Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+55
sophie
*jovanaaa*
Lightbulb
LOLA
Tasa
Boki
dederaj
makisoul
Grejs
Mrwica &lt3 OT
mirar
jasna
Shiny
Aleksandrovki
alexalex
beltina
Zoka_Makedonija
Antigona
srnna
lela
caci*alex
maki75
goca-ge
SUNCE
MiNInA
Tanja
Dzuli
*Tijanaaa*
*Tijana*
2crazy4life
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
lidija
Vronkiki
milica_nk
yowyzzinho
Iccy
Boojan
Chokolada
sarmica
mne_girl
Daniss
_diana
Cicka
lake bolt
BoChhA
jeca92ninafan
Maja
ta$a
*nefertiti*
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
Morska
Zenastena
59 posters

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30368

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Wed Apr 22, 2009 2:00 am

    sarmica wrote:posto sam uzasno ponosna na sebe, moram to sa vama da podelim:

    JA sam je slikala sa Kanticom i to je MOJA (i vasa, naravno) slika i JA sam se prva slikala sa njom tako sto je ljubim Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019

    e sad svi crknite (vi koji ste bili prisutni) od ljubomore, sto sam se setila Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 124644 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 124644 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 124644 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 124644 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 124644




    laku noc svima Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 924938 (ceo ovaj post je saljiv, nisam ja stvarno tako umisljena) Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 693267

    Mi biti ponosni na tebe!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 924938
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30383

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Wed Apr 22, 2009 12:22 pm

    Au, pa hvala... ma vi ste duse moje.. Ako vec nisam mogla biti tamo da vas upoznam sa njom onda sam se bar potrudila da je vi upoznate.. Naravno veliko hvala Nini na strpljenju i kooperativnosti, jer da toga nije bilo ne bi bilo ni susreta.. naime, ja sam sa njom tog dana razmijenila jedno 100 poruka, dok se nismo usaglasile, jer je ona dusa imala tonu obaveza a ja vas 4 da dovucem ispred SC ranije, a uz to i da izvedem da se bar Ivana i Sara (i ja sam se nadala i Grejs) iznenade... Dakle, od ejdno 13h pa do 18h, i opet nakon koncerta smo se mi bespomucno dopisivale, i ja proslijedjivala njene poruke vama a vase (Cickine) njoj.... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 BAs je bilo komicno, u jednom sam se momentu osjetila kao na centrali... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490
    Eto, drago mi je sto je dobro ispalo.... i sto smo uspjeli da je vidite i nakon koncerta, tako da je i Grejs moze upoznati (naime ja sam mislila da ona ide sa vama od pocetka te da ce je i ona vidjeti prije koncerta, a onda sam skontala da Grejs nema sa vama i ziva se pojela jer nisam naravno bila sigurna da li cemo moci da organizujemo i susret nakon koncerta)

    Nisam ja divna... ja samo volim da usrecim ljude koje volim Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 44464 A vas volim puno... DakleM, ako ste vi srecni i ja sam (a kad dodje tel racun na kraju mjeseca ja cu se samo slatko nasmijati Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 )

    Aj pozzzzzzzzzz
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28585

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Wed Apr 22, 2009 12:28 pm

    Ti Andrea samo prosledi račun.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 670480 Svaka čast...prvo Nini,a tebi Andrea takodje...nadam se da će ta centrala da radi kad Nina dodje u PG,pa da i nas upoznaš...... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 615551 jer sad samo mozemo "pariti" oči nad ovim predivnim izvještajima ......veliki pozdrav Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 980471
    jeca92ninafan
    jeca92ninafan
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral


    Female Leo Monkey
    Age : 31

    Location : Danilovgrad-Montenegro

    Number of posts : 919 Points : 28402

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by jeca92ninafan Wed Apr 22, 2009 3:46 pm

    ta$a wrote:Ti Andrea samo prosledi račun.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 670480 Svaka čast...prvo Nini,a tebi Andrea takodje...nadam se da će ta centrala da radi kad Nina dodje u PG,pa da i nas upoznaš...... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 615551 jer sad samo mozemo "pariti" oči nad ovim predivnim izvještajima ......veliki pozdrav Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 980471
    ...Kad NINA dodje u PG...Admin stupa na scenu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 924938
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30368

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Wed Apr 22, 2009 5:22 pm

    Nisam se na ovaj strani zahvalila Adminu na svemu što je uradila za nas. Neka ona kaže da nije to do toga što je divna, al ona je zbog mnogo čega jedno divno stvorenjce. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019

    Elem, ljudi, sinoć, tj noćas je Nina svratila na chat da nam javi kako se zove slonče i da se zahvali još jednom na svemu. I onda se to svraćanje pretvorilo u čekanje svitanja... Meni je jako drago što nisam jedini insomničar na Fuvijanu, obzirom da je i Kafetan Fatka "noćna ptica", ili je bolje da kažem "noćna fatka"... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Nismo uopšte kontali da će se ona zadržati dugo, ali onda smo na njen predlog "izglasali" da čekamo svitanje i tako je bilo... Ja ni ne znam koliko je sati bilo kad je svratila, al negde oko 3 smo rešili da čekamo da svane...Bile smo Maja, Choko i ja tu, i seka Admin na početku, pa je otišla da papa. Prošlo mi je kroz glavu da zovem još nekog, ali meni je stvarno bilo "truba" da budim ove čiji sam broj imala u sred noći. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 57333 Elem, Nina je rekla da će doći opet...

    Ovaj chat sa Ninom je bio urnebesan. Bila je skroz opuštena (doduše, takva je uvek), pričali smo o svemu i svačemu, zezali se... Smejali smo se kao ludi, jer smo odvaljivali sve i svašta. Naravno, ponovo smo joj pričali o tome kako je bilo sjajno na koncertu, i ona nam se zahvalila na svemu. Pitala nas je šta studiramo, pa je na konstataciju dva pravnika "da su propali" rekla da "među Fuvijancima nema propalih". Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Pričali smo o njenim pesmama, oduševila se što znamo tekst njene pesme "Niko kao ja"... Menjala nam je nadimke, tako da je Chokolada postala Vici Choko, a ja Ženačelik, Ženatuborg, Ženapivo... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Pomenuli smo joj onaj detalj sa nogom, tj kad je izbacila nogu dok je s Igorom pevala "My heart will go on", a kad smo mi uzdisali i pitali se kako li je muškarcima, i njoj je to bilo zanimljivo, mada mislim da nije mogla da veruje šta smo sve primetili. Onda smo se zbog te noge zezali jedno milion puta, ona je smišljala neke nove reči i onda je meni pomogla da otkrijem šta je zapravo "pušačka noga"...Pošto je verovatno skontala da sam težak "slučaj", ovako je to pojasnila: "Kažem ti, to je noga koja mnogo puši...i onda kašlje!" Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Oko te noge je bilo bezbroj ispala... Znam da smo nešto pominjali pevanje i da smo rekli da će njena pesma sigurno biti hit. Ja sam rekla: "Uz tvoj glas i pojavu to će biti savršeno!". Maja je onda dodala:" + noga", na šta rekoh: "Naravno, Majo, neće da peva bez noge valjda!". Tu nam se Nina valjala od smeha, i onda je nešto provaljivala, zezala se...
    U jednom momentu je došla na ideju da ide po sladoled u frižider, pa se onda šalila sa Majom kako neće da ga deli s njom, pa smo onda počeli da pričamo o pivu i tu smo Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 463826 par puta... Nina se šalila: "Opet ja da vas vodim kući pijane?", pa smo tu ne znam kako došli na temu mora...Ona je bila tako divna dok je pričala s Majom o njenoj nostalgiji za kućom, sve je htela da sasluša, da posavetuje... Naravno, ja iskoristila priliku da pomenem O. Cvijeća, a ona mi je rekla da je tamo stvarno bilo lepo, ali da nažalost nije isto kao kad sam bila dete. Pričala mi je zatim o još nekim plažama, o moru... Bilo je predivno slušati/čitati je...
    Malo nam je pisala na fuvijanskom, pa smo ga učili uz nju... To je bilo jako zanimljivo Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 . Jao, kako je ona bila opuštena, non stop se šalila... Pričali smo joj i viceve, tj to je meni zapalo da uradim. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 57333 Al, fino sam se snašla... Onda je ona insistirala da joj pričam vic "ćuti i puši", hahahahaha. Naravno, rekla sam joj da nemam srca to da joj uradim, a i da je nemoguće da se vic ispiše, da mora da se priča uživo, tj obećah da ću joj ga pričati nekad kad je vidim... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Da ne bi Maje da joj kaže isto, tačno bi me ubedila da joj pričam, a mislim da me posle toga ni Dunav ne bi "oprao". Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490
    Inače, dok je Choko bila tu, moram da napomenem da je u početku bila jako ćutljiva, jer kao nije htela da odvaljuje, al onda kad se opustila (kad je valjda videla da se Maja i ja prosipamo kao lude) Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 . Imala je Nina svašta zanimljivo da pročita, a obzirom da se smejala i nadovezivala na te "provale", videlo se da joj je bilo baš super...

    Inače, Nina nas je tako opustila da smo imali utisak da pričamo sa prijateljicom koju dugo znamo... Zezali smo se nešto oko momaka iz OT, tj da su nam Cukrov i Đole zgodni, pa su se Choko i Maja ne znam kako dotakle Beckhama i onda je nastala havarija... Jedva su se zaustavile... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Nina je onda samo zapisivala: "Beckham/Gogov/Igor..." Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Mislim, Choko i ja smo izrazile svoje simpatije prema Đoletu, a Choko ga je baš lepo opisala epitetom "prespreman", šta god joj to značilo - svima nam je to zvučalo slatko, pre svega Nini.
    Pričali smo o svakakvim stvarima, čak i o nekim glupostima... mislim, Nina je sve to htela da sluša, stalno je govorila: "Reci... ajde pričaj, da čujem, ajde, ajde!" i onda nas je "savetovala", jao skroz je bila otkačena... Smejali smo se kao ludi... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490

    Bilo je predivno pričati s njom... Nije bilo nikavog ustezanja, bilo je kao da pričamo sa nekim koga dugo, dugo znamo. Ona jednostavno ne ostavlja mesta za tremu ili nešto slično...Neprekidno je pisala, šalila se... Preslatka je kad se oduševi time što znamo neku njenu raniju pesmu, ili kad joj "komplimentiramo" za nastup. Vidi se da joj podrška dosta znači.

    Eto, kad su se začule ptice, a i kad je svima počela da nam pada glava od umora, rešili smo "ići u krpe", pa smo se rastali sa Ninom. To je bilo...khm...oko pola 6. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Rekli smo joj da je divna, ona je to isto kazala i za nas i za sve Fuvijance i rekla da će opet da nam dođe. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019

    Nina, hvala ti još jednom!!!

    OPET SAM PISALA ROMAN, ALI HTELA SAM DA VAM PREPRIČAM CHAT, JER GA NISMO SNIMILI (JA TO NE ZNAM DA URADIM, ZAMOLJAVAM DA MI SE POJASNI)!


    Last edited by Zenastena on Wed Apr 22, 2009 7:00 pm; edited 1 time in total
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28504

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Chokolada Wed Apr 22, 2009 5:28 pm

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 ...POTPISUJEM ovaj izvjestaj..tacnije, roman... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490

    Ljudi, stvarno je bilo extraaaa.....nadam se da cemo imati jos puuunoo ovakvih situacija! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 ...Makar i po dva dana pisale bez prestanka i hodale ovakve Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 397374 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 397374 !
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30534

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Wed Apr 22, 2009 6:45 pm

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Jao, Ivana kako si me sad nasmejala ovim izveštajem sa noćašnjeg chata. Trebalo mi je to. Drago mi je da je Nina rešila da nas posećuje. Naravno, žao mi je što se i ja nisam omakla noćas tu, ali ja sam preksinoć napunila baterije ljubeći je Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 tako da, jedan chat manje više. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 A, Choko, majke ti, ono "Prespreman" što reče za Djoleta, ovaj, nešto me zanima na šta si mislila... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 E, stvarno ste lude.

    A, neverovatna je stvar kako smo se svi našli na čelu sa Ninom, isti tip ljudi, da sa kim god pričaš ili se upoznaš uživo imaš utisak da ga ceo život znaš. To sam prvo iskusila sa Fuvijancima, a i Nina je skroz takva. Stvarno, svaka nam svima čast! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 615551
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30368

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Wed Apr 22, 2009 7:01 pm

    btw, Nina nam se je ovako pozdravila na rastanku, jer nismo znali da li je vreme za laku noć ili dobro jutro:

    >jutro vam noć
    >dobra vam laka!
    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019
    avatar
    dederaj
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 4 Points : 27633

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by dederaj Thu Apr 23, 2009 9:25 pm

    Pozz dragi fuvijanci
    ja bih htela samo da vam prepricam nas susret sa Ninom.Kao sto vec verojatno znate,posle prvog koncerta ,nas Alex je sa nama i roditeljima otisao na kafu i pozvao je i Ninu da dodje.Tokom OT je za mene Nina bila jedna simpaticna i lepo odgojena cura.Ali,jooooooj.Kamera nije mogla doloviti njenu harizmu.Nina je jedna prelepa,presimpaticna,precooool devojka.Sela sa nama ,onako bas popricale ko da se sto godina znamo.Jako je neposredna,zeza se i bas je velik drug.Ja znam da vama u stvari nisam rekla nista sto vi i niste znali odranije,ali ja sam bas onako,zatecena.
    E,dragi moji,zato kad bude bio koncert u Skoplju,Nina ce biti srdacno docekana ,a to isto vazi i za vas....tako da cekamo vas u Makedoniji
    Pozz od jedne very proud Aleksandrovke.
    P.S.Imam i nekih slika od tog druzenja,tako da zamolicu neku od nasih cura da ih postavi i kod nas i kod vas.
    avatar
    Boki
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Pisces Cat
    Age : 49

    Location : Planet Earth

    Number of posts : 258 Points : 28007

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boki Fri Apr 24, 2009 7:28 am

    E, da, ako i nakon ove vijesti, koju sam vam pustio, za Ninu i Sonju, i dalje budem imao nultu reputaciju, onda cu stvarno...ne znam sta cu, al nesto cu vec smisliti...I pjesmu sam vam postavio, da podsjetim-Noc, i vijest o novoj Nininoj i Sonjinoj pjesmi, tako da...ZELIM BAREM MALO REPUTACIJE!!! Sala...
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30368

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Fri Apr 24, 2009 4:36 pm

    dederaj wrote:Pozz dragi fuvijanci
    ja bih htela samo da vam prepricam nas susret sa Ninom.Kao sto vec verojatno znate,posle prvog koncerta ,nas Alex je sa nama i roditeljima otisao na kafu i pozvao je i Ninu da dodje.Tokom OT je za mene Nina bila jedna simpaticna i lepo odgojena cura.Ali,jooooooj.Kamera nije mogla doloviti njenu harizmu.Nina je jedna prelepa,presimpaticna,precooool devojka.Sela sa nama ,onako bas popricale ko da se sto godina znamo.Jako je neposredna,zeza se i bas je velik drug.Ja znam da vama u stvari nisam rekla nista sto vi i niste znali odranije,ali ja sam bas onako,zatecena.
    E,dragi moji,zato kad bude bio koncert u Skoplju,Nina ce biti srdacno docekana ,a to isto vazi i za vas....tako da cekamo vas u Makedoniji
    Pozz od jedne very proud Aleksandrovke.
    P.S.Imam i nekih slika od tog druzenja,tako da zamolicu neku od nasih cura da ih postavi i kod nas i kod vas.
    Hvala puno što si s nama podelila utiske vašeg susreta sa Ninom! Znači, ona nas je sve oduševila! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Eto, svi smo znali da je ona super, ali kad smo je videli i upoznali, shvatismo da je i više od toga, bez preterivanja. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 44464
    Neću da ti kažem da vas držim za reč da ćete je lepo dočekati u Makedoniji, jer druačije ne očekujemo mi sa Fuvijana od vas Aleksandrovki! To se kod vas podrazumeva! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 924938

    Hvala za slike!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 924938
    Boki wrote:E, da, ako i nakon ove vijesti, koju sam vam pustio, za Ninu i Sonju, i dalje budem imao nultu reputaciju, onda cu stvarno...ne znam sta cu, al nesto cu vec smisliti...I pjesmu sam vam postavio, da podsjetim-Noc, i vijest o novoj Nininoj i Sonjinoj pjesmi, tako da...ZELIM BAREM MALO REPUTACIJE!!! Sala...

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 44464 Mislim da ti se popravlja reputacija.
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 29014

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Fri Apr 24, 2009 4:48 pm

    Dan drugari Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987
    Evo mene nakon duzeg vremena .....
    Sonja sledeci cetvrtak ima nastup u Somboru, pa sam je ja zamolio da li moze da povede i Ninu sa sobom, pa mi je odgovorila da vrlo moguce da ce je povesti Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987
    Tako da u cetvrtak mozda Ninochka bude nastupala u Somboru Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30534

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Fri Apr 24, 2009 4:53 pm

    Čula sam! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 I pitala Ninu oće doći, kaže hoće, ako joj se neke druge obaveze ne nametnu tad. Ja se nadam da će doći. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Ako i neće, ja idem da slušam Sonju obavezno! Čula sam da su njene svirke obarajuće! jeee Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 615551

    btw, malopre u emisiji na pinku Neda Ukraden imala identičnu haljinu ko što je Sonja imala na koncertu. Ladno...Eto, morala sam to daa podelim s vama. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30368

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Fri Apr 24, 2009 4:58 pm

    Boojan wrote:Dan drugari Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987
    Evo mene nakon duzeg vremena .....
    Sonja sledeci cetvrtak ima nastup u Somboru, pa sam je ja zamolio da li moze da povede i Ninu sa sobom, pa mi je odgovorila da vrlo moguce da ce je povesti Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987
    Tako da u cetvrtak mozda Ninochka bude nastupala u Somboru Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987

    Heeeeeeeej, wb!!!
    Super što si nam javio ovu vest. Vidim da ćemo imati par izveštača sa lica mesta!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 44464 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 924938
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 29014

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Fri Apr 24, 2009 5:00 pm

    Grejs wrote:Čula sam! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 I pitala Ninu oće doći, kaže hoće, ako joj se neke druge obaveze ne nametnu tad. Ja se nadam da će doći. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Ako i neće, ja idem da slušam Sonju obavezno! Čula sam da su njene svirke obarajuće! jeee Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 615551

    btw, malopre u emisiji na pinku Neda Ukraden imala identičnu haljinu ko što je Sonja imala na koncertu. Ladno...Eto, morala sam to daa podelim s vama. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019
    Shta si i ti iz Sombora ..... E bash mi je drago ..... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987
    E da li mozda znash koliko ce bit ulaz i poshto do sada nisam bio na De Solu, chuo sam neshto da ima dva De Sola, e na kom ce biti nastu .... Ja obavezno dolazim ....
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 29014

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Fri Apr 24, 2009 5:02 pm

    Zenastena wrote:
    Boojan wrote:Dan drugari Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987
    Evo mene nakon duzeg vremena .....
    Sonja sledeci cetvrtak ima nastup u Somboru, pa sam je ja zamolio da li moze da povede i Ninu sa sobom, pa mi je odgovorila da vrlo moguce da ce je povesti Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987
    Tako da u cetvrtak mozda Ninochka bude nastupala u Somboru Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987

    Heeeeeeeej, wb!!!
    Super što si nam javio ovu vest. Vidim da ćemo imati par izveštača sa lica mesta!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 44464 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 924938
    Ja se nadam da cu ici i da cu videti i upoznati Ninu, nego inache kada ce vishe Nina pesma ..... Ja je ischekujem vec duze vreme ...
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30534

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Fri Apr 24, 2009 5:04 pm

    Ne znam za ulaznicu, ali mislim da nije više od 150-200 dinara, ako se uopšte bude plaćalo. A DeSol ti je na kanalu kod Pika, tj. pre Pika, imaš tamo i Andrić da se ne zezneš pa uđeš tamo. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Šalim se, ne, mislim, kad dođeš tamo, videćeš gde je masa, nikakav problem za snaći se. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 44464
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 29014

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Fri Apr 24, 2009 5:07 pm

    Grejs wrote:Ne znam za ulaznicu, ali mislim da nije više od 150-200 dinara, ako se uopšte bude plaćalo. A DeSol ti je na kanalu kod Pika, tj. pre Pika, imaš tamo i Andrić da se ne zezneš pa uđeš tamo. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 194490 Šalim se, ne, mislim, kad dođeš tamo, videćeš gde je masa, nikakav problem za snaći se. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 44464
    Pa videcu da ne idem sam ..... Ali bi voleo da odem .... Josh ako Nina bude tamo Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29653

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by *Tijanaaa* Fri Apr 24, 2009 5:10 pm

    Grejs wrote:Čula sam! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 I pitala Ninu oće doći, kaže hoće, ako joj se neke druge obaveze ne nametnu tad. Ja se nadam da će doći. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019 Ako i neće, ja idem da slušam Sonju obavezno! Čula sam da su njene svirke obarajuće! jeee Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 615551

    btw, malopre u emisiji na pinku Neda Ukraden imala identičnu haljinu ko što je Sonja imala na koncertu. Ladno...Eto, morala sam to daa podelim s vama. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019

    Preduhitrila si me...Sad sam to htela da napisem...P.S.Sonji mnogo bolje stoji...
    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 99019
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 29014

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Fri Apr 24, 2009 5:11 pm

    Zaboravio sam da vam kazem da sam otvorio profil NinaPetkovicFanClub na YouTubu .... Samo treba da ga sredim josh, pa ko bude zeleo da postavlja klipove samo neka mi trazi pasword .....

    Nadam se da to nije problem Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30368

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Fri Apr 24, 2009 5:25 pm

    Nije nikakav problem, Bojane! Ima i Nina tamo svoj profil, sve je otvorila, he he he... A, treba da ima i fan club na yt, super. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 44464
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 29014

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Fri Apr 24, 2009 11:28 pm

    E drugari, sada mi je drugarica rekla da je bio jedan clanak u proshlonedeljnim Somborskim novinama, da je pisalo da u cetvrtak 30. aprila Sonja i Nina nastupaju u Somboru .... Znachi najavili su Ninu .... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29653

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by *Tijanaaa* Sat Apr 25, 2009 12:40 am

    Blago vama...Hocu u Sombor...
    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 693267
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30534

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Sat Apr 25, 2009 2:29 am

    Bojane, taj članak iz poslednjih somborskih sam ja ovde postavila u temi Showbizz. Piše samo da će Sonja uskoro imati svirku u Somboru, a da će joj gošća najverovatnije biti Nina. Ali nije ništa precizirano.
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30383

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sat Apr 25, 2009 3:31 am

    Boojan wrote:Zaboravio sam da vam kazem da sam otvorio profil NinaPetkovicFanClub na YouTubu .... Samo treba da ga sredim josh, pa ko bude zeleo da postavlja klipove samo neka mi trazi pasword .....

    Nadam se da to nije problem Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 367987

    Naravno da nije problem... daj link, okacicemo ga ovdje na forumu, i na fun page-u na FB.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 44464

    Pozzz

    Sponsored content


    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 28 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 11:18 pm