Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+55
sophie
*jovanaaa*
Lightbulb
LOLA
Tasa
Boki
dederaj
makisoul
Grejs
Mrwica &lt3 OT
mirar
jasna
Shiny
Aleksandrovki
alexalex
beltina
Zoka_Makedonija
Antigona
srnna
lela
caci*alex
maki75
goca-ge
SUNCE
MiNInA
Tanja
Dzuli
*Tijanaaa*
*Tijana*
2crazy4life
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
lidija
Vronkiki
milica_nk
yowyzzinho
Iccy
Boojan
Chokolada
sarmica
mne_girl
Daniss
_diana
Cicka
lake bolt
BoChhA
jeca92ninafan
Maja
ta$a
*nefertiti*
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
Morska
Zenastena
59 posters

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    avatar
    goca-ge
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 14 Points : 27690

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by goca-ge Sun Mar 15, 2009 1:47 pm

    Dobro jutro Ninovci. Verujem da je nasim miljenicima ovaj vikend bio najbolji od izlaska sa OT. Zahvaljujuci vama imali smo divne fotografije a sto je jos vaznije i klipove. Steta sto nemozemo da pohvatamo to sto se na vasoj televiziji daje, mozda kad bi znali satninu jer na kablovskoj gledamo RTCG. U svakom slucaju saradnja nam je uspesna, a bice i u buduce.
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30293

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sun Mar 15, 2009 2:11 pm

    Dobro jutro.... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 44464
    Ma naravno Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 367987 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 924938
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 28011

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Cicka Sun Mar 15, 2009 4:01 pm

    ne znam jel ovo negdje postavljano,interviju nina ane i alexa

    https://www.youtube.com/watch?v=-FzAOLIdqgM
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28391

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Sun Mar 15, 2009 4:14 pm

    postavljeno je..Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 99019
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27777

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mirar Sun Mar 15, 2009 4:48 pm

    Dragi Fuvijanci, najgori ljudi Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 980471 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 924938
    Retko se prijavljujem, problem sa explorerom, ali vas redovno čitam. Vaše fotke sa žurke sam postavila na OT forumu i na Aninom forumu, uz napomenu da su preuzete sa Nininog zvaničnog foruma. Poz Andrei koja je dala saglasnost za to Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 124644
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30293

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sun Mar 15, 2009 8:05 pm

    mirar wrote:Dragi Fuvijanci, najgori ljudi Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 980471 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 924938
    Retko se prijavljujem, problem sa explorerom, ali vas redovno čitam. Vaše fotke sa žurke sam postavila na OT forumu i na Aninom forumu, uz napomenu da su preuzete sa Nininog zvaničnog foruma. Poz Andrei koja je dala saglasnost za to Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 124644

    Hehe.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 44464 Ma sve ok... Pozz i tebi!
    E da, ako imas Internet Explorer,on iz nekog razloga ima problem sa ovim serverom i pojavljuje se sasvim nesto drugo u odnosu na ono kako bi trebalo da izgleda.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 471218
    avatar
    goca-ge
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 14 Points : 27690

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by goca-ge Mon Mar 16, 2009 4:34 pm

    Dobar dan Fuvijanci. Nisam zapamtila kad ce biti na RTCG emisija sa Ninom i drugim studentima. Nasla sam link za RTCG http://www.nettelevizor.com/televizija-crne-gora-rtcg.php i preko njega se moze snimiti emisija. Ako znate u koliko sati ce biti i mi bi snimili emisiju.
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30293

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Mon Mar 16, 2009 4:42 pm

    goca-ge wrote:Dobar dan Fuvijanci. Nisam zapamtila kad ce biti na RTCG emisija sa Ninom i drugim studentima. Nasla sam link za RTCG http://www.nettelevizor.com/televizija-crne-gora-rtcg.php i preko njega se moze snimiti emisija. Ako znate u koliko sati ce biti i mi bi snimili emisiju.

    To ce biti danas? Pogledacu ja program na kablovskoj kad dodjem kuci pa se javljam...
    avatar
    goca-ge
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 14 Points : 27690

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by goca-ge Mon Mar 16, 2009 4:52 pm

    Hvala ti puno, citamo se
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28391

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Mon Mar 16, 2009 7:28 pm

    jel biloo?
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30293

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Mon Mar 16, 2009 8:04 pm

    Ja ne vidim nista sto bi moglo biti to, sem neka emisija na RTCG 1 u 21h... Ovo sve ostalo mi ne zvuci kao nesto gdje bi oni mogli gostovati.
    Jeste li sigurni da je to na RTCG? Da nije neka druga TV u CG?
    avatar
    goca-ge
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 14 Points : 27690

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by goca-ge Mon Mar 16, 2009 8:18 pm

    Ovo sam procitala negde kod vas (posle gostovanja u diskoteci) a na kojoj TV neznam. Koje TV stanice ima CG. Da proverimo.
    BoChhA
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Aquarius Cat
    Age : 36

    Location : Niksic

    Number of posts : 995 Points : 28043

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by BoChhA Fri Mar 20, 2009 11:35 am

    Zakazani prvi koncerti


    UČESNICI OPERACIJE TRIJUMF ZAVRŠAVAJU NUMERE I PRIPREMAJU SE ZA TURNEJU




    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 1237511552
    Podgorica - Učesnici „Operacije Trijumf” održaće prve koncerte u
    beogradskom „Sava centru” 19. i 20. aprila, a nastupiće Nina Petković,
    Đorđe Gogov, Vukašin Brajić, Nikola Sarić, Nikola Paunović, Adnan
    Babajić, Ana Bebić, Igor Cukrov, Sonja Bakić, Aleksandar Belov, Danijel
    Pavlović, Milica Majstorović i Antonija Besednik.

    Mladi pjevači izvešće numere domaćih i stranih muzičara, kao i pjesme
    sa kompilacije, koja će izaći prije koncerta, pod etiketom izdavačke
    kuće “Emotion”. Ova dva nastupa biće početak velike turneje po
    gradovima regiona.
    - Ovih dana definitivno ću se posvetiti snimanju pjesme “Bezobrazno”
    koja je trebalo da bude završena prije nekoliko nedjelja. Međutim, zbog
    mojih i obaveza “Emotiona” to je odlagano, ali uskoro će slušaoci imati
    prilike da je čuju na radio-stanicama. Osim pjesme “Bezobrazno” koju su
    radili Mirko i Snežana Vukomanović, dobila sam još dvije tri ponude,
    tako da ću i te kompozicije preslušati i neku od njih snimiti - kazala
    je Nina Petković za “Vijesti”, ne želeći da otkriva ko su autori čije
    pjesme je dobila na preslušavanje.

    Ona je dodala da ima u planu da snimi i pjesmu koju je sama napisala, u njenom prepoznatljivom stilu.
    - Slična je onome što sam radila sa grupom “Dan poslije”, blaža
    varijata gotik roka, ali ipak nosi sve ono po čemu me je publika
    razlikovala od ostalih pjevača. Među pjesmama koje sam preslušala je
    jedna predivna, poznatih autora iz Srbije, biće iznenađenje za publiku.
    Za sada se to drži pod velom tajne - rekla je Petkovićeva.

    Osim pjesama koje radi za sebe, ova talentovana Tivćanka, oprobala se
    kao autor numera za još neke izvođače, među kojima je i nekadašnji član
    grupe “No Name” Bane Nedović.
    - Dala sam mu nekoliko kompozicija na preslušavanje, jedna od njih mu
    se dopala i odlučio je da je snimi. Zaista mi je drago što će je on
    otpjevati jer sam čula da mu je dobro legla. Takođe, radila sam pjesme
    za neke od učesnika “Operacije Trijumf”, a kada će ih snimiti još ne
    znam- priča Petkovićeva, koja je za kratko vrijeme pobrala simpatije
    publike ex-Yu prostora.

    Na pitanje da li ima tremu pred veliku turneju po državama bivše
    Jugoslavije, učesnica “Operacije Trujumf” Petkovićeva, samouvjereno
    kaže ne.
    - Nemam, jer nas je svake nedjelje pratilo više miliona gledalaca. Za
    sada smo svi preokupirani pripremama za turneju, dogovaramo se šta ćemo
    pjevati, a moramo biti sigurni u te kompozicije, kako bismo ih na što
    bolji način predstavili publici u gradovima u kojima budemo nastupali.
    Zaista se radujem turneji - riječi su Petkovićeve.


    Opet u Podgorici

    Neki učesnici “Operacije Trijumf” ponovo će gostovati u glavnom gradu Crne Gore, ali ovog puta povodom 4. aprila Dana studenata.
    Tako će studente na platou između Pravnog i Ekonomskog fakulteta u
    terminu od 12 do 18 časova zabavljati Nina Petković, Ana Bebić, Nikola
    Sarić i Milica Majstorović, a gosti će između ostalih biti i DJ Gile,
    DJ Vlado Tomić, DJ Prema i Željko Vasić.
    Ovaj hepening se održava tradicionalno u organizaciji Studentskog parlamenta Univerziteta Crne Gore.


    www.vijesti.me

    p.s. jeeeeej kompilacija prije Sava centra Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 367987 I can`t wait Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 367987
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30293

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Fri Mar 20, 2009 12:37 pm

    Prebacila sam ovo u dio Nina u novinama.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 44464
    mne_girl
    mne_girl
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Aquarius Goat
    Age : 32

    Number of posts : 286 Points : 28021

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mne_girl Sat Mar 21, 2009 12:17 am

    ljudi,ovo je Nina sad na fb napisala...
    Pozdrav svima!

    KAo sto vidite, moj profil, ovaj jedan koji za sada imam je dostigao maksimalan broj od 5000 prijatelja. Dakle nikoga vise ko je poslao request za ovaj profil ne mogu prihvatiti. I izvinjavam se svima.
    Cim budem mogla, napravicu jos jedan profil, a da ne bi bilo zabune bice isti kao ovaj, a na ovom profilu ce biti link za drugi profil da biste lakse nasli PRAVI profil, jer su se pojavljivali moji lazni profili, koji su sada srecom obrisani.
    Svi koji su poslali request za ovaj moj profil, a nisu bili prhvaceni, molim vas da kad napravim drugi nalog posaljete ponovo zahtjeve tamo, i ja cu prihvatiti sve koje budem mogla. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 44464
    Takodje molim sve one koji su mi prijatelji na ovom profilu da ne saljete upite na drugom, jer nece biti potrebe da bilo ko bude na oba profila, sve sto bude na ovom, bice i na tom novom koji napravim, tako da niko nece biti ni za sta uskracen.

    Hvala vam na razumijevanju..

    Do tada, veliki pozdrav sa Fuvijana.. i hvala vam puno na podrsci!

    Nina
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27777

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mirar Sat Apr 04, 2009 11:06 am

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 124644 Fuvijanci, lep dan vam želim:-*Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 924938Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 924938
    Da li je danas u Podgorici gostovanje ekipe povodom dana studenata????Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 124644
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30293

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sat Apr 04, 2009 12:25 pm

    mirar wrote:Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 124644 Fuvijanci, lep dan vam želim:-*Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 924938Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 924938
    Da li je danas u Podgorici gostovanje ekipe povodom dana studenata????Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 124644

    Draga, po onome sto sam ja nezvanicno cula, mislim da gostovanja u PG povodom dana studenata nece ni biti... Ali nemam zvanicnu informaciju, niti ima Bochhe da nam to definitivno provjeri.
    Ako bude nastup, ici ce neko i dobicete full izvjestaj kao proslog puta, ali sve mi se cini da od toga nema nista ovog puta Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 844546 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 844546 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 844546
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28495

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Sat Apr 04, 2009 3:07 pm

    Posto sam ja sa Ekonomskog faxa,ja vam mogu reci da danas definitivno koncerta nece biti jer je za danas zakazano desavanje u Bijeloj,u Domu za djecu bez roditelja,tako da ce dolje biti koncert gdje ne ucestvuju Nina i ostali iz OT,vec Ana Masanovic,Bane Nedovic i jos neki pjevaci....a da li ce biti koncerta u PG jos se nista sigurno ne zna..za tu informaciju cekamo bochhu.........pozdrav svima...
    avatar
    goca-ge
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 14 Points : 27690

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by goca-ge Sat Apr 04, 2009 3:54 pm

    Dobar dan Fuvijanci. Nina nam je sinoc napravila predivno iznenadjenje, bila je kod nas na chatu sa Aleksandrovog laptopa. Ludo smo se zabavljali i pozivamo vas da nam opet gostujete.
    Mrwica &lt3 OT
    Mrwica &lt3 OT
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 4 Points : 27548

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Mrwica &lt3 OT Sat Apr 04, 2009 6:42 pm

    Nina je jedno divno stvorenje koje je oktobar,novembar,decembar i mali deo januara(2009) i septembra 2008 učinila posebnim.
    Divna i specifična boja glasa.
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28391

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Sat Apr 04, 2009 6:47 pm

    jaoo,slazem se u potpunostiiiii
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30278

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Sat Apr 04, 2009 6:57 pm

    i, ja, i ja...
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28590

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Sat Apr 04, 2009 9:27 pm

    "Tata, jel' mozemo mi da usvojimo Ninu?"
    "Koga, bre?" - odgovara moj tata
    "Pa, Ninu, tata..."
    "Aaaa....Ninu....pa ako bas jako zelis.....ali, moras se i sa mamom dogovoriti"
    I ja onda odmah uzmem telefon da zovem mamu, koja je inace na poslovnom putu, no to mene ne sprecava...
    "Mama, jel' mozemo mi da usvojimo Ninu? Znas, mama, ona je jaaaaaakkkkooooo divno jedno stvorenje."
    "Jaoj...Saro, zasto ti mene zoves...cccc...nemam reci...ma, usvajaj ako zelis Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 367987"
    "Jao, divno, i tata se slozio.... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 367987"

    to sam vam ja nocas sanjala i jedina stvar koja je u ovoj prici istinita je da je moja mam na putu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 99019
    kazem ja, polupana potpuno Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 99019
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28495

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Sat Apr 04, 2009 10:07 pm

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 194490 pitaj ti danas tatu i majku al u stvarnosti da vidimo kako ce reagovati....mozda ti stvarno budu tako reagovali..... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 44464
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30444

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Sat Apr 04, 2009 11:55 pm

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 194490 Saro, pitam se zašto si to sanjala... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 149855

    Sponsored content


    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 26 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 6:24 am