Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+55
sophie
*jovanaaa*
Lightbulb
LOLA
Tasa
Boki
dederaj
makisoul
Grejs
Mrwica &lt3 OT
mirar
jasna
Shiny
Aleksandrovki
alexalex
beltina
Zoka_Makedonija
Antigona
srnna
lela
caci*alex
maki75
goca-ge
SUNCE
MiNInA
Tanja
Dzuli
*Tijanaaa*
*Tijana*
2crazy4life
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
lidija
Vronkiki
milica_nk
yowyzzinho
Iccy
Boojan
Chokolada
sarmica
mne_girl
Daniss
_diana
Cicka
lake bolt
BoChhA
jeca92ninafan
Maja
ta$a
*nefertiti*
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
Morska
Zenastena
59 posters

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    yowyzzinho
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Male Gemini Monkey
    Age : 31

    Location : Podgorica

    Number of posts : 538 Points : 28014

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by yowyzzinho Tue Feb 10, 2009 2:27 am

    znam zato i pitam...

    a za avatar-tu sliku sam i na fb,pa rekoh i odje da stavim...
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 28051

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Cicka Tue Feb 10, 2009 2:35 pm

    ovo je generalna diskusija o nini,o aninoj pjesmi za doru mozete pisati u pdf-u "pricajte o bilo cemu"
    Iccy
    Iccy
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Male Gemini Location : Hrvatsko Podunavlje

    Number of posts : 201 Points : 27994

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Iccy Wed Feb 11, 2009 5:35 am

    yowyzzinho wrote:
    Iccy wrote:

    "... ,a ti razglasi!

    To nas zanima,sta znaci?

    Pa to znaci da ide nesto i prije i poslije toga toga... lol! lol!
    Shala,shala..kako Andrea vec rece gore iznad, prenio sam ono sto je vezano za Ninu i sto je sama rekla, te dileme oko profila i sl.., ostalo mislim i nije drugima zanimljivo.
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 28051

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Cicka Sat Feb 21, 2009 1:56 am

    https://www.youtube.com/watch?v=xq5vVzeC5I0

    ovo je neki duet koji su valjda nina i sajko snimali,nemam pojma sta je to bilo,iskopala sam na YT,pocinje oko 1:41
    Maja
    Maja
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Skopje,Makedonija

    Number of posts : 690 Points : 28283

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Maja Sat Feb 21, 2009 2:00 am

    Cicka wrote:https://www.youtube.com/watch?v=xq5vVzeC5I0

    ovo je neki duet koji su valjda nina i sajko snimali,nemam pojma sta je to bilo,iskopala sam na YT,pocinje oko 1:41

    ovu pesmu su snimili sajko i karolina,to je sigurno!...a tada je snimao sa ninom kao zamena za karolinu
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 28051

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Cicka Sat Feb 21, 2009 2:08 am

    u pravu si,upravo dobih informaciju da je sajko vjezbo svoj dio sa ninom dok nije dosla karolina Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987 i cudila sam se,vidim nije ninin tonalitet a kad bi pravili za njih dvoje pjesmu vjerovatno bi napravili da odgovara i jednom i drugom Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019

    a jel izasla ta verzija sa karolinom?
    Maja
    Maja
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Skopje,Makedonija

    Number of posts : 690 Points : 28283

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Maja Sat Feb 21, 2009 2:16 am

    nije izasla valjda posle beovizije,kod nas pise u novinama samo da je pjesma snimljena...
    BoChhA
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Aquarius Cat
    Age : 36

    Location : Niksic

    Number of posts : 995 Points : 28083

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by BoChhA Mon Feb 23, 2009 2:46 pm

    8. aprila, na ``Dan Studenta`` u Podgorici na platou izmedju Pravnog i Ekonomskog fakulteta odrzace se tradicionalni koncert na kome ce ove godine nastupiti Nina Petkovic (po drugi put), Ana Bebic, Nikola Saric SAjko, Sasa Kovacevic i 2 lokalna DJ-a afro afro afro afro

    p.s. e ovo ce da bude LOM
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30333

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Mon Feb 23, 2009 3:42 pm

    Auuuu.... dakle, ja dolazim... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 44464 To se ne propusta Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987
    jeca92ninafan
    jeca92ninafan
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral


    Female Leo Monkey
    Age : 31

    Location : Danilovgrad-Montenegro

    Number of posts : 919 Points : 28352

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by jeca92ninafan Mon Feb 23, 2009 6:09 pm

    ...toooooooooooooo!!!!!!!!!!!NINA<NINA<NINA.....jessssssssssssss!!!!!!!!!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 209222 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 209222 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 209222 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 209222 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 209222 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 209222 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 209222 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 209222 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 607200 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 607200 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 607200
    fuvijan,fuvijan,fuvijan je na nogama!!!!! bom bom bom bom
    yowyzzinho
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Male Gemini Monkey
    Age : 31

    Location : Podgorica

    Number of posts : 538 Points : 28014

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by yowyzzinho Mon Feb 23, 2009 9:48 pm

    znaci doci ce u podgorici,yessssssssssssssssssssssssssssssssss
    to mi je blizu,bice LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM....
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30333

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Mon Feb 23, 2009 10:02 pm

    Dakle, forumasi dragi, oni koju su ic CG racunam da ce doci bez da im ja kazem, a vi ostali.. hehe, i vas cekamo samo da znate Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019
    (pazite kad meni nesto iskrsne i kad ne budem prva ja mogla otici hahaha)
    Ali bila ja tu ili ne racujante na okupljanje Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 44464
    mne_girl
    mne_girl
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Aquarius Goat
    Age : 32

    Number of posts : 286 Points : 28061

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mne_girl Mon Feb 23, 2009 11:25 pm

    totototototo...jedva chekaaaaam Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987
    a odakle vam to?
    Maja
    Maja
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Skopje,Makedonija

    Number of posts : 690 Points : 28283

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Maja Mon Feb 23, 2009 11:28 pm

    a jaaa?? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 391260 blago vama!! nadam se da ona turneja uskoro pocinje,pa da dodju tu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 41493
    Tanja
    Tanja
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral


    Female Cancer Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka (Republika Srpska)

    Number of posts : 940 Points : 28002

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Tanja Mon Feb 23, 2009 11:36 pm

    blago vama mozete da odete...a mogli bi na neku turneju i u moj kraj mada sumnjam da ce to biti uskoro Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 471218 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 471218
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28630

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Mon Feb 23, 2009 11:39 pm

    bochha zna, to organizuje studentska sluzba u pg valjda.... on ce sve javljati Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019
    mne_girl
    mne_girl
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Aquarius Goat
    Age : 32

    Number of posts : 286 Points : 28061

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by mne_girl Mon Feb 23, 2009 11:45 pm

    ne brinite ljudi,vidjecete i slike i klipove Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987
    BoChhA
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Aquarius Cat
    Age : 36

    Location : Niksic

    Number of posts : 995 Points : 28083

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by BoChhA Tue Feb 24, 2009 12:02 am

    Andrea wrote:Dakle, forumasi dragi, oni koju su ic CG racunam da ce doci bez da im ja kazem, a vi ostali.. hehe, i vas cekamo samo da znate Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019
    (pazite kad meni nesto iskrsne i kad ne budem prva ja mogla otici hahaha)
    Ali bila ja tu ili ne racujante na okupljanje Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 44464

    ja se samo nadam da nece biti ispala ko za sarajevo, ali ovi ljudi iz studentske su bili prilicno uvjerljivi danas... svaki cu se dan ja interesovati... p.s. javila mi je cak i jedna cura sa elmag radija... tak da se potajno nadam da ce sve ovo ipak da se stvarno desi Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28630

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Tue Feb 24, 2009 12:15 am

    e bochha a sta si sve rekao ko dolazi?? jesam se istripovala ili si spomenuo i anu? znam da si napisao sajka..... joooj...ja mozda i dodjem....... u aprilu cu mozda do mora, ap ako budem tada...peske cu do pg ako treba....... samo da ne bude ispit tad Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 471218
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30333

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Tue Feb 24, 2009 1:39 am

    sarmica wrote:e bochha a sta si sve rekao ko dolazi?? jesam se istripovala ili si spomenuo i anu? znam da si napisao sajka..... joooj...ja mozda i dodjem....... u aprilu cu mozda do mora, ap ako budem tada...peske cu do pg ako treba....... samo da ne bude ispit tad Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 471218

    Neces pjeske aman, ja vozim bre!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987
    Iccy
    Iccy
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Male Gemini Location : Hrvatsko Podunavlje

    Number of posts : 201 Points : 27994

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Iccy Tue Feb 24, 2009 2:49 am

    BoChhA wrote:8. aprila, na ``Dan Studenta`` u Podgorici na platou izmedju Pravnog i Ekonomskog fakulteta odrzace se tradicionalni koncert na kome ce ove godine nastupiti Nina Petkovic (po drugi put), Ana Bebic, Nikola Saric SAjko, Sasa Kovacevic i 2 lokalna DJ-a afro afro afro afro

    p.s. e ovo ce da bude LOM

    Super.., tesko da cemo svi moci doci i uzivati ali vi dolje sigurno hocete..., supeeer!!

    Nina je bas online na Space-u...
    i da se pohvalim pisala mi comment.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 209222
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30318

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Tue Feb 24, 2009 3:06 am

    Hej, Iccy, super... Nina je stvarno duša... Još ne spava, znači? haha Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 194490
    Iccy
    Iccy
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Male Gemini Location : Hrvatsko Podunavlje

    Number of posts : 201 Points : 27994

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Iccy Tue Feb 24, 2009 3:17 am

    Zenastena wrote:Hej, Iccy, super... Nina je stvarno duša... Još ne spava, znači? haha Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 194490

    Pa da, prava je dusa,...ja se slogirao kad sam vidio Shocked Shocked Shocked ,jer dosad su bile samo poruke ali ne i pisanje po stranici... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987
    Ne spava.., bas se trudi javljati i pisati koliko stigne, i to preko mobilnog!Svaka cast!
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30318

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Tue Feb 24, 2009 3:31 am

    Iccy wrote:
    Zenastena wrote:Hej, Iccy, super... Nina je stvarno duša... Još ne spava, znači? haha Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 194490

    Pa da, prava je dusa,...ja se slogirao kad sam vidio Shocked Shocked Shocked ,jer dosad su bile samo poruke ali ne i pisanje po stranici... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987
    Ne spava.., bas se trudi javljati i pisati koliko stigne, i to preko mobilnog!Svaka cast!

    Ona je duša naša... Stvarno je divna.
    Mogu misliti kako si se šlogirao... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019 I ja sam kad mi je odgovorila na pp. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 99019
    BoChhA
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Aquarius Cat
    Age : 36

    Location : Niksic

    Number of posts : 995 Points : 28083

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by BoChhA Tue Feb 24, 2009 10:39 am

    sarmica wrote:e bochha a sta si sve rekao ko dolazi?? jesam se istripovala ili si spomenuo i anu? znam da si napisao sajka..... joooj...ja mozda i dodjem....... u aprilu cu mozda do mora, ap ako budem tada...peske cu do pg ako treba....... samo da ne bude ispit tad Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 471218
    ne tripujes Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987

    ja juce kad sam pitao rekli su mi nina ana i sajko Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987

    plus sasa kovacevic i 2 lokalna dj-a (ali to je manje bitno Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987 ) ... ja se samo nadam da je ovo istina ... ali i prije dvije god kad su rekli ko dolazi svi su dosli Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987 a bili su zeljko vasic, nina petkovic i lokalni dj-evi Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987

    p.s. a sto rece andre ko god bude u cg bice dovezen sa bilo koje lokacije (ima nas iskusnih driver-a) Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 367987

    Sponsored content


    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 18 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 6:42 pm