Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+55
sophie
*jovanaaa*
Lightbulb
LOLA
Tasa
Boki
dederaj
makisoul
Grejs
Mrwica &lt3 OT
mirar
jasna
Shiny
Aleksandrovki
alexalex
beltina
Zoka_Makedonija
Antigona
srnna
lela
caci*alex
maki75
goca-ge
SUNCE
MiNInA
Tanja
Dzuli
*Tijanaaa*
*Tijana*
2crazy4life
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
lidija
Vronkiki
milica_nk
yowyzzinho
Iccy
Boojan
Chokolada
sarmica
mne_girl
Daniss
_diana
Cicka
lake bolt
BoChhA
jeca92ninafan
Maja
ta$a
*nefertiti*
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
Morska
Zenastena
59 posters

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28426

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Thu May 14, 2009 1:49 pm

    e da i ja mislim..Ali meni nije jasno zasto da ne pricamo o tome kad je pesma na youtube-u i svi znaju za nju...Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 99019
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30328

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Thu May 14, 2009 2:27 pm

    MiNInA wrote:e da i ja mislim..Ali meni nije jasno zasto da ne pricamo o tome kad je pesma na youtube-u i svi znaju za nju...Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 99019

    Zato sto Nina tako zeli...
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28426

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Thu May 14, 2009 3:46 pm

    Onda postujemo odluku...!!..Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 99019
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28625

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Sat May 23, 2009 4:35 pm

    rekla sam u slikama, ali moram i ovde......... ne znam kako vama, ali meni nina nedostaje..... opet je nema Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 mislim, znam da radi, jer imaju te nastupe, ali to je sve dole u CG, a meni je to daleko, i ne mogu da dodjem Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218
    i zasto je nema po novinama, kad vec ima nastupe dole ??? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 898281

    i tako..
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30479

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Sat May 23, 2009 5:51 pm

    Da ima internet tamo sigurna sam da bi je bilo češće i na forumu. Ovako..dok ona ne nadje kabel, dok ne poplaća sve POET kafe, napusti je volja više. A i sad je u gužvi verovatno zbog ovog nastupa u ponedeljak, pa i ta Budva se približava..Mislim, sve samo pretpostavljam. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 693267
    Maja
    Maja
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Skopje,Makedonija

    Number of posts : 690 Points : 28278

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Maja Sat May 23, 2009 7:54 pm

    Eh,ma dobro je kod vas bar je ima,a i bili ste na koncertu u bg...a sta da kazem ja... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218 Ovde kod nas OT je vec zaboravljena,osim Aleksa i Igora za koga se pricalo oko evrovizije...a ovi ostali nista...a u mk je OT bila bas gledana ,ako ne i najgledanija...
    Nadamo se da ce biti bolje...
    Evo danas sam na A1 tv videla najavu za Budva 2009,znaci da ce biti prenos.I procitala na ot.net forumu da na pinku ce poceti da se emituje emisija City club,a posto su studenti snimali za city records valjda cemo da ih gledamo tamo...
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28625

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Tue May 26, 2009 10:14 pm

    e ovako, ne znam gde bih prokomentarisala nastup od sinoc, posto je ona tema zakljucana....
    kao prvo, hvala vam na slikama i snimcima (mada, ja imam problem sa skidanja sa tog sajta, pa snimak nisam videla, no nema veze...), i naravno na izvestaju uopste.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 367987

    uzasno mi je drago sto je nina napokon bila ta koja je vladala scenom, dizala atmosferu i "vodila glavnu rec" Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 99019 bilo je vreme da i to....ona je, na slima,a naravno, prekrasna, onaj osmeh je.....pa vise nemam reci za njega, a o pogledu necu ni da pricam, ostavljam Ivani Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 99019

    i takooooo.....zao mi je do neba sto nisam bila na tom nastupu, mada sam od pocetka znala da necu ni biti Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 367987 nista, ja cekam neki blizi nastup Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 99019

    pozdrav drugari Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 693267
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28329

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Wed May 27, 2009 1:31 am

    pozdrav i tebi......!
    Tasa
    Tasa
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Leo Dog
    Age : 29

    Number of posts : 16 Points : 27420

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Tasa Thu May 28, 2009 1:22 am

    Jel zna neko kad ce se Nina javiti?i meni stvarno jako fali Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218((
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28329

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Thu May 28, 2009 1:23 am

    meni se javila sms-om prije 15 minuta flower
    Tasa
    Tasa
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Leo Dog
    Age : 29

    Number of posts : 16 Points : 27420

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Tasa Thu May 28, 2009 1:38 am

    Kad ce se javiti na fuvijan?Blago tebi...Pozdravi je i reci joj da je puno,punp,puuuuuuuuuno volimo,mada ona to vec zna...
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28329

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Thu May 28, 2009 1:55 am

    Tasa wrote:Kad ce se javiti na fuvijan?Blago tebi...Pozdravi je i reci joj da je puno,punp,puuuuuuuuuno volimo,mada ona to vec zna...

    veoma brzo malo strpljenja queen
    LOLA
    LOLA
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Leo Goat
    Age : 32

    Location : Srbija-Sombor

    Number of posts : 89 Points : 27555

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by LOLA Thu May 28, 2009 11:04 am

    Ma javice se Nina...nemojte biti nestrpljivi...javice se kad se najmanje budete nadali!Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 367987
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28329

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Thu May 28, 2009 12:41 pm

    Upravo tako! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 693267
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30313

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Thu May 28, 2009 1:49 pm

    Doći će naša Nina, sigurna sam vrlo brzo...
    I meni nedostaje da je malo vidim ovde, da nam onako upadne na chat u sitne sate, pa da nas nasmeje i oraspoloži kako samo ona ume...

    Što se tiče izveštaja sa Tivta - Seko, Milane, svaka vam čast... Seko, slike su predivne. Ja moram priznati da sam samo Ninine pogledala... Ima par na kojima je uhvaćen onaj pogled i osmeh i ovde ću se zaustaviti, opsedam vas sve s tim Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 99019 ... Ali, zaista, onaj sjaj u očima... to nema niko. Hvala vam, osećaj je kao da sam bila tamo.
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28329

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Thu May 28, 2009 10:06 pm

    Zenastena wrote:Doći će naša Nina, sigurna sam vrlo brzo...
    I meni nedostaje da je malo vidim ovde, da nam onako upadne na chat u sitne sate, pa da nas nasmeje i oraspoloži kako samo ona ume...

    Što se tiče izveštaja sa Tivta - Seko, Milane, svaka vam čast... Seko, slike su predivne. Ja moram priznati da sam samo Ninine pogledala... Ima par na kojima je uhvaćen onaj pogled i osmeh i ovde ću se zaustaviti, opsedam vas sve s tim Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 99019 ... Ali, zaista, onaj sjaj u očima... to nema niko. Hvala vam, osećaj je kao da sam bila tamo.


    ma opusteno ja sam specijalno zbog tebe snimio filmic od 50ak minuta vidjeces ga ovih dana
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30313

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Fri May 29, 2009 1:30 pm

    O.T.-Nina-Admin wrote:
    Zenastena wrote:Doći će naša Nina, sigurna sam vrlo brzo...
    I meni nedostaje da je malo vidim ovde, da nam onako upadne na chat u sitne sate, pa da nas nasmeje i oraspoloži kako samo ona ume...

    Što se tiče izveštaja sa Tivta - Seko, Milane, svaka vam čast... Seko, slike su predivne. Ja moram priznati da sam samo Ninine pogledala... Ima par na kojima je uhvaćen onaj pogled i osmeh i ovde ću se zaustaviti, opsedam vas sve s tim Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 99019 ... Ali, zaista, onaj sjaj u očima... to nema niko. Hvala vam, osećaj je kao da sam bila tamo.


    ma opusteno ja sam specijalno zbog tebe snimio filmic od 50ak minuta vidjeces ga ovih dana

    E, hvaaaaaaala puno!
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28530

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Sat May 30, 2009 12:55 pm

    Vidjeh u programu u novinama da od 20.30 h na RTCG1 prenos koncerta OT direktno,pa da znate...ako je neko u mogucnosti neka snimi to,zbog onih koji nisu u mogucnosti da prate RTCG1!Dobro jutro i lijep dan zelim Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 367987
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28329

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Sat May 30, 2009 1:12 pm

    JBG nemam TVcard
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30313

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Sat May 30, 2009 1:25 pm

    Nemam ni TV karticu, a ni RTCG1... Mogu jedino opet da gledam simulaciju šahovskog duela "Kasparov-Navara" ili tako nešto na RTCG2 sat... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 794363

    Elem, taj koncert je u PG ili gde? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 72159
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28329

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Sat May 30, 2009 1:47 pm

    u BP...
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30479

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Sat May 30, 2009 2:04 pm

    Ja imam RTCG ali neću biti kod kuće Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 57333
    Oni koji idu u BP lepo se provedite! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 44464
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30313

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Sat May 30, 2009 2:11 pm

    sad mi mirar kaže da može da se prati uživo sa sajta... mislim, ima tv uživo... ovde http://www.rtcg.me/index.php/program/programska-sema/rtv-stanice, valjda će moći večeras.
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30328

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sat May 30, 2009 7:03 pm

    Ali gledajte da se konektujete prije nego sto pocne. Bojim se da ce biti opterecenje pa kad vec pocne koncert da se niko vise nece moci konektovati na tu stranicu...

    Ja NISAM kuci veceras.. od svih dana cura je DANAS nasla da slavi polozen Drzavni ispit, tako da... Apelujem i MOLIM da neko ovo snimi... (uh a jesam i ja biser pa imam Extra TV, snimicu ja sebi da odgledam, ali svakako bi bilo dobro da neko snimi da bi pustili dragim drugarima koji nemaju RTCG)

    Kiss svima
    Lightbulb
    Lightbulb
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Virgo Cat
    Age : 36

    Location : Paralelna dimenzija

    Number of posts : 14 Points : 27347

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Lightbulb Sat May 30, 2009 7:31 pm

    pozdrav!
    nažalost, mislim da je live stream sa njihovog sajta ( http://www.rtcg.me/ ) takođe prenos satelitskog programa, a ne tv cg 1 na kojem će se prenositi koncert. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 471218
    ipak, za svaki slučaj - uključite, možda nam se posreći Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 44464
    nadam se da će neko snimiti!

    Sponsored content


    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 34 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 1:57 am