Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+55
sophie
*jovanaaa*
Lightbulb
LOLA
Tasa
Boki
dederaj
makisoul
Grejs
Mrwica &lt3 OT
mirar
jasna
Shiny
Aleksandrovki
alexalex
beltina
Zoka_Makedonija
Antigona
srnna
lela
caci*alex
maki75
goca-ge
SUNCE
MiNInA
Tanja
Dzuli
*Tijanaaa*
*Tijana*
2crazy4life
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
lidija
Vronkiki
milica_nk
yowyzzinho
Iccy
Boojan
Chokolada
sarmica
mne_girl
Daniss
_diana
Cicka
lake bolt
BoChhA
jeca92ninafan
Maja
ta$a
*nefertiti*
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
Morska
Zenastena
59 posters

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28665

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Tue May 05, 2009 5:11 pm

    Andrea wrote:Ako nastavite da me zovete shefe, sve cu da vas banujem Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 i onda cu sama sa sobom da pricam ovdje na Fuvijanu i bice mi bas dobro Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490

    A PR mi je inace dao otkaz sinoc, ne znam hoce li je jedna povisica (hm jos jedna tacnije) vratiti na posao Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 678392

    Sad sam posla u Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 797118 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 797118 al ja sam Admin, meni se moze Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 (salim se, izvinjavam, i necu vise)

    Pozzzzzzzz


    PR mora da zavrsi ovaj Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 797118
    dakle, lenji PR nije dao otkaz svom lenjom klijentu, vec samo otisao da Sleep i ne trazi novu povisicu, nije bas toliko pohlepan, ali moramo da porazgovaramo o Tasinom fotoaparatu, na nekom drugom mestu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 99019

    sorryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....................necu vise Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 693267
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30368

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Tue May 05, 2009 5:13 pm

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 hahaha vazi sreco...
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30353

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Tue May 05, 2009 5:13 pm

    Boki, hvala što si pojasnio sve... Svi smo, naravno, to shvatili, kao i pre. Dobro, Grejs ima neke "rezerve", al pojasniću joj ja šta je to interakcija o kojoj si ti govorio i preduprediću svaki njen suvisli zaključak, jer ta žena kad nešto zaključi to je gotovo uvek mimo racionalnog, ali u službi njene nesigurnosti. Eto, ja sam preuzela na sebe da je tu popravim, i biće to dobro. A, sad će ona ovde da se zacrveni ili da mi zapreti smrću, ali i s tim ću se nekako izboriti... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 99019

    Inače, drago mi je da Nina ceni našu podršku, mada to sam oduvek znala, jer ona je to bezbroj puta već pokazala i dokazala. I sve što radimo, to i ona zna, je da je promovišemo i pomognemo joj tako da se izbori za svoje mesto...
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28665

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Tue May 05, 2009 5:18 pm

    ...za svoje mesto koje i vise nego zasluzuje !!!!!!



    (da zavrsim, ivana Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 99019)


    Last edited by sarmica on Tue May 05, 2009 5:43 pm; edited 1 time in total
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28570

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 5:19 pm

    ..da obrazložim nešto🆒 Znači..pitala bih vas da se nadjete u poziciji pored svih fotografa,a ispred sebe vidite Ninu i baš bih vas pitala da li biste u toj situation slikali našeg Kapetana...i još prethodno je upoznate i shvatite da je još divnija nego što ste mislili...I još sam ja njoj rekla da cu je slikati ali baš punooo...ona je svojim osmijehom i riječima ,,ha ha OK je to "dala odobrenje Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 367987 NINA ovako će izgledati moja odbrana...da se zna Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 I još zašto se slažem sa gore navedenima...mislim da nas Nina ne bi prihvatala dobro da je smaramo i upoznavala se Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 44464 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 44464 eto tako...... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 397374
    A još...Andrea ako si ikad mislila da mi daš još jednu platu..daj je sarmi..jer boljeg PR-a necemo imat...i sorry ali NEĆU Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 391260 da budem banovana Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 POZ DRAGI LJUDI
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30353

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Tue May 05, 2009 5:25 pm

    Tašo, odbrana ti zvuči sasvim solidno, razradiću je ja još malo, tako da si na sudu sigurna... Zabraniće ti Nina prilaz u prečniku od 100m, ne baš kilometar, kako je planirala... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Šalim se ja naravno. I moram da ti komplimentiram još jednom na sjajno odrađenom poslu u Podgorici. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 44464

    Sarmice, hvala što si mi dovršila misao... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 924938 Dodala bih još da smo mi za Ninu tu da stojimo iza svega što uradi, da podržimo sve što tek planira da uradi, i da onda kad pomisli da to što radi možda nije dovoljno, da ne vredi ili da nema smisla; kad joj ponestane snage ili sigurnosti, budemo oni koji će je podsetiti da joj je samo nebo granica...
    (je l se meni čini ili polako postajem nepodnošljivi filozof? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 72159 )
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28570

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 5:30 pm

    jojjjjjjjj kako si ovo poslednje dobro reklaaa.....NINA pored moralne podrške mi smo tu i sa finansijskom podrškom... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 397374 Znate kako ljudi....ako bude prifalilo sredstava mi cemo skupiti..kucaćemo na sva vrata Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 od Sombora pa do mora Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 KREATIVNOST IZNAD SVEGA Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 397374 ma nema na čemu za PG...uvijek i u svako doba Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 397374 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 397374
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30519

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Tue May 05, 2009 5:51 pm

    Zenastena wrote: Sarmice, hvala što si mi dovršila misao... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 924938 Dodala bih još da smo mi za Ninu tu da stojimo iza svega što uradi, da podržimo sve što tek planira da uradi, i da onda kad pomisli da to što radi možda nije dovoljno, da ne vredi ili da nema smisla; kad joj ponestane snage ili sigurnosti, budemo oni koji će je podsetiti da joj je samo nebo granica...
    (je l se meni čini ili polako postajem nepodnošljivi filozof? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 72159 )

    Jok, samo ti se čini! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490

    Šalim se, slažem se sa ovim filozofskim tekstom. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 701438 I da, Tašo, kucaćemo na sva vrata od Sombora pa do mora ako treba! Evo ja i Sara pokrivamo Vojvodinu a to je puno vrata! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Ali nadajmo se da neće baš dotle doći..
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28999

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Tue May 05, 2009 5:57 pm

    Ala .... Gospodjice Grejs i ja sam u Vojvodini, valjda ? ako se dobro razumem u kartu Srbije ...ko zna .... ta shta ja znam ....
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28570

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 6:00 pm

    Da ne čuje zlo Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 99019 Podgorica je pokrivena...a i malo šire bogami.....Ej zaboravih reci valjda je sledeci koncert OT u Makedoniji.....pa da znate Makedonci i ostali Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 397374 tako je Nina u jednom intervjuu rekla.....Boojane ova zuta boja je malo štrečeća Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30368

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Tue May 05, 2009 6:01 pm

    E ovako... ovo sad cete razumjeti bez puno price... Ko ne razumije, onda njemu ovo nije ni bitno i ne treba da se uzbudjuje.

    O TOME SE NE PRICA.COM

    a vi znate na sta ja mislim... dakle svaki propust ce ''nekoga'' nama dragog skupo kostati... racunam da ste toga svjesni.

    Sve je pobrisano, i nema vise price javno.. svaki post cemo morati da brisemo.

    Hvala na razumijevanju.

    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30519

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Tue May 05, 2009 6:03 pm

    Bojane, ja se tebi posebno izvinjavam!!! Ne znam kako si mogao da mi promakneš! Izvini, evo mlatni me nečim po glavi čim me vidiš ili mi jednostavno oprosti! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 693267
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30353

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Tue May 05, 2009 7:06 pm

    Dragi moji ljudi, nadam se da smo večeras u 21h ispred "kockastog ekrana" i gledamo Ninu na TV "Košavi"! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 99019
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30519

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Tue May 05, 2009 7:11 pm

    Ja jedva čekam! Spremne kokice, koka kola i ostale grešne kalorije. Još mi cimerka sinoć srećno objavi kako večeras ima film, nije ni završila rečenicu a ja upadnem: KAD? Ne znam, valjda u 9. Reko, ništa od toga, emisija u toku! Požalila je u momentu što je išta pominjala jer je zamalo nisam ugrizla. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30353

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Tue May 05, 2009 7:12 pm

    Zvjeri jedna... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 194490 Oli doć malo na chat? A, vi ostali izvinite na off-u!
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28999

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Tue May 05, 2009 9:23 pm

    Grejs wrote:Bojane, ja se tebi posebno izvinjavam!!! Ne znam kako si mogao da mi promakneš! Izvini, evo mlatni me nečim po glavi čim me vidiš ili mi jednostavno oprosti! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 693267
    Ma opusteno ..... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 367987 Ja sam tebi relativno nov .... Pa dok me prihvatish .. Polako Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 367987
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27852

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mirar Tue May 12, 2009 10:46 pm

    Sa off-a Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 44464
    vukashinov note na fb

    Today at 7:34pm
    Odavno nisam napisao note, pa evo, nekoliko stvari koje vas interesuju...

    1. O koncertnoj turneji se jos uvek nista ne zna. Bice nastupo po klubovima, o kojima cete biti obavesteni.

    2. Za sada gostovanja koja su dogovorena:
    * 14.5. H2O - Adnan, Milica i Aleksandar
    * 15.5. Banjaluka - Pidza, Djole i ja
    * 15.5. Kotor (privatna zurka) - Sajko, Ana, Nina
    * 15.5. Paracin - Milica, Adnan, Danijel
    * 16.5. Dimitrovgrad - OT Bend
    * 28.5. H2O - Ana, Pidza i ja
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28665

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Tue May 12, 2009 11:02 pm

    a sto ne bi zaobisli NS u velikom, najvecem krugu?? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 898281
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30368

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Wed May 13, 2009 12:19 am

    Da, da, znam ovo za NInu i Maximus, sad sam dosla da okacim na Obavjestenja Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 99019
    Hvala Mirar, kao i uvijek Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 924938
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30519

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Wed May 13, 2009 1:48 pm

    sarmica wrote:a sto ne bi zaobisli NS u velikom, najvecem krugu?? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 898281

    Slažem se. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 57333
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30353

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Wed May 13, 2009 4:20 pm

    Grejs wrote:
    sarmica wrote:a sto ne bi zaobisli NS u velikom, najvecem krugu?? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 898281

    Slažem se. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 57333
    U Novi Sad će još i da dođu, a šta da kažem za Čačak... Organizatori verovatno ni ne znaju da mi u provinciji u unutrašnjosti postojimo... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 391260
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28466

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Wed May 13, 2009 4:28 pm

    Pa ako prave jos nesto u Bg-u,ne bi bilo lose...A i sta je tesko doci....Nije CAcak toliko daleko..Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 99019
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30519

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Wed May 13, 2009 7:12 pm

    Zenastena wrote:
    Grejs wrote:
    sarmica wrote:a sto ne bi zaobisli NS u velikom, najvecem krugu?? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 898281

    Slažem se. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 57333
    U Novi Sad će još i da dođu, a šta da kažem za Čačak... Organizatori verovatno ni ne znaju da mi u provinciji u unutrašnjosti postojimo... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 391260

    Daaa, a šta je Sombor, majke ti? Nekakva metropola? Pa eto bili su i tu. A uostalom, jesmo se dogovorili, ako dođu u Novi Sad dolaziš. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 367987
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27852

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mirar Wed May 13, 2009 10:09 pm

    sa off-a Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 44464 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 924938
    Aleksandar sutra peva u klubu H2O zajedno sa Milicom i Adnanom a 25 Maja na trgu u Tivtu gde gostuje zajedno sa kolegama iz OT-a .
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28570

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Wed May 13, 2009 10:11 pm

    Sad se baš obradovah...Udjoh na sajt http://www.makilemuzika.page.tl/ a tu inače se objavljuju nova strana i domaca muzika,promo singlovi bla bla bla ...kad ono tamo vidim http://makilemuzika.blog.co.yu/blog/makilemuzika/muzika-2009/2009/05/12/sonja-bakic-i-nina-petkovic-2009-samo ....Ninina i Sonjina pjesma... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 397374 Tako da pretpostavljam da je sad o tome se priča.com ......konačno Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 615551

    Sponsored content


    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 33 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 5:41 am