Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+55
sophie
*jovanaaa*
Lightbulb
LOLA
Tasa
Boki
dederaj
makisoul
Grejs
Mrwica &lt3 OT
mirar
jasna
Shiny
Aleksandrovki
alexalex
beltina
Zoka_Makedonija
Antigona
srnna
lela
caci*alex
maki75
goca-ge
SUNCE
MiNInA
Tanja
Dzuli
*Tijanaaa*
*Tijana*
2crazy4life
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
lidija
Vronkiki
milica_nk
yowyzzinho
Iccy
Boojan
Chokolada
sarmica
mne_girl
Daniss
_diana
Cicka
lake bolt
BoChhA
jeca92ninafan
Maja
ta$a
*nefertiti*
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
Morska
Zenastena
59 posters

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28964

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Sat Apr 25, 2009 3:32 am

    Andrea wrote:
    Boojan wrote:Zaboravio sam da vam kazem da sam otvorio profil NinaPetkovicFanClub na YouTubu .... Samo treba da ga sredim josh, pa ko bude zeleo da postavlja klipove samo neka mi trazi pasword .....

    Nadam se da to nije problem Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 367987

    Naravno da nije problem... daj link, okacicemo ga ovdje na forumu, i na fun page-u na FB.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 44464

    Pozzz
    Naravno, izvoli: https://www.youtube.com/user/NinaPetkovicFanClub

    Samo moram ga maro doterati i ubaciti neke klipove Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 367987
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29603

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by *Tijanaaa* Sat Apr 25, 2009 5:50 pm

    Je l' se zna koji je pravi Ninin profil na FB?
    flower
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30318

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Sat Apr 25, 2009 6:07 pm

    Pravi profil je onaj sa slikom na kojoj ima tamniju kosu i pramen preko lica...
    Ima na njemu link i za drugi profil, pošto na ovom prvom već ima popunjenu listu prijatelja.
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30333

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sun Apr 26, 2009 1:59 am

    Imate temu u dijelu Obavjestenja, u kojoj su linkovi za PRAVE Ninine profile... Pozz
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27817

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mirar Sun Apr 26, 2009 10:04 pm

    Boki je ovo preneo na ot.net:)
    "Sonja je ovo napisala na njenom forumu:

    Citat: sonjabakic
    Cujte i pocujte..... :-)
    Za koji dan ce se na youtube-u pojaviti jedno malo iznenadjenje. Posto ima nas koji ne mozemo da cekamo da se nesto desi, morali smo da uzmemo stvari u svoje ruke. Naime, Nina i ja smo pre par dana snimile duet, u pitanju je balada, cije cu autore navesti malo kasnije. Snimljen je i spot i to sa budzetom od nula dinara, jednom plahtom i ogledalom iz kupatila :-)
    Svi koji su radili na njemu su extremno ponosni na to kako je ispao i jedva cekamo da ga podelimo sa vama!
    Budite strpljivi ...... :-)))

    ps. Znam da se Nina nije javila jos uvek, ali kao sto sam rekla, ovih par dana smo bile jako zauzete, a sada znate i zasto i sve je to zbog vas!!! "
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28431

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Sun Apr 26, 2009 10:29 pm

    aaaaaaaaaaaaa...jedva cekam...budzet nula dinara???? wtf???Ne verujemm
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30318

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Sun Apr 26, 2009 11:02 pm

    Dakle... Svaka njima čast... Koje su to carice!!!
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28431

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Sun Apr 26, 2009 11:11 pm

    DAAAA!!!!!
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30333

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Mon Apr 27, 2009 12:53 am

    Cekamo pjesmicu.... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019
    Bravo cure, samo cu to reci Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28334

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Mon Apr 27, 2009 12:55 am

    ooo dje si sefice???

    nina i sonja to ce ako Bog da biti nesto Haevy
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30333

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Mon Apr 27, 2009 12:57 am

    O.T.-Nina-Admin wrote:ooo dje si sefice???

    nina i sonja to ce ako Bog da biti nesto Haevy

    Hahah, malo sam zauzeta poslovno i jos malo vise privatno, pa me nema previse... Al tu sam ja, nadgledam forum nista ne brini,..

    Da, duet ce biti super osjecam,.... sad samo cekamo... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28334

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Mon Apr 27, 2009 12:59 am

    ipak su one ekskluzivci emotiona....a kad emotion radi onda je glavno pravilo USKORO lol!
    avatar
    Boki
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Pisces Cat
    Age : 49

    Location : Planet Earth

    Number of posts : 258 Points : 27957

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boki Mon Apr 27, 2009 2:10 am

    Nije heavy, u pitanju je balada, budzet je stvarno bio 0 dinara, i spot je ( evo ga u mom kompu ) sjajan, minimalisticki, umjetnicki, one izgledaju veoma dobro, o emotionu necu ni da pricam vise, posto je degutantno uopste spominjati te -profesionalce-,sve u svemu, mnogo su se potrudile, i ispalo je odlicno... Sutra ujutro dobijam vijest od Vukomanovica, i ako Bog da, stavljam na forum. Stavicu ga u svakom slucaju, kakav god njihov odgovor bio...
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30318

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Mon Apr 27, 2009 2:14 am

    Verujem da je to jako dobro... Od njih se i ne može očekivati drugačije...
    Ma, svaka njima čast, a o "nazovi profesionalcima" neću opet da govorim, počeću da psujem, a to ne valja. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28630

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Mon Apr 27, 2009 2:18 am

    ivana, samo polako, bez psovki Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019 dosta smo bacale hejt na njih, hajde sad da cekamo ovo i onda da uzivamo Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30318

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Mon Apr 27, 2009 2:19 am

    Neću, neću... Psovaću u sebi, obećavam!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019 Naravno, čekamo strpljivo, a znam da ćemo baaaaaš uživati!!!
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28334

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Mon Apr 27, 2009 2:20 am

    Boki wrote:Nije heavy, u pitanju je balada, budzet je stvarno bio 0 dinara, i spot je ( evo ga u mom kompu ) sjajan, minimalisticki, umjetnicki, one izgledaju veoma dobro, o emotionu necu ni da pricam vise, posto je degutantno uopste spominjati te -profesionalce-,sve u svemu, mnogo su se potrudile, i ispalo je odlicno... Sutra ujutro dobijam vijest od Vukomanovica, i ako Bog da, stavljam na forum. Stavicu ga u svakom slucaju, kakav god njihov odgovor bio...

    mogu mislit dje onda moja pjesma za Pidzu zavrsila Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 391260
    avatar
    Boki
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Pisces Cat
    Age : 49

    Location : Planet Earth

    Number of posts : 258 Points : 27957

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boki Mon Apr 27, 2009 2:47 am

    Ne razumijem, kakva pjesma za Pidzu???
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28964

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Mon Apr 27, 2009 2:48 am

    Boki, ako dash saglasnost ja cu to da prosledim na YouTube .....
    avatar
    Boki
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Pisces Cat
    Age : 49

    Location : Planet Earth

    Number of posts : 258 Points : 27957

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boki Mon Apr 27, 2009 2:53 am

    Mislim da ce Sonja to da stavi na youtube, mada, od viska glava ne boli! Ja cu vam to sutra postaviti ovdje, posto sam to naucio kako se radi,hehe, pa vi radite s tim sto vas je volja!!! Dogovoreno?
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28964

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Mon Apr 27, 2009 2:54 am

    Boki wrote:Mislim da ce Sonja to da stavi na youtube, mada, od viska glava ne boli! Ja cu vam to sutra postaviti ovdje, posto sam to naucio kako se radi,hehe, pa vi radite s tim sto vas je volja!!! Dogovoreno?
    Dogovoreno .... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 367987
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28334

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Mon Apr 27, 2009 2:56 am

    Boki wrote:Ne razumijem, kakva pjesma za Pidzu???

    uradio sam pjesmu za pidzu....i poslao nini ,.....jos mi nije nista odgovorila
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30318

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Mon Apr 27, 2009 2:57 am

    Dogovoreno, Boki! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30333

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Mon Apr 27, 2009 12:48 pm

    Dakle, danas dobijamo pjesmicu... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 44464
    Samo pazi Boki, nemoj da Nina na kraju ima problema.... Inace, jedva cekamo spot.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019 Dakle, zivimo za to Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 44464 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 615551

    Boojan neka okaci na njen youtube fun page, ja cu okaciti na facebook fun page, i naravno tamo po ot.net forumu... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 99019

    Samo da Emotion da tu dozvolu................. (i nema bacanja hejta na njih za sad, da ne malerisemo, mozda dozvole Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 44464 )
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28535

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Mon Apr 27, 2009 12:53 pm

    Ja još uvijek ne shvatam zašto nekome ne ide u prilog da podržava kreativnost,trud i rad..jer kad je Nina u pitanju kreativnost je velika....al dobro....poštovaćemo pravila Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 670480

    Sponsored content


    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 29 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 4:21 pm