Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+30
banana2
Grejs
Aleksandrovki
MiNInA
enaMoraDa
Dzuli
*Tijanaaa*
Daniss
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
popstar
yowyzzinho
*Tijana*
Jecika
milica_nk
NINA LOVER
Iccy
TheHardestThing
_diana
BoChhA
Zenastena
sarmica
Andrea
Morska
Boojan
O.T.-Nina-Admin
Chokolada
lake bolt
jeca92ninafan
Cicka
34 posters

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 27981

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Cicka Sun Feb 01, 2009 2:36 pm

    znaci imm lokaciju za okupljanje "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Andrea Sun Feb 01, 2009 2:46 pm

    Cicka wrote:znaci imm lokaciju za okupljanje "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 615551 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 615551 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 615551
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28560

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by sarmica Sun Feb 01, 2009 7:31 pm

    BoChhA wrote:xaxaxxa wrh... taman svi forumashi u maximus... dace nam pocasni separe xaxaxax


    ja se iizvinjavam, ali sta je maximus???? "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019
    Daniss
    Daniss
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral


    Female Aries Location : Tivat

    Number of posts : 848 Points : 28001

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Daniss Sun Feb 01, 2009 7:35 pm

    sarmica wrote:
    BoChhA wrote:xaxaxxa wrh... taman svi forumashi u maximus... dace nam pocasni separe xaxaxax


    ja se iizvinjavam, ali sta je maximus???? "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019

    Maximus je poznata diskoteka u Kotoru...
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Andrea Sun Feb 01, 2009 8:23 pm

    sarmica wrote:
    BoChhA wrote:xaxaxxa wrh... taman svi forumashi u maximus... dace nam pocasni separe xaxaxax


    ja se iizvinjavam, ali sta je maximus???? "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019

    Seka je vec rekla, ja cu dopuniti, jedna od najboljih diskoteka u CG po meni... "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 44464
    Inace je smjestena u zidinama Starog grada Kotora.. "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 27981

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Cicka Sun Feb 01, 2009 9:36 pm

    negdje na netu ja pisalo da je maximus proglasen najboljom diskotekom na balkanu
    yowyzzinho
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Male Gemini Monkey
    Age : 31

    Location : Podgorica

    Number of posts : 538 Points : 27944

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by yowyzzinho Sun Feb 01, 2009 10:01 pm

    jes
    u prvih deset u evropi
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28560

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by sarmica Sun Feb 01, 2009 11:28 pm

    e gde ja zivim??? bitno da sam ja znam za mrtvi trokadero..... fuj.....

    no dobro, radujem se zezanju u maximusu "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28384

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Chokolada Sun Feb 01, 2009 11:46 pm

    sarmica wrote:e gde ja zivim??? bitno da sam ja znam za mrtvi trokadero..... fuj.....

    no dobro, radujem se zezanju u maximusu "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019


    I ja se radujem tom zezanju "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019 ..a posle vas sve vodim kod mene u jednu diskoteku > Kruna > koja se inace nalazi na vrhu jednog trznog centra...Bice nam super...ako ne propadnemo.. "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 194490
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Andrea Mon Feb 02, 2009 12:21 am

    sarmica wrote:e gde ja zivim??? bitno da sam ja znam za mrtvi trokadero..... fuj.....

    no dobro, radujem se zezanju u maximusu "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 615551 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 615551 Ja sam tamo jako cesto, i volim tamo da idem... "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 44464 Tako da, eto kad dodjete............
    yowyzzinho
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Male Gemini Monkey
    Age : 31

    Location : Podgorica

    Number of posts : 538 Points : 27944

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by yowyzzinho Mon Feb 02, 2009 2:51 am

    Ne bih da vas oraspolozim ali ja sam se zezao sa tim MAXIMUS.Odakle moj otac zna vlasnika,mislio sam da ste provalili,pa da vam navrijeme kazem... "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 41493
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Andrea Mon Feb 02, 2009 1:00 pm

    yowyzzinho wrote:Ne bih da vas oraspolozim ali ja sam se zezao sa tim MAXIMUS.Odakle moj otac zna vlasnika,mislio sam da ste provalili,pa da vam navrijeme kazem... "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 41493

    Ma dobro, nezavisno od toga, pricali smo o Maximusu kao diskoteci generalno... A to hoce li neko zvati Ninu ili ne, ona svakako ne moze da nastupa van okrilja Emotiona.. Tako da, znao vlasnika ili ne, ne mijenja nista.
    *Tijana*
    *Tijana*
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Leo Dog
    Age : 29

    Location : Beograd

    Number of posts : 83 Points : 27886

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by *Tijana* Sun Feb 08, 2009 4:41 pm

    pesma je vec hit "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29533

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by *Tijanaaa* Sun Feb 08, 2009 7:02 pm

    *Tijana* wrote:pesma je vec hit "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987

    slazem se...
    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 615551 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 615551 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 615551 "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 615551
    Dzuli
    Dzuli
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 39 Points : 27780

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Dzuli Sun Feb 08, 2009 7:40 pm

    Nina ima prelep glas i kad ona otpeva,svaka pesma zvuci fantasticno! "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987
    BoChhA
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Aquarius Cat
    Age : 36

    Location : Niksic

    Number of posts : 995 Points : 28013

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by BoChhA Tue Feb 10, 2009 10:02 am

    ja se iskreno nadam da ce nakon beovizije izaci ninina pjesma ... dosadilo mi da je slusam na youtube "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987
    avatar
    enaMoraDa
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 5 Points : 27675

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by enaMoraDa Sat Mar 07, 2009 4:03 pm

    kad ce vie ninina pjesma?
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28361

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by MiNInA Sat Mar 07, 2009 7:11 pm

    naravnoo.."Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 99019
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Andrea Sun Mar 08, 2009 2:54 am

    Ajde vidjecemo da izvucemo tu informaciju, bar orijentaciono.... "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 44464 Pa vam se javljamo..
    Aleksandrovki
    Aleksandrovki
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 145 Points : 27815

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Aleksandrovki Tue Mar 10, 2009 10:34 pm

    A dali ovaa pesna ja sprema vo bg?
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Andrea Tue Mar 10, 2009 11:00 pm

    Ne, pjesma nije jos snimljena... Uradjen je demo, ali su autori (mislim da se misli na Vukomanovice) bili zauzeti spremanjem ostalih za Beoviziju. Dakle, pjesma ce biti malo kasnije... eto, cekacemo jos malo..... "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 471218
    Aleksandrovki
    Aleksandrovki
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 145 Points : 27815

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Aleksandrovki Tue Mar 10, 2009 11:05 pm

    Da sfakam ... ama sepak taa pesna ke bide za kompilacijata "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28361

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by MiNInA Wed Mar 11, 2009 12:02 am

    naravnoo...
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28894

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Boojan Mon Mar 23, 2009 7:29 pm

    Pozdrav svima:)"Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987"Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987

    Samo da pitam kada ce Ninina pesmica "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 72159
    **Kacxa Bg**
    **Kacxa Bg**
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aries Location : Beograd

    Number of posts : 1403 Points : 28395

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by **Kacxa Bg** Mon Mar 23, 2009 8:09 pm

    Boojan wrote:Pozdrav svima:)"Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987"Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987

    Samo da pitam kada ce Ninina pesmica "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 72159

    Pozz i tebi "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 367987
    Ja jos uwek neznam,ali werowatno da ce biti predstawljena 19 i 20 aprila,werowatno ali neznam

    Sponsored content


    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 4 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 11:52 pm