Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+30
banana2
Grejs
Aleksandrovki
MiNInA
enaMoraDa
Dzuli
*Tijanaaa*
Daniss
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
popstar
yowyzzinho
*Tijana*
Jecika
milica_nk
NINA LOVER
Iccy
TheHardestThing
_diana
BoChhA
Zenastena
sarmica
Andrea
Morska
Boojan
O.T.-Nina-Admin
Chokolada
lake bolt
jeca92ninafan
Cicka
34 posters

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30300

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Janche Fri Jan 22, 2010 5:12 pm

    Bravo,Tijana...Meni je extra "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 367987
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30414

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Grejs Fri Jan 22, 2010 10:11 pm

    Dragi moji.. Evo, ja sam napravila nešto. Namerno nisam postavila na yt. Ako vam se svidja, Bojane postavi na Ninin Youtube chanel pa nek odatle "ide u svet". "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 99019
    Eto..






    http://www.sendspace.com/file/6nrej0




    PS. Tijana, ja ti ne pohvalih klip. "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 924938 I meni se svidja onaj font i jednostavnost. "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 44464
    avatar
    banana2
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Male Number of posts : 170 Points : 27812

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by banana2 Fri Jan 22, 2010 10:36 pm

    Divan klip.

    Ipak, ako mi dozvoliš, izneo bih jednu sugestiju. Sekvence sa slajdovima se previše brzo izmenjuju i time odvlače pažnju sa same pesme. Posle prvog gledanja bio sam u fazonu wow, ali sam skontao da mi fali pesma. Jednostavno, ostala je u drugom planu dok su oči bile zauzete "pokretnim" slikama.

    Naravno, ovo je samo moj prvi utisak i još jednom svaka čast na uloženom trudu i ostvarenom rezultatu za kratko vreme. "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 701438
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28894

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Boojan Fri Jan 22, 2010 10:47 pm

    E Milice, svaka cast "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 367987"Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 367987"Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 367987 Meni se svidja, a pogotovo sam kraj sa tekstom Uskoro ... Dobra najava "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 367987
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30414

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Grejs Fri Jan 22, 2010 11:06 pm

    Banana, uvažavam tvoje mišljenje, ali klip je isti kao i prvi za Bezobrazno live verziju samo što je ono bilo crno belo i druge su slike bile. Niko tada nije imao žalbe. I nisam ja slagala slike nego imam program koji ima odredjene stilove pa je ovaj takav da brzo "baca" slike. Meni se lično, to najviše i svidja jer pesmi daje energiju. Da se slike sporo menjaju bila bi nekako..njonjava. Ne znam, kako hoćete, evo neka i ostali kažu jel im se svidja pa, ti, Bojane, kači. "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 44464

    PS. Sve slike su, kao što vidite, u stvari radovi naših co-designera tako da, nisam sama radila na klipu. "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 44464
    avatar
    banana2
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Male Number of posts : 170 Points : 27812

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by banana2 Sat Jan 23, 2010 12:11 am

    Grejs wrote:Banana, uvažavam tvoje mišljenje, ali klip je isti kao i prvi za Bezobrazno live verziju samo što je ono bilo crno belo i druge su slike bile. Niko tada nije imao žalbe.

    Izvinjavam se, ja ni ne znam za taj prvi klip. Zapravo, ne znam za mnogo klipova koji su ovde postavljeni i sad sam Embarassed .
    jeca92ninafan
    jeca92ninafan
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral


    Female Leo Monkey
    Age : 31

    Location : Danilovgrad-Montenegro

    Number of posts : 919 Points : 28282

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by jeca92ninafan Sat Jan 23, 2010 12:30 am

    ...Vid' neke moje slike u ovom slajdu(ih kad sam ih ja radilaaa "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 149855 )

    Bravo Milice.Meni je ovo bas dobro. "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 701438 bom
    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30300

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Janche Sat Jan 23, 2010 12:36 am

    Grejs,bravo...Divan je snimak....
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28894

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Boojan Sat Jan 23, 2010 12:56 am

    Evo ja dao lidiji .. postavila, a zatim sledi emisija "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 367987"Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 367987"Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 367987


    p.s. ja cu kasnije da preimenujem, da napisem od koga je sta i tako to "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 367987
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29533

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by *Tijanaaa* Sat Jan 23, 2010 9:50 pm

    Grejsi,ovo je prelepo...
    Svaka cast...
    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 615551
    Zameram samo to sto si stavila u video onu super bljaks,kic sliku na kojoj pise beautiful dreamer...
    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 72159
    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30300

    "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju - Page 7 Empty Re: "Bezobrazno" - pjesma za kompilaciju

    Post by Janche Sat Jan 23, 2010 11:20 pm