Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+5
Boojan
mirar
Zenastena
Andrea
ta$a
9 posters

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30248

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Zenastena Tue May 05, 2009 6:47 pm

    Ja je čujem kako diše kroz ove slike, svaki detalj si uhvatila... Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490 Šalim se, naravno, svaka čast još jednom, sad imam osećaj da sam i ja bila tamo... Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 615551
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 6:58 pm

    To mi je bio i cilj Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 99019 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 99019 Fizička udaljenost u današnje vrijeme ne smije biti prepreka Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490 i ja nekad znam da filozofiram...koji si ti filozof..??meni je Heraklit Mračni uvijek bio lik Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30248

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Zenastena Tue May 05, 2009 7:00 pm

    Jao, ja znam da budem nepodnošljiva kad je filozofiranje u pitanju. Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 99019 Ono, napravim onaj Sokratovski pogled, koji si ti uhvatila na onoj Nininoj sličici i kad krenem, qq...ne mereš me zaustaviti! Nešto sam u fazonu Talesa, ono sve teče, sve se menja... Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490 I Heraklit isto može da prođe... i Sokrat, minus ljubav prema istopolcima. Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 7:09 pm

    Da ovo "sve teče,sve se menja" ili panta rei Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 397374 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 397374 zato volim ovu Jeleninu pjesmu Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490 Filozofirati je dobro posebno zbog onog ,,razgovor izmedju dvoje ljudi se vodi na nivou glupljeg "..pa kad počneš filozofirati prekinuce bilo kakav razgovor Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 397374
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30414

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Grejs Tue May 05, 2009 7:16 pm

    A da se vi preselite u pričaonicu sa ovom pričom o filozofiranju? Nije da razbijam užitak al ono, offujete ko na maratonu, što b' rekla Ivana jednom prilikom! Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 693267
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30248

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Zenastena Tue May 05, 2009 7:19 pm

    E, Tašo, sad sam ti nešto napisala o tom na pričaonici, da ne uletim ovde u preterani off... Pomešala sam filozofe Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 194490

    Sponsored content


    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 4 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 5:46 pm