Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+21
mne_girl
Maja
*nina's angel*
lake bolt
sarmica
*Tijana*
Jecika
Morska
yowyzzinho
Boojan
Iccy
Zenastena
Hugolina
_diana
O.T.-Nina-Admin
jeca92ninafan
ta$a
Cicka
Chokolada
BoChhA
Andrea
25 posters

    Nina na Evroviziji

    Poll

    Da cujemo vase misljenje..

    [ 9 ]
    Nina na Evroviziji - Page 6 Bar_left32%Nina na Evroviziji - Page 6 Bar_right [32%] 
    [ 19 ]
    Nina na Evroviziji - Page 6 Bar_left68%Nina na Evroviziji - Page 6 Bar_right [68%] 
    [ 0 ]
    Nina na Evroviziji - Page 6 Bar_left0%Nina na Evroviziji - Page 6 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Nina na Evroviziji - Page 6 Bar_left0%Nina na Evroviziji - Page 6 Bar_right [0%] 

    Total Votes: 28
    Poll closed
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28389

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Chokolada Thu Jan 22, 2009 2:01 am

    Zenastena wrote:
    Andrea wrote:
    Zenastena wrote:E, došla sam na ideju šta je zapravo etno rock fazon!!!
    To je, po meni, kad Nina (osvedočena rokerka) peva "Lane moje"!!!

    Khm, nemojte da me Nina na Evroviziji - Page 6 670480 Nina na Evroviziji - Page 6 670480 Nina na Evroviziji - Page 6 670480 , samo se zezam malo...

    E bas to! Nina na Evroviziji - Page 6 367987 Samo se nadam da Nina od milion postova, ovaj nece vidjeti Nina na Evroviziji - Page 6 194490

    Ma ne bi mi ona zamerila, a morate reći da ima logike... Spoj nespojivog - oksimoron. Etno i rock, gde to ide?!

    Ocigledno, na Beoviziju ide.... Nina na Evroviziji - Page 6 194490 Nina na Evroviziji - Page 6 194490 Nina na Evroviziji - Page 6 194490
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30268

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Andrea Thu Jan 22, 2009 2:02 am

    Zenastena wrote:
    Andrea wrote:
    Zenastena wrote:E, došla sam na ideju šta je zapravo etno rock fazon!!!
    To je, po meni, kad Nina (osvedočena rokerka) peva "Lane moje"!!!

    Khm, nemojte da me Nina na Evroviziji - Page 6 670480 Nina na Evroviziji - Page 6 670480 Nina na Evroviziji - Page 6 670480 , samo se zezam malo...

    E bas to! Nina na Evroviziji - Page 6 367987 Samo se nadam da Nina od milion postova, ovaj nece vidjeti Nina na Evroviziji - Page 6 194490

    Ma ne bi mi ona zamerila, a morate reći da ima logike... Spoj nespojivog - oksimoron. Etno i rock, gde to ide?!

    Ma ne kazem da ce se naljutiti, naprotiv i ona bi se nasmijala kao i mi.. Nego prosto, kad joj se pomene Lane moje dobije blazi oblik slome zivaca vjerovatno.. Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Ja zato kazem.. Nina na Evroviziji - Page 6 44464
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30253

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Zenastena Thu Jan 22, 2009 2:12 am

    Mukica... Nije zgoreg da ponovim ono što sam rekla prvi put kad sam čula tu Galu: "Hebalo ih Lane moje..." Nina na Evroviziji - Page 6 44464
    Hugolina
    Hugolina
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Number of posts : 117 Points : 27949

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Hugolina Thu Jan 22, 2009 11:00 am

    Huljić spojio autore i Ninu
    PJESME MIRSADA SERHATLIĆA I AUTORSKOG TANDEMA SLAVEN KNEZOVIĆ - MINJO PERIĆ PRIJAVLJENE NA KONKURS RTGC
    Podgorica - Finalistkinja “Operacije Trijumf” i jedina takmičarka iz Crne Gore u ovom serijalu, Nina Petković, na konkurs RTCG-a predala je pjesmu “Srce balkansko”. Kompoziciju je napisao već provjereni evrovizijski tandem Slaven Knezović - Minjo Perić. Pjesme dvojice autora su u posljednjih nekoliko godina već dva puta predstavljale Crnu Goru na Eurosongu, a o tome zašto su baš izabrali Ninu Petković kao izvođača, Knezović za “Vijesti” kaže:

    - Pa nije tajna, ja sam iz vaše novine saznao da treba da radim pjesmu za Ninu. Naime, do saradnje je došlo na inicijativu Tončija Huljića koji je u dogovoru sa “Emotionom”, producentom “Operacije Trijumf”, preuzeo na sebe da takmičare iz te emisije pošalje na Eurosong da predstavljaju svoje zemlje . On je smatrao da Minjo i ja, kao već iskusni na ovom takmičenju, možemo da napravimo adekvatnu pjesmu za Ninu. Huljić nas je zvao i pitao imamo li koga u planu, jer mu je bilo logično da se Nina prijavi na konkurs RTCG-a, kao jedna od najeksponiranijih učesnika koja je uspjela da stigne do finala, i da čak predstavlja našu zemlju na tom takmičenju - priča Knezović, koji je na Eurosongu 2005. dobio nagradu za najbolju kompoziciju za pjesmu “Zauvijek moja” u izvođenju grupe “No Name”.

    Pjesma “Ajde kroči” koju je izveo Stevan Fedy 2007, a napisao isti autorski tandem, nastala je mnogo ranije nego što je predstavljena javnosti. Za razliku od nje, numera “Srce balkansko” nije “izvađena iz šteka”, već je namjenski rađena za Ninu.

    - Pjesmu smo uradili tek pošto nas je Huljić zvao. Inače, Minjo i ja smo poznati kao tandem koji ne radi kompozicije fabrički, već ih namjenski pravimo - tvrdi Knezović, a o tome koliko se ova razlikuje od prethodne dvije numere sa kojima je ovaj tandem učestvovao na Eurosongu, ističe:

    - Zna se kako se radi pjesma za Eurosong. Treba ići sa prepoznatljivom notom i riječju, pogotovo ako izvođač planira da izvede pjesmu na svom jeziku - objašnjava on.
    Kako dodaje, ne plaši se konkurencije, a na pitanje ko bi mogao otpjevati pjesmu u slučaju da RTCG odluči da promijeni izvođača, kratko je odgovorio:
    - Ne znam šta bi se tada desilo.

    http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=293566
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30268

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Andrea Thu Jan 22, 2009 11:12 am

    Jesam li ja rekla?!
    Mislim po naslovu ja slutim na sta ce to da lici... Nina na Evroviziji - Page 6 431724 Nina na Evroviziji - Page 6 431724
    ''Srce balkansko'', mislim to mi ne zvuci na pjesmu koja vuce na rock..

    Mada nadam se da se varam. Ako su ta dva bisera pisala pjesmu namjenski za Ninu, onda se stvarno nadam, ali stvarno!!! da su napisali nesto bas za nju..

    Ali prijavljeno je jos kompozicija, i pominje se Sergej Cetkovic sa pjesmom M.Serhatlica, pa cemo jos vidjeti sta ce biti..
    lake bolt
    lake bolt
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Male Leo Dog
    Age : 29

    Location : Ulcinj

    Number of posts : 324 Points : 27939

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by lake bolt Thu Jan 22, 2009 12:34 pm

    Totalno, totalno, totalno će da je shebu. Hbm ti i Knezovića, i ESC, i Hulju, i sve!!! Nina na Evroviziji - Page 6 237386 Nina na Evroviziji - Page 6 237386 Nina na Evroviziji - Page 6 237386
    Biće to tamburaši all over again:
    ''Ti i ja,
    SRCE BALKANSKO!''
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28389

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Chokolada Thu Jan 22, 2009 4:39 pm

    Ja stvarno ne znam sta bih rekla.....Cisto sumnjam da je pjesma u rock fazonu ili u Nininom fazonu..ali ko zna...mozda bude pravi pogodak!A i Huljic je morao svoje prste da umjesa Nina na Evroviziji - Page 6 898281 ...Sad pitanje je da li su ovi autori za tako, relativno, malo vremena mogli da naprave dobru pjesmu..! Suspect
    milica_nk
    milica_nk
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Scorpio Horse
    Age : 33

    Number of posts : 20 Points : 27895

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by milica_nk Thu Jan 22, 2009 4:52 pm

    ja kad čujem knezović - perić kombinejšn diže mi se kosa na glavi... Nina na Evroviziji - Page 6 898281 Nina na Evroviziji - Page 6 898281 Nina na Evroviziji - Page 6 898281 još "srce balkansko"... ako bude na fazon "ajde kroči" , uh... Nina na Evroviziji - Page 6 670480
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30253

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Zenastena Thu Jan 22, 2009 5:22 pm

    Khm... "Srce balkansko"!
    Slutim neki etno... a nadam se da je u pitanju ipak nešto što leži Nini!!!
    Ali, kad pročitah sastav autorskog tima Nina na Evroviziji - Page 6 794363 Nina na Evroviziji - Page 6 794363 Nina na Evroviziji - Page 6 794363 Nina na Evroviziji - Page 6 898281 Nina na Evroviziji - Page 6 898281 Nina na Evroviziji - Page 6 898281 !
    No, kad god smo se brinuli za Ninu i nervirali, ona je blistala. Daće Bog da tako bude i sad!!!

    Ali, "Srce balkansko" ??? Ono što me najviše plaši je sledeće:"Zna se kako se radi pjesma za Eurosong. Treba ići sa prepoznatljivom
    notom i riječju, pogotovo ako izvođač planira da izvede pjesmu na svom
    jeziku."
    To mi iskreno miriše na katastrofu.

    No, sve je moguće. Možda se mi na kraju prijatno iznenadimo!
    BoChhA
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Aquarius Cat
    Age : 36

    Location : Niksic

    Number of posts : 995 Points : 28018

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by BoChhA Thu Jan 22, 2009 5:28 pm

    teško da će iznenađenje biti prijatno Nina na Evroviziji - Page 6 391260 Nina na Evroviziji - Page 6 391260 Nina na Evroviziji - Page 6 391260 Nina na Evroviziji - Page 6 391260
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30253

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Zenastena Thu Jan 22, 2009 5:31 pm

    'Ajde, ljudi, nemojmo klonuti duhom!!! Nina na Evroviziji - Page 6 99019
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28389

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Chokolada Thu Jan 22, 2009 5:32 pm

    BoChhA wrote:teško da će iznenađenje biti prijatno Nina na Evroviziji - Page 6 391260 Nina na Evroviziji - Page 6 391260 Nina na Evroviziji - Page 6 391260 Nina na Evroviziji - Page 6 391260

    Nina na Evroviziji - Page 6 31133

    Samo ti nemoj da places....pa sutra ti je rodjendan! Nina na Evroviziji - Page 6 99019

    Moguce je da pjesma ipak bude dobra...CUDA SE DESAVAJU! Nina na Evroviziji - Page 6 44464
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30253

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Zenastena Thu Jan 22, 2009 5:40 pm

    Chokolada wrote:
    BoChhA wrote:teško da će iznenađenje biti prijatno Nina na Evroviziji - Page 6 391260 Nina na Evroviziji - Page 6 391260 Nina na Evroviziji - Page 6 391260 Nina na Evroviziji - Page 6 391260

    Nina na Evroviziji - Page 6 31133

    Samo ti nemoj da places....pa sutra ti je rodjendan! Nina na Evroviziji - Page 6 99019

    Moguce je da pjesma ipak bude dobra...CUDA SE DESAVAJU! Nina na Evroviziji - Page 6 44464
    Evo ga još jedan optimista, znači da nisam usamljena!!! Nina na Evroviziji - Page 6 615551 Nina na Evroviziji - Page 6 615551 Nina na Evroviziji - Page 6 615551
    Bochha, pridružujem se Chokoladi - nemoj da nam plačeš! Nina na Evroviziji - Page 6 44464
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30268

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Andrea Thu Jan 22, 2009 9:13 pm

    E vi ste optimisti iz neznanja ovdasnjih prilika... Bochha druze, ja se pridruzujem tebi Nina na Evroviziji - Page 6 391260

    Nego ajde, meni ostaje tracak nade da ce mozda NIni ipak leci pjesma, ili da ce je ona svojom interpretacijom uciniti dobrom, kao sto je napravila npr sa Care.. (glupa pjesma, ali sad kad je cujem, stalno cekam onaj Ninin dio.. kojeg u pravoj pjesmi nazalost NEMA)
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28389

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Chokolada Thu Jan 22, 2009 10:30 pm

    Zenastena, ma nisi usamljena....Ja sam uvjek bila i ostacu zakleti optimista! Nina na Evroviziji - Page 6 99019


    Ajmo ljudi.......NADA ZADNJA UMIRE! Nina na Evroviziji - Page 6 615551 Nina na Evroviziji - Page 6 463826
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30253

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Zenastena Thu Jan 22, 2009 10:40 pm

    Chokolada wrote:Zenastena, ma nisi usamljena....Ja sam uvjek bila i ostacu zakleti optimista! Nina na Evroviziji - Page 6 99019


    Ajmo ljudi.......NADA ZADNJA UMIRE! Nina na Evroviziji - Page 6 615551 Nina na Evroviziji - Page 6 463826
    Imaš čokoladu i Uzzimira od mene u to ime!!! To, naravno, kad se skupimo letos, pa uz Ninine hitove da uživamo, i slavimo dobar rezultat u Moskvi!!! Nina na Evroviziji - Page 6 463826 Nina na Evroviziji - Page 6 463826 Nina na Evroviziji - Page 6 463826
    (E, da, hoću da u "Srce balkansko" upakuju i bend, basistu pre svegaaaaaa, pa svi zajedno kod braće Rusa!!! Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019 )
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28389

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Chokolada Thu Jan 22, 2009 10:46 pm

    Zenastena wrote:
    Chokolada wrote:Zenastena, ma nisi usamljena....Ja sam uvjek bila i ostacu zakleti optimista! Nina na Evroviziji - Page 6 99019


    Ajmo ljudi.......NADA ZADNJA UMIRE! Nina na Evroviziji - Page 6 615551 Nina na Evroviziji - Page 6 463826
    Imaš čokoladu i Uzzimira od mene u to ime!!! To, naravno, kad se skupimo letos, pa uz Ninine hitove da uživamo, i slavimo dobar rezultat u Moskvi!!! Nina na Evroviziji - Page 6 463826 Nina na Evroviziji - Page 6 463826 Nina na Evroviziji - Page 6 463826
    (E, da, hoću da u "Srce balkansko" upakuju i bend, basistu pre svegaaaaaa, pa svi zajedno kod braće Rusa!!! Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019 )

    Hvala ti puno! Nina na Evroviziji - Page 6 924938

    Ti imas od mene 2 litre dunjevace i gajbu banjaluckog Nektara.. Nina na Evroviziji - Page 6 99019

    Sa tvoje tastature u Bozije usi! Nina na Evroviziji - Page 6 607200

    A da, naravno da idemo kod brace Rusa....Vodka nas ceka! Nina na Evroviziji - Page 6 463826
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 27986

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Cicka Thu Jan 22, 2009 11:13 pm

    Meni nije jasno zasto ste vi toliki pesimisti?
    Da,tacno je da su Slavenove poslednje 2-3 pjesme bile shit,al isto tako je i No name bio sesti na ESC sa njegovom pjesmom,a to nije mala stvar !!! A Mirsad S. je izuzetan muzicar ...
    Uostalom,ako ste vi toliko negativni,kako ocekujete da drugim ljudima skrenemo paznju na Ninu?Stvarno vas ne razumijem...

    Ja necu da govorim unaprijed i nadam se najboljem,a i ako bude najgore necu pljuvati po pjesmi vec svim srcem biti uz Ninocku Nina na Evroviziji - Page 6 44464
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30253

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Zenastena Thu Jan 22, 2009 11:23 pm

    Reče Cicka dobro!!! Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019
    Idemo, optimizam, ljudi!!!
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30268

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Andrea Thu Jan 22, 2009 11:31 pm

    Cicka wrote:Meni nije jasno zasto ste vi toliki pesimisti?
    Da,tacno je da su Slavenove poslednje 2-3 pjesme bile shit,al isto tako je i No name bio sesti na ESC sa njegovom pjesmom,a to nije mala stvar !!! A Mirsad S. je izuzetan muzicar ...
    Uostalom,ako ste vi toliko negativni,kako ocekujete da drugim ljudima skrenemo paznju na Ninu?Stvarno vas ne razumijem...

    Ja necu da govorim unaprijed i nadam se najboljem,a i ako bude najgore necu pljuvati po pjesmi vec svim srcem biti uz Ninocku Nina na Evroviziji - Page 6 44464

    Ne, ne, nisi skontala.. Mirsad Serhatlic je napisao pjesmu za S.Cetkovica, za koga se jos uvijek ne zna da li ce nastupati na takmicenju. Nema M.Serhatlic nista sa Nininom pjesmom.
    I ja nisam negativna, samo ne mogu vjerovati da nemamo nijednog drugog autora u CG, a i da zanemarimo to, naziv Srce Balkansko mi je zvuci na nesto u Nininom stilu. I sve ovo pocinje da mi zvuci na jednu pricu koju ovdje vrlo dobro poznajemo. I zato sam blago nezadovoljna.
    Negdje sam vec napisala, isto tako, da se nadam da je pjesma zaista pisana namjenski za nju i da ce se ona u njoj prepoznati i vrhunski je izvesti. I daj Boze da bude tako. Nista ja ne govorim unaprijed, ali slozices se da je ovaj trenutak sad jako bitan za Nininu karijeru, i isuvise je njena reputacija trenutno ranjiva da bi se njome igralo.
    I nije poenta da li cu JA podrzavati Ninu, slusam je vec dovoljno dugo da bi se to promijenilo, i slusala sam je dok je svirala sa svojim prvim bandom u Regati svakog vikenda. I volim je iskreno, kao pjevaca i kao osobu. I moju podrsku ce imati sve da sad pocne da pjeva narodnjake. Ali ja isto tako zelim da je podrze i zavole ljudi na malo sirem prostoru, i jako bih bila tuzna da joj upropaste imizd zbog nekih stvari koje se ovdje kod nas potenciraju i previse u zadnje vrijeme. E zato sam malo zabinuta, i nije mi bas svejedno.

    A Nina ce svaku pjesmu dobro odraditi, dati joj svoj licni pecat, i svaku pjesmu koju dobije ce otpjevati sa onim svojim osmjehom, i pogledom koji je Zenastena toliko puta potencirala. I mi cemo svi biti uz nju... Sada i uvijek... A drzimo joj palceve i na Monteviziji, i na Eurosongu, jer ja mislim da ce nas 90% ona predstavljati. Nina na Evroviziji - Page 6 44464
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30253

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Zenastena Thu Jan 22, 2009 11:38 pm

    "I moju podrsku ce imati sve da sad pocne da pjeva narodnjake"

    Imaće i moju, ali ne dao Bog!!! Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 27986

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Cicka Thu Jan 22, 2009 11:41 pm

    Pise u textu da je M.Serhatlic ucestvovao u stvaranju pjesme (nisam sigurna jesma to procitala ovdje il u nekim drugim novinama,al sam to procitala)
    Jedini kiks koji je Slaven napravio bio je Stevanova pjesma,al sad mi je i jasno zasto,jer je sam rekao da pjesma nije namjenski pravljena vec izvadjena iz shteka...
    Meni se pjesma od No name za ESC dopadala,a i uradila je posao,bila hit,odlicno su prosli,itd...Naravno necu racunati onu pjesmu sa cuvene Beovizije,jer su se oni te god pojavili reda radi i cilj je bio najava albuma,al tu je bila drug prica po strani koju sada necu pominjati...

    Mislim da su za "SRCE BALKANSKO" bili inspirisani Karolininim "Mojot svet" koji je Nini legao odlicno,a pjesma je fenomenala a u sebi isto sadrzi " 'edna dusha balkanska" i to nije nista naskodilo pjesmi...Naravno ne ocekujem plagijat ove pjesme,al ako bude u tom fazonu to ce biti pun pogodak i pjesma ce sigurno biti hit bez obzira na plasman


    Last edited by Cicka on Thu Jan 22, 2009 11:42 pm; edited 1 time in total
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30268

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Andrea Thu Jan 22, 2009 11:41 pm

    Zenastena wrote:"I moju podrsku ce imati sve da sad pocne da pjeva narodnjake"

    Imaće i moju, ali ne dao Bog!!! Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019 Nina na Evroviziji - Page 6 99019

    Nina na Evroviziji - Page 6 678392 Nina na Evroviziji - Page 6 678392 Nina na Evroviziji - Page 6 678392 Ma Nina je nasa zvijezda... Nina na Evroviziji - Page 6 44464
    BoChhA
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Aquarius Cat
    Age : 36

    Location : Niksic

    Number of posts : 995 Points : 28018

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by BoChhA Thu Jan 22, 2009 11:43 pm

    xaxax mnogo vam hvala sto mislite na mene i moj rodjus xaxax Nina na Evroviziji - Page 6 924938 Nina na Evroviziji - Page 6 924938 Nina na Evroviziji - Page 6 924938 Nina na Evroviziji - Page 6 924938 lude ste skroz... ali ja sam povodom nine ozbiljan kao i andre... to moze biti dobro ali samo u slucaju da se potrude pa nadju aranzera sa strane kao sto je bilo sa ``zauvjek moja`` u suprotnom mozemo se slikati Nina na Evroviziji - Page 6 391260 Nina na Evroviziji - Page 6 670480 Nina na Evroviziji - Page 6 471218 Nina na Evroviziji - Page 6 794363 Nina na Evroviziji - Page 6 794363 Nina na Evroviziji - Page 6 794363
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28389

    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Chokolada Thu Jan 22, 2009 11:45 pm

    BoChhA wrote:xaxax mnogo vam hvala sto mislite na mene i moj rodjus xaxax Nina na Evroviziji - Page 6 924938 Nina na Evroviziji - Page 6 924938 Nina na Evroviziji - Page 6 924938 Nina na Evroviziji - Page 6 924938 lude ste skroz... ali ja sam povodom nine ozbiljan kao i andre... to moze biti dobro ali samo u slucaju da se potrude pa nadju aranzera sa strane kao sto je bilo sa ``zauvjek moja`` u suprotnom mozemo se slikati Nina na Evroviziji - Page 6 391260 Nina na Evroviziji - Page 6 670480 Nina na Evroviziji - Page 6 471218 Nina na Evroviziji - Page 6 794363 Nina na Evroviziji - Page 6 794363 Nina na Evroviziji - Page 6 794363


    Nina na Evroviziji - Page 6 31133

    Ma dosta plakanja vise.....Ajde da pijemo..pa rodjendan docekujes i to 21... Nina na Evroviziji - Page 6 463826 Nina na Evroviziji - Page 6 463826 Nina na Evroviziji - Page 6 463826
    VESELOOOOOO

    Sponsored content


    Nina na Evroviziji - Page 6 Empty Re: Nina na Evroviziji

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 5:56 am