Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+21
**Kacxa Bg**
LOLA
Grejs
*nefertiti*
ta$a
MiNInA
Morska
NINA LOVER
yowyzzinho
jeca92ninafan
milica_nk
sarmica
Tanja
Chokolada
BoChhA
O.T.-Nina-Admin
Cicka
Daniss
Zenastena
Jecika
Andrea
25 posters

    Konacni izgled foruma..

    yowyzzinho
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Male Gemini Monkey
    Age : 31

    Location : Podgorica

    Number of posts : 538 Points : 27969

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by yowyzzinho Fri Jan 23, 2009 4:01 pm

    Odustao sam,hoci i ja da budem "fan"
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30288

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Andrea Fri Jan 23, 2009 4:11 pm

    yowyzzinho wrote:Odustao sam,hoci i ja da budem "fan"

    E pa eto sad jesi... Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464 Konacni izgled foruma.. - Page 2 615551 Konacni izgled foruma.. - Page 2 615551 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938
    NINA LOVER
    NINA LOVER
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Number of posts : 10 Points : 27940

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by NINA LOVER Fri Jan 23, 2009 11:00 pm

    Andrea wrote:E danas sam vidjela nesto sto me je jako zabrinulo..
    KOleginica u firmi je otvorila forum preko Internet Explorera, i ispao joj je sasvim drugaciji i sve na njemu je bilo poremeceno..
    Ja inace koristim Mozillu i ovdje na poslu i kuci, i ja to nisam primijetila ranije jer preko nje sve izgleda ok. Takodje i na Operi sve radi kako treba..
    Isto tako, sam onda pokusala na jos nekom kompjuteru u firmi, i svuda gdje sam otvarala I.Explorerom nije forum nikako izgledao onako kako bi trebalo i kako sam ga ja namjestila.
    Ne znam zasto je to, i ne znam kako da to popravim..
    Ali evo slike kako bi forum trebalo da izgleda, i ako koristite I.Explorer i izgleda/ne izgleda vam ovako, molim vas da mi javite, cisto da znam.. Pa cu vidjeti da li je to zaista problem i sta mogu da uradim.

    Forum
    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Forum

    Portal
    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Portal

    Hvala na razumijevanju i izvinjavam se na neprijatnostima.
    Pozzzz

    evo da pomognem kolegama...najverovatnije je to do verzije teme....kada sam ja nesto isprobavao na mom forumu slucajno sam namestio verziju na phpbb2 i sve se poremetilo....isto je bio unisten izgled na IE...ali kada sam vratio na phpbb3 sve je ok...ovo je samo moj predlog,ne mora da znaci da je do toga Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464
    Morska
    Morska
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Libra Location : Boka Kotorska

    Number of posts : 318 Points : 27996

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Morska Fri Jan 23, 2009 11:13 pm

    I ja sam tek danas saznala za taj "drugi" izgled.....pojma nisam imala ni da postoji Konacni izgled foruma.. - Page 2 72159

    Dok,i ako to budes mogla srediti,Andrea,nema nam druge,nego da,svakome koga pozovemo,naglasimo da ide preko mozzile Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464
    yowyzzinho
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Male Gemini Monkey
    Age : 31

    Location : Podgorica

    Number of posts : 538 Points : 27969

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by yowyzzinho Sat Jan 24, 2009 3:15 am

    Ostvario sam cilj,to je da imam 200 postova,vraticu se za 7-8 dana,i onda jurisamo ka 1 000 postova..pozzz
    p.s. Napravite neke izmene
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30288

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Andrea Sat Jan 24, 2009 5:27 pm

    NINA LOVER wrote:[
    evo da pomognem kolegama...najverovatnije je to do verzije teme....kada sam ja nesto isprobavao na mom forumu slucajno sam namestio verziju na phpbb2 i sve se poremetilo....isto je bio unisten izgled na IE...ali kada sam vratio na phpbb3 sve je ok...ovo je samo moj predlog,ne mora da znaci da je do toga Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464

    U pravu si, moglo bi biti do toga.. Nije mi to ni palo na pamet. Samo bojim se da ako budem mijenjala verziju teme da ce mi sve ostalo otici, tj da ce se razdesiti pa da cu morati ikonice i sve da ponovo rucno vracam na ovo sto je sad. JEr ove ikonice i puno jos stvari su modifikovane u odnosu na temu u originalu da bi bilo preglednije. Ajde pokusacu nocas dok ne bude nikoga da vidim sta mogu.
    U svakom slucaju, hvala na savjetu Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938

    Jovice, nema vise izmjena Konacni izgled foruma.. - Page 2 678392 Nema sta da diram vise. A tebi cestitam na 200 postova! Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464 Dobar si... Konacni izgled foruma.. - Page 2 367987 (vidis da se moze..)
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30288

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Andrea Sun Jan 25, 2009 12:07 am

    E neko je trazio odmah na pocetku... Mislim da je bila nasa draga Neeesss..
    Trazili ste opciju Brzog odgovora. Ja sam kasnije malo zaboravila na to, sad sam se sjetila, potrazila i nasla je...
    Eto sad imate i to Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464

    Pozzzz Konacni izgled foruma.. - Page 2 51637
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28289

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by O.T.-Nina-Admin Sun Jan 25, 2009 12:42 am

    sta bi mi bez tebe
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30288

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Andrea Sun Jan 25, 2009 12:45 am

    O.T.-Nina-Admin wrote:sta bi mi bez tebe

    Hehe, dostavim ti racun Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464 Konacni izgled foruma.. - Page 2 124644
    BoChhA
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Aquarius Cat
    Age : 36

    Location : Niksic

    Number of posts : 995 Points : 28038

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by BoChhA Sun Jan 25, 2009 10:08 pm

    andre, ja ne mogu postaviti potpis trika nema lol!
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30288

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Andrea Sun Jan 25, 2009 10:19 pm

    BoChhA wrote:andre, ja ne mogu postaviti potpis trika nema lol!

    Ce da bude sredjeno... Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464
    Budi online, javicu ti se... Konacni izgled foruma.. - Page 2 367987

    EDIT: Evo, trebalo bi sad da radi.. Ali trebas mi ti da pokusas da ostavis neki novi post, da vidimo radi li. Skinula sam ti ono sto si stavio da bude flash, neka se prvo potpis pojavi pa ces ga lako modifikovati kasnije.. Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938
    Jecika
    Jecika
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Sagittarius Cat
    Age : 36

    Location : Kula,Srbija

    Number of posts : 153 Points : 27955

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Jecika Sun Jan 25, 2009 11:04 pm

    Ja imam jedno pitanje - da li postoji neki nacin da se vratim na vrh stranice kad procitam sve postove na dnu strane a da ne moram da vrtim misem na gore? Konacni izgled foruma.. - Page 2 99019
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30288

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Andrea Sun Jan 25, 2009 11:06 pm

    Jecika wrote:Ja imam jedno pitanje - da li postoji neki nacin da se vratim na vrh stranice kad procitam sve postove na dnu strane a da ne moram da vrtim misem na gore? Konacni izgled foruma.. - Page 2 99019

    Imas draga.. Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464
    Na svakom postu koji neko postavi, ispod njegove slike, i ostalih podataka imas jednu malu plavu strelicu prema gore. Kliknes na nju, to je inace funkcija back to top - dakle vraca te na vrh stranice.. Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938
    BoChhA
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Aquarius Cat
    Age : 36

    Location : Niksic

    Number of posts : 995 Points : 28038

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by BoChhA Sun Jan 25, 2009 11:09 pm

    e sad sam happy...tnx Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938
    Jecika
    Jecika
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Sagittarius Cat
    Age : 36

    Location : Kula,Srbija

    Number of posts : 153 Points : 27955

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Jecika Sun Jan 25, 2009 11:09 pm

    Andrea wrote:
    Jecika wrote:Ja imam jedno pitanje - da li postoji neki nacin da se vratim na vrh stranice kad procitam sve postove na dnu strane a da ne moram da vrtim misem na gore? Konacni izgled foruma.. - Page 2 99019

    Imas draga.. Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464
    Na svakom postu koji neko postavi, ispod njegove slike, i ostalih podataka imas jednu malu plavu strelicu prema gore. Kliknes na nju, to je inace funkcija back to top - dakle vraca te na vrh stranice.. Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938

    hvala ti puno Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938
    nisam ranije primecivala tu plavu strelicu Embarassed Embarassed Embarassed
    hvala jos jednom,pomogla si mi mnogo Konacni izgled foruma.. - Page 2 463826
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30288

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Andrea Sun Jan 25, 2009 11:11 pm

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 367987 zato sam tu narode... Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464
    BoChha ti sad slobodno izmijeni potpis, trebalo bi da ti sad sve radi. Ako bude jos problema, kazi Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464
    Jecika, nema problema, drago mi je da je sad sve ok Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464
    Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938 Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938 i za vas dvoje
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28386

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by MiNInA Fri Mar 27, 2009 2:04 pm

    da vas pitam nesto: KOd mene se nekim clanovima vidi samo pola slike tj.avatara,i ne pise mi ono gore kao ranije HOME<PORTAL>CALENDAR..............Konacni izgled foruma.. - Page 2 72159?zasto?
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30288

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Andrea Fri Mar 27, 2009 11:20 pm

    Hm... sad ne znam zasto je to...
    Cudno, ali znas desi se da se forum malo pobrka (cackaju Administratori i tehnicari po serveru) i onda se nama svim korisnicima na forumu ponesto pobrka.. Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464
    Uglavnom, nemam jasno objasnjenje, pogotovo zato sto je meni sve normalno, ali ako jos uvijek imas problem (nakon sto si restartovala browser) ..
    Ukoliko imas problem, i ukoliko ima jos neko sa istim problemom, recite mi pa cu restartovati podesavanja foruma i onda bi moralo da radi, a ako ne zvacemo tehnicku podrsku sa servera jer ovo je vec nesto sto ja ne mogu da popravim ako se nastavi.. Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464

    Pozzzz Konacni izgled foruma.. - Page 2 51637
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28386

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by MiNInA Fri Mar 27, 2009 11:26 pm

    nastavlja se....mada ne znam da li je kod drugih tako ili samo kod mene..!!
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30288

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Andrea Fri Mar 27, 2009 11:33 pm

    MiNInA wrote:nastavlja se....mada ne znam da li je kod drugih tako ili samo kod mene..!!

    Svasta... Konacni izgled foruma.. - Page 2 72159 Konacni izgled foruma.. - Page 2 72159 Konacni izgled foruma.. - Page 2 72159

    Ajd probaj da se izlogujes, ugasis browser (koji koristis?), pa opet sve upali..

    Ponavljam, ima li jos neko problem?
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28386

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by MiNInA Mon Mar 30, 2009 6:02 pm

    ejjjj,evo uspelloo je....izlogovala sam se i ponovo usla i hoce,e hvala....nego da te pohvalim za novi Player fantastican je....
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30288

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Andrea Mon Mar 30, 2009 6:49 pm

    Hvala! Konacni izgled foruma.. - Page 2 99019 Ali to nisam mijenjala da bi mijenjala, nego je onaj stari prestao da radi. Inace tu sam htjela da ubacim jos neke pjesme, ali nesto nije moglo pa su eto samo te koje su sad na playeru...
    Drago mi je da ti sad radi.... Hm... hoce to ponekad da se pobrka, ipak je ovo besplatni server, cesto pod raznim opterecenjima i radi se dosta na poboljsanju servera i update-u pa hoce da zeza ponekad.

    Pozzz Konacni izgled foruma.. - Page 2 51637
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28386

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by MiNInA Thu Apr 02, 2009 3:06 pm

    hmm...sad sam posetila sonjin forum,prelep je...i nas je super...ali mogli bi smo,jos malo da ga uredimo...hocemo da se oragizujemo da napravimo forum jos lepsim...evo ja npr.mogu da nam napravim sjajnu pocetnu sliku...itd....mislim ne mora to sve sada,ali za mesec dana da nam bude prelep,i mozemo da otvorimo neke nove teme...
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30288

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Andrea Thu Apr 02, 2009 3:39 pm

    Pa gle, moje licno misljenje, dakle ne kao Admin ovog foruma nego kao forumas (a ostali se ne moraju sloziti sa mnom) je da na Sonjinom forumu ima i previse tema i da se rasplinjuju previse na razne stvari, tj da kad hoces nesto da nadjes ili da postujes, treba dobro da pretrazis u koji dio foruma i u koju temu to spada. Isto tako mi se ne dopada boja, jer mislim da nakon nekog vremena bole oci od onoliko crvene. Dakle, ovo nije kritika, svako organizuje onako kako zeli, ali ja sam licno vise za opciju jasnijeg i jednostavnijeg foruma koji ce sluziti svrsi i nece prepasti korisnika koji prvo put dodje sa gomilom tema. A naravno ukoliko zelite da se otvori novi podforum, nova kategorija ili neka nova tema, slobodno mi recite, napravicemo, ukoliko je to nesto sto je optimalno i sa cim se svi slazemo, jer ovo nije moj forum, nego forum svih nas.
    Tacno je da na Sonjinom forumu ima dosta finih tehnickih rjesenja, koje je bez sumnja radio neko ko se bavi grafickim dizajnom, tako da tu skidam kapu, ja to ne umijem, za sad. ali nije receno da necu svasta jos nauciti radeci ovaj forum.
    Na ovom se forumu konstantno radi, kao sto vidite i danas sam ubacila
    jedan novitet u vidu novih zvijezdica za Rank, i bice jos noviteta ovih
    dana, prema tome ne moze se reci da ja ne radim nista (zajedno sa jos
    nekim ljudima) da ovaj forum izgleda bolje i dostojno Nine i njenog
    zvanicnog foruma.

    Sto se tice slike, ove pocetne, ovo je jaaako dobar rad u PS, decka
    kojeg nisam uspjela da uhvatim i da mu se zahvalim, ali sam pozjamila
    njegovu sliku, i ona ce biti doradjena ovih dana u PS nanovo, da bi
    dobila okvir i ublazile joj se ivice. Na tome vec radimo.



    Inace, nisi rekla sta je to toliko bolje na tom forumu i sta bismo to konkretno trebali promijeniti. Cinjenica da se tebi vise dopada onaj dizajn od ovog meni ne govori puno. MOras mi reci konkretno sta nije OK, tj sta je to konkretno bolje na onom forumu da bih ja mogla razmotriti promjenu na nasem forumu. Sta treba da uradimo da bi forum po tebi bio uredjeniji, i ljepsi? Moras mi reci tacno na sta se to odnosi.
    Dakle, nemoj me pogresno razumjeti, ova tema postoji da bi se iznosile i Pohvale ali i Kritike, i ja postujem svacije misljenje, na kraju karajeva ga cesto i uvazavam ako ima smisla. Ali, ako vec iznosite kritike, onda to trebaju biti ili konstruktivne kritike ili cak konstruktivni prdelozi, i zaista nije dovoljno reci da nas forum nije lijep, tj da je neki drugi ljepsi. Sta konkretno? Pa cemo vidjeti sta se moze uraditi.... ja sam tu zbog toga Konacni izgled foruma.. - Page 2 44464 i svaki komentar ako je na mjestu je dobrodosao.

    Lijep pozdrav

    Andrea
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28386

    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by MiNInA Thu Apr 02, 2009 3:51 pm

    Andrea,nekako mi se cini da si se mozda uvredila zbog ovoga..Inace ja u nijednom trenutku nisam rekla da je nas forum ruzan,daleko od toga...Ja tebe svakako cenim i vidim da se trudis i nisam ni rekla da ti nista ne radis...A jedino sto mi se malo vise svidja,je tamo malo modernije,nista vise...Ali naravno svaka promena ide uz saglasnost,forumasa,jer nisam samo ja ovde...I vidim da svakoga dana ima neceg novog tako da ne sumnjam da ce ovaj forum biti vremenom sve bolji i bolji......Konacni izgled foruma.. - Page 2 924938

    Sponsored content


    Konacni izgled foruma.. - Page 2 Empty Re: Konacni izgled foruma..

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 1:01 am