "Kuče kaže AV!" Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 . Inače, pitali smo je što je nema na forumu od one noći kad smo Grejs, Sarma i ja cahtovale s njom, tj da nije to slučajno zbog toga što je zaključila da mi nismo baš normalni... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Nina reče: "Ja se samo sa takvima družim", Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 a to što je nije bilo na forumu opravdala je obavezama pred koncerte, kojih je bilo dosta. Naravno, doći će nam opet. E, onda je ona nas uvela na tonsku probu u SC i otišla da pravi frizuru. Naravno, pre toga smo se slikali (nećemo se mnogo zadržavati na detalju da sam ja morala da pravim neku glupost, pa sam kad sam krenula da je zagrlim uspela da se zamrsim u kaiš od njene torbe, na šta mi se ona ubila od smeha Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 ) i taaaaaaaaaako.
    INAČE, SVE TO JE BILO IZNENAĐENJE ZA NAS, KOJE JE ORGANIZOVALA NAŠA ANDREA, I ONDA JE UZ KOORDINACIJU SA CICKOM S JEDNE, I S NINOM S DRUGE STRANE, USPELA DA NAS SPOJI!!! DAKLE, JA VIŠE NEMAM NIJEDNU REČ DA JOJ SE ZAHVALIM! I, FUVIJANCI, DA ZNATE NAŠ ADMIN JE NAJDIVNIJI STVOR NA OVOM SVETU!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019
    Nakon našeg sedenja na tonskoj probi, gde smo se u drugom redu smejali kao šašavi ("Hej, vidite - živa kamera", rekoh ja kad sam videla onu klizeću kameru ispred bine Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 ) , krenulo je... Koncert... Uh... Naša Nina je bila fenomenalna!!! Pevala je sledeće pesme:
    1. "Čija si", duet sa Aleksom, bili su oboje fantastični, meni je Nina pevala wooooooooow, izgledala isto tako - odeća, nastup, pokreti, sve besprekorno
    2. "My heart will go on" - duet sa Igorom... Ovako, oni su zvučali taaaaaaako dobro, da to ne može rečima da se opiše! Ona je bila u onoj crvenoj haljini i izgledala je kao Boginja... Kad je u jednom trenutku izbacila nogu kroz prorez na haljini, woooooow... Ukratko, naš komentar, nakon što smo duboko uzdahnuli je bio: "Ako smo mi reagovali ovako, kako li je muškarcima?" Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490
    3. "Ništa novo", gde je Sonji pevala prateće i određene deonice. Njih dve su bile isto sjajne zajedno, uigrane, vesele, raspevane... Nina opet pevala super.
    4. "One" i "Naj naj" - duet sa Vukašinom... To me je iznenadilo, jer njih dvoje nismo mogli pre da čujemo zajedno. To je zvučalo fantastično! Uklopili su se savršeno, otpevali sjajno.
    5. "Lijepa tena" - gde je Igoru pevala one deonice koje peva Andrea Šušnjar u originalu. Što rekla Cika, fascinirala me je. Možda je to bilo najveće iznenađenje od svega, jer smo čuli Ninu u pesmi koja baš nije u njenom fazonu, u delovima koji nisu baš za njen glas, a zvučala je savršeno. Ja sam se naježila tokom pesme!
    6. onu Lakinu pesmu i himnu su pevali svi zajedno i bili su preslatki. Čini mi se da ću ceo život da se ježim kad čujem onaj deo "srcata našit peat samo za vaaaas". Na onoj Lakinoj pesmi su mi ona i Sonja bile preslatke kako su igrale i trčkarale...Duuuuuše...
    7. "CARE" - NINA solo, uz prateće Igora i Sonju!!! Ljuuuuuuuuudi, ne može rečima adekvatno da se opiše kako je ona to pevala! Puna žara, energije, nasmejana, od početka do kraja pesme u pokretu, uuuuuuuuh... Znate kako je na Gali zvučala? E, sad je bila 100 puta bolja!!! Onda možete da zamislite kako je to bilo... Uostalom, videćete na snimku, mada je to uživo poseban doživljaj.

    Inače, kako je Nina izlazila da peva, mi smo na balkonu ustajali i skakali (mada, igrali smo i uz druge pesme, naravno, ali kad je pevala ona smo bili najveseliji) i Grejs je svedok da su se tada uz nas dizali sa svojih mesta i ostali ljudi, he he he... Nina je podizala ljude, pevali su s njom, ali po završetku svake pesme smo se mi isticali po tome što smo vikali do iznemoglosti: "Nina, Nina, Nina!!!"

    Utiske sa koncerta ću za sad da završim rečenicom: NEKA MI SAD SAMO NEKO KAŽE NEŠTO LOŠE ZA NININO PEVANJE I GOTOV JE!!! ONO ŠTO SAM ČULA I VIDELA SINOĆ PAMTIĆU DOK ME BUDE!
    E, kad se završilo sve, ostalo je da se vidimo za Futavcem Grejsićkom, jer nismo uspeli da se vidimo pre koncerta... I onda je dok smo mi stajali i smišljali šta dalje, do nas prišla jedna pomalo zbunjena devojka i rekla: "Jesam ja na pravom mestu!". Bila je to Grejskićka... O tome kako je bila pogubljena, u pričaonici, da ne off-ujem ovde mnogo. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Uglavnom, od tog momenta, svi Fuvijanci koji su bili na koncertu su bili na okupu i onda smo krenuli da opet lovimo Ninu, da bi se i Grejsi videla s njom, a i mi joj preneli utiske s koncerta.
    Tu je opet nastupila Andrea, koja je iako je bila kilometrima daleko, opet uspela da kontaktira Ninu i s njom nam dogovori novi sastanak!!! Samo nam je stigla poruka: "Nina vas čeka ispred Savskog ulaza, brzo to nađite!". Naime, ona nije izašla na taj južni ulaz/izlaz, jer je tamo bila masa ljudi koji su vrištali, skakali na OT-ovce, nego je bila tamo i onda nas je ČEKALA DOK NISMO STIGLI!!!
    Ne mogu da vam opišem koliko je divna. Pričala je opet s nama o tome kako nam se dopao koncert, o svemu i svačemu, slušala naše utiske, pisala autograme deci koja su prilazila...slikala se...Sve vreme dok je stajala sa nama, čekali su je momci iz njenog benda... Inače, nju je interesovalo kako nam je bilo na koncertu i je l nam trajalo dugo. Mi rekosmo da nam je bilo malo i da bismo najradije hteli njen solistički koncert... Kad sam joj rekla: "Da, solistički kocert, al da traje jedno pet sati", napravila je preslatku facu, duuuuuuuša. Videlo se da joj je jako bitno da čuje naše utiske sa koncerta. Grejsi je upoznala Ninu i bila je sjajna, pribrana, kao i uvek. Onda je opet usledilo slikanje. Tj, Sarmica je zamolila još jednu sliku, i onda se slikala kako ljubi Ninu... Duuuuuuša... Onda su svi prišli i slikali se tako kako je ljube. Grejs će vam objasniti ko je najduže ljubio Ninu u levi obraz... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 (sad sam gotova, ubiće me Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 844546 ). Nina se tako oduševila, smejala se non-stop i onda rekla: "A, mogu l' ja da poljubim nekog?!". Duuuuuuuuša naša (ovo sam sad rekla 555. put, ali tako je). Onda smo još malo pričali i u trentuku su se čuli nečiji koraci,do nje je dotrčala jedna devojčica, ukopala se ispred nje i vrisnula: "Niiiiiiiiiiiiinaaaaaaaaaaaa" Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 . To je bila jako komična i simpatična situacija, pogotovo Ninina reakcija,pružila je ruku i uz osmeh rekla: "Ja sam Nina...". Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 :lmao:Onda nam je ona rekla da treba da ide na žurku na "H2O" i mi smo kroz zezanje dobacili da nas povede, na šta je ona rekla: " E, znate da bih mogla, al ne bih mogla sve, zbog mesta...". I ona je stvarno bila ozbiljna! Bože, kako je divna. Opet nam je zahvalila za slonče i rekla da još razmišlja o imenu za njega. E, onda smo malo upali u problem, jer se pojavio ogroman broj dece, koja su je opkolila i nit' smo mi mogli da joj priđemo, nit' je ona mogla da se izvuče. Onda ju je dečko bukvalno podigao i odneo odatle Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 ali bukvalno... Onda se ona nama još jednom zahvalila tako što je Andrei pisala poruku.

    Mi smo bili presrećni, a znam da su i drugi, kao i ja još dugo sabirali utiske, ako ne rade to i sad! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Šta reći o Nini, a da nije već rečeno! Predivna, prelepa... Osoba sa neverovatnom harizmom, energijom... Neverovatno neposredna, duhovita, pozitivna. Ta devojka prosto zrači, sija. Zvezdice u njenim očima, onaj osmeh - uživo, to je sve 10 puta lepše i upečatljivije, da znate. Uživo je još lepša nego preko tv-ekrana, i to da znate. I glas joj je predivan... Ma, sva je nekako nestvarna!!! Posebna je, zaista nesvakidašnja osoba, u njenom društvu provesti i par minuta je prelepo... Hvala joj što je bila s nama, što je odvojila vreme da nam se posveti! I to dva puta, između svih obaveza koje je imala!!! Hvala Andrei, što se opet potrudila da nas iznenadi, što je učinila to da upoznamo Ninu! Još jednom da kažem da nam je tamo strašno falila, ali da smo mislili na nju i trudili se da je izvestimo o svemu što se dešava!!! I, kad je prijavljujemo na konkurs za najboljeg Admina? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019

    Koncert je prošao, utisci su ostali, uz želju da se sve ponovi, da nas Nina opet rastopi svojom pojavom, svojim glasom...
    Svi Fuvijanci su bili super dok su pričali sa Ninom, iako su se mnogi od nas tripovali da će se pogubiti...
    Ja se izvinjavam što je post dugačak kao roman, ali mi je zaista bilo bitno da vam dočaram sve detalje, kako biste eto i vi koji niste bili, nažalost, osetili bar deo atmosfere od sinoć! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 44464 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938

    PS: Prema poslednjim informacijama, slonče je dobilo ime. Nina je javila da se zove Florijan Kant, a da mu je nadimak Kantica. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28665

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Tue Apr 21, 2009 11:51 pm

    ivana, tebe necu ni pokusati da iscitavam, bar ne sad... previse mi je Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019


    ali, ono sto ja mogu da kazem o nini, sad posle dva kratka (ali skaltka) druzenja sa njom je da me je ODUSEVILO TO STO TI NE DOZVOLJA DA IMAS TREMU (OD NJE SAME, NARAVNO) KAD PRICAS SA NJOM !!!

    neka mi ne zamere oni kojima sam to vec rekla, ali moram da podelim to sa ostatkom fuvijanaca Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 367987




    p.s. i verovatno potpisujem sve ono sto je ivana napisala u svom najnovijem romanu, koji je, cini se, duzi od zlocina i kazen Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 124644 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 124644 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 124644
    Maja
    Maja
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Skopje,Makedonija

    Number of posts : 690 Points : 28318

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Maja Tue Apr 21, 2009 11:54 pm

    uh Ivana oci me zabolele!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019
    Divno,divno,predivnoooo!!! Bas mi je drago zbog sve vas!!! I hvala na izvestaju!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938
    jedino sto je mene iznerviralo oko ovaj koncert je to sto nisu imali svi svoje pesme,neko je pevao vise,neko manje...trebali bi da budu svi jednako zastupljeni...ali to je to...

    P.S.slonce je bas slatkooo!! a ime Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30353

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Tue Apr 21, 2009 11:59 pm

    Izvin'te što vas bole oči... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 znate, uzdam se u Grejs, da će i ona da se raspiše, pa da ne budem najluđa ovde!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Grejs, nemo' da si me izdala...
    avatar
    Gost
    Guest


    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Gost Wed Apr 22, 2009 12:04 am

    ee baš mie drago što ste se swi zabawili i užiwali na koncertu!!fala na izwještaju!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30353

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Wed Apr 22, 2009 12:09 am

    Ma, nema čemu, samo još jednom praštajte što je moj post ogroman. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Al, dobro, ja to da se ne pogube detalji... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019
    jeca92ninafan
    jeca92ninafan
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral


    Female Leo Monkey
    Age : 31

    Location : Danilovgrad-Montenegro

    Number of posts : 919 Points : 28387

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by jeca92ninafan Wed Apr 22, 2009 12:12 am

    Ivana,hvawa puno na izvjestaju!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 44464 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938
    Baf mi je dwago da ste se wepo pwowele na koncetu i nawawno upoznawe NINU!!!!
    ...e sad jedwa cekam koncert u CG da je i ja upoznam KONACNO Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019
    HWAWA PUNO!!!!....a swoncic je pweswadak Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 615551 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 615551 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 615551
    mne_girl
    mne_girl
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Aquarius Goat
    Age : 32

    Number of posts : 286 Points : 28096

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mne_girl Wed Apr 22, 2009 12:17 am

    Ivana,text je fenomenalan Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 367987 ,hvala ti... Nocas cu Ninu da sanjam 100% Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29638

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by *Tijanaaa* Wed Apr 22, 2009 12:47 am

    Ona je divna,preslatka...Blago vama koji ste bili s njom,ja nisam uspela juce da je "uhvatim" da se slikamo ... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 391260
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30519

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Wed Apr 22, 2009 1:32 am

    Uff, preleteh ja Ivanin iscrpan izveštaj. Sve je tačno rekla, slažem se, GO Nina i to bi bilo to, hvala na pažnji.
    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490
    Šalim se. U svakom slučaju neću joj ispuniti želju da je prešišam u broju reči o Nini. Biću kratka jer nemam vremena sad. Uglavnom, hvala i najveće HVALA Andrei jer bez njene ažurnosti i pomoći, mi bismo mogli samo da sanjamo o onome što nas je sinoć snašlo. Andrea je nestvarno fenomenalna osoba i svaka joj čast! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Dakle, Ivana je opisala kako su se one videle pre koncerta. Ja nisam bila s njima i stigla sam baš pred početak koncerta. Bilo mi je krivo kad sam čula da su videli Ninu i slikali se, ali sam zacrtala da mi neće umaći posle koncerta makar je čekala do ujutru da izađe. I tako je i bilo. Upoznala sam Ninu, slikale smo se i to dvaput. Drugi put je to trajalo malo duže Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 . Naime, i to je Ivana morala da pomene Evil or Very Mad . Svi se ovi krenuli slikati s Ninom tako što je ljube u obraz i aj kud svi Turci, tu i mali Mujo, stanem i ja i poljubim je. Crkava baterija od aparata. Ja se opet priljubim na nju, bude mutna slika. Aj opet! Ja i dalje ljubim sirotu Ninu, a mojoj miloj cimerki se omakne da uslika beton i nečije cipele. Aj opet. I tu već Nina kaže: Aman, izljubismo se, mogle smo film snimiti. Embarassed A, ja, jooj reko slikaj više, ženoo...I konačno ok slika. Majko moja...Ona Chokolada će me ubiti od zezanja, a Ivana neće prestati pominjati dok sam živa.
    A Nina je lepa, lepa, lepa, opuštena, opuštena, opuštena. Videlo se da joj je drago što nas vidi i da se osećala ko da su joj neki rođaci došli. Skroz je slatka, zanimljiva, opičena, ma sve naj naj naj! Još je to veče i pevala Ti si mi bila u svemu Naj naj naj...E, baš to mislim o njoj i nemam reči više. Nadam se samo da ću je opet sresti. Dobila sam i autogram tik pre no što su je podivljali fanovi zaskočili, a dečko je odneo odatle.

    Nastupi su bili fenomenalni, ona je plenila na sceni, izgledala fenomenalno, pevala još bolje. Videćete ili ste videli klipove pa sami procenite. Sve u svemu, ono sinoć je trebalo doživeti! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 44464
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30353

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Wed Apr 22, 2009 1:42 am

    Grejs wrote:Uff, preleteh ja Ivanin iscrpan izveštaj. Sve je tačno rekla, slažem se, GO Nina i to bi bilo to, hvala na pažnji.
    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490
    Šalim se. U svakom slučaju neću joj ispuniti želju da je prešišam u broju reči o Nini. Biću kratka jer nemam vremena sad. Uglavnom, hvala i najveće HVALA Andrei jer bez njene ažurnosti i pomoći, mi bismo mogli samo da sanjamo o onome što nas je sinoć snašlo. Andrea je nestvarno fenomenalna osoba i svaka joj čast! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 Dakle, Ivana je opisala kako su se one videle pre koncerta. Ja nisam bila s njima i stigla sam baš pred početak koncerta. Bilo mi je krivo kad sam čula da su videli Ninu i slikali se, ali sam zacrtala da mi neće umaći posle koncerta makar je čekala do ujutru da izađe. I tako je i bilo. Upoznala sam Ninu, slikale smo se i to dvaput. Drugi put je to trajalo malo duže Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 . Naime, i to je Ivana morala da pomene Evil or Very Mad . Svi se ovi krenuli slikati s Ninom tako što je ljube u obraz i aj kud svi Turci, tu i mali Mujo, stanem i ja i poljubim je. Crkava baterija od aparata. Ja se opet priljubim na nju, bude mutna slika. Aj opet! Ja i dalje ljubim sirotu Ninu, a mojoj miloj cimerki se omakne da uslika beton i nečije cipele. Aj opet. I tu već Nina kaže: Aman, izljubismo se, mogle smo film snimiti. Embarassed A, ja, jooj reko slikaj više, ženoo...I konačno ok slika. Majko moja...Ona Chokolada će me ubiti od zezanja, a Ivana neće prestati pominjati dok sam živa.
    A Nina je lepa, lepa, lepa, opuštena, opuštena, opuštena. Videlo se da joj je drago što nas vidi i da se osećala ko da su joj neki rođaci došli. Skroz je slatka, zanimljiva, opičena, ma sve naj naj naj! Još je to veče i pevala Ti si mi bila u svemu Naj naj naj...E, baš to mislim o njoj i nemam reči više. Nadam se samo da ću je opet sresti. Dobila sam i autogram tik pre no što su je podivljali fanovi zaskočili, a dečko je odneo odatle.

    Nastupi su bili fenomenalni, ona je plenila na sceni, izgledala fenomenalno, pevala još bolje. Videćete ili ste videli klipove pa sami procenite. Sve u svemu, ono sinoć je trebalo doživeti! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 44464
    Ivana je, naravno, morala da pomene poljubac i, naravno, ko će ti to do kraja života pominjati, ako ne ja! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019
    Inače, Grejs je rekla meni sledeće: "Ako neko od nas priča, to je Ivana. A, kad je Nina bila tu, sve vreme s osmehom Mona Lize ćuti, neverovatno..." Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490 Eto, ti si to propustila sad pomenuti, jerbo si u gužvi, al znam da ćeš mi dušu vaditi za moje ćutanje i blentavo smeškanje... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 194490
    A, šta će Chokolada da ti radi, qq... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019 Braniću te, ne brini. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28665

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Wed Apr 22, 2009 1:57 am

    posto sam uzasno ponosna na sebe, moram to sa vama da podelim:

    JA sam je slikala sa Kanticom i to je MOJA (i vasa, naravno) slika i JA sam se prva slikala sa njom tako sto je ljubim Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 99019

    e sad svi crknite (vi koji ste bili prisutni) od ljubomore, sto sam se setila Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 124644 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 124644 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 124644 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 124644 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 124644




    laku noc svima Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 924938 (ceo ovaj post je saljiv, nisam ja stvarno tako umisljena) Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 693267

    Sponsored content


    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 27 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 8:27 am