Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+55
sophie
*jovanaaa*
Lightbulb
LOLA
Tasa
Boki
dederaj
makisoul
Grejs
Mrwica &lt3 OT
mirar
jasna
Shiny
Aleksandrovki
alexalex
beltina
Zoka_Makedonija
Antigona
srnna
lela
caci*alex
maki75
goca-ge
SUNCE
MiNInA
Tanja
Dzuli
*Tijanaaa*
*Tijana*
2crazy4life
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
lidija
Vronkiki
milica_nk
yowyzzinho
Iccy
Boojan
Chokolada
sarmica
mne_girl
Daniss
_diana
Cicka
lake bolt
BoChhA
jeca92ninafan
Maja
ta$a
*nefertiti*
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
Morska
Zenastena
59 posters

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30323

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Mon May 04, 2009 4:14 pm

    Što volim kad je Nina negde bila, pa je neko od Fuvijanaca imao susret s njom, pa se onda vrati sav pod utiscima i jednino što "na prvu" može da kaže jeste: "Nina je diiiiiiiiiiivna...izveštaj kasnije, kad se sredim!". Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30489

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Mon May 04, 2009 4:16 pm

    Da, da, to da je predivna znamo! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 Drago mi je zbog tebe!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 924938
    Ja sam rekla i zvanično još jednom kažem, ja više Nini ne prilazim! E, tako! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28540

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Mon May 04, 2009 4:17 pm

    Stvarno mi treba vremena..ne znam koliko je vama trebalo vremena Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987...samo da napunim aparat,pa da pokusam prebaciti slike....i eto.......Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30323

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Mon May 04, 2009 4:19 pm

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 Je l, a kako si mislila da izvedemo to da zajedno idemo na svirku u NS, pa ja da joj priđem... Sama, je l? A, ti da stojiš i cooliraš sa strane u fazonu "Vid' ovu budalu, kako je smotana" dok se ja javno blamiram... E, neće moći, da znaš!!!
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30489

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Mon May 04, 2009 4:30 pm

    Ajde šta se izmotavaš, kako sam ja mogla sama u Somboru? Doduše bio je Bojan tu, al ja sam joj prva prišla. Vodim te na Tvrdjavu al da ja prilazim, jok! Žena će pomisliti da je proganjam! Beograd pa Sombor pa Novi Sad, još ako se jednom u Tivtu sretnemo ako svrnem, da pomisli, Bože ova Lujka me proganja! Dakle biću ti moralna podrška! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30323

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Mon May 04, 2009 4:35 pm

    Ja ću njoj samo suptilno da mašem sa pristojne razdaljine! Ovako: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 980471 I trudiću se da mi izraz lica ne bude debilan kao u Beogradu, ovakav: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 . Mislim, ponašaću se kao zrela i normalna osoba, dakle, biću ono što nisam, lagaću mene, sebe, pristutne i odsutne... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28969

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Mon May 04, 2009 4:40 pm

    Grejs, shta ti je Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987 Nemoj tako da mislish samo ti prilazi .....

    E taso .. ja sam josh uvek pod utiskom ..... pogotvo shto sam dans opisivao mojima iz odeljenja sustret Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987

    I tako ....
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30489

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Mon May 04, 2009 4:45 pm

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 A stvarno si u beogradu izgledala ovako Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30323

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Mon May 04, 2009 4:53 pm

    Jesam, izgledala sam bukvalno ovako: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 . Odavala sam zaista utisak staloženog 23-godišnjeg fana. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 I da stavim tačku na priču o tome "Nina-prići ili ne" - ma, ja sam nju upoznala, videla, i nije mi sad stvar "life or dead" hoću li ponovo imati takvu priliku. Volela bih više da je slušam negde uživo i uživam u njenoj muzici. Da mi izađe malo iz zvučnika računara, za promenu. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 Isto tako bih volela da svi koji je cene i vole imaju mogućnost da je vide i upoznaju, kao što smo imali i mi, i da se tako - baš kao što smo mi - uvere da je ona stvarno jedno predivno stvorenje! Zaista, neko jako poseban...
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30489

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Mon May 04, 2009 4:57 pm

    Naravno! To je bila i poenta one moje rečenice: Ja njoj više ne prilazim! Nema potrebe za tim! Šala na stranu, zaista bih volela više puta da je čujem uživo i da se mi sa ovog foruma družimo na tim nastupima i upoznajemo i uživamo zajedno. Ali nema potrebe za smaranjem Nine na taj način da joj iskačemo gde god se pojavi. Tu izuzimam one koji je još nisu upoznali a žele to.
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30323

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Mon May 04, 2009 5:08 pm

    I koji su, jedan po jedan, kako im se ukaže prilika da je upozaju, danima pod utiscima i oduševljeni...Kako volim to da vidim... Setim se kakvi smo bili mi u Beogradu... Hvala Nini što nas iznova prijatno iznenađuje...
    avatar
    Boki
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Pisces Cat
    Age : 49

    Location : Planet Earth

    Number of posts : 258 Points : 27962

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boki Tue May 05, 2009 1:56 am

    Moram da odreagujem, posto je Nina prosto odusevljena svima vama, i nema potrebe da mislite kako je smarate, posto vas ona istinski voli, pogotovo Grejs, Andreu, naravno, Ivanu, i sve vas koji ste na forumu. Postoji i neki mali planza vas sa foruma, obavjesticu vas o tome blagovremeno. hehe Pozdrav, Ja.
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30489

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Tue May 05, 2009 2:04 am

    Aha, a mene si stavio na prvo mesto jer se najviše bunim tu. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 Opet ja sa mojim zaključcima! Volimo i mi Ninu! I nije nam namera da je progonimo iako to nekad izgleda tako. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 693267
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28635

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Tue May 05, 2009 2:08 am

    Grejs wrote:Volimo i mi Ninu! I nije nam namera da je progonimo iako to nekad izgleda tako. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 693267


    potpisujem Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28969

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boojan Tue May 05, 2009 2:09 am

    Eto tako i Boki dodje ostavi neku finu poruchicu i ode ....
    E bash mi je drago da smo ostali svi u lepom secanju Nini, kao i ona nama Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30323

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Tue May 05, 2009 2:22 am

    Grejs wrote: Volimo i mi Ninu! I nije nam namera da je progonimo iako to nekad izgleda tako. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 693267

    Slažem se sa svakim slovom i zabranjujem svaki budući tvoj uvrnuti zaključak!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019

    Bokiju hvala što nam se obratio povodom ovoga i o'ladio time malo glavu ovoj Grejsićki. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30489

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Tue May 05, 2009 2:24 am

    Ko kaže da je oladio? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 Šalim se...
    avatar
    Boki
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Pisces Cat
    Age : 49

    Location : Planet Earth

    Number of posts : 258 Points : 27962

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Boki Tue May 05, 2009 5:30 am

    Ma ne, ozbiljno, mislim da ona vas, ustvari, siguran sam, shvata kao saveznike u necemu sto pokusava da uradi, i da ocekuje od nas, njoj bliskih, pomoc, sugestiju i misljenje povodom svega sto zeli da uradi, i da na vas ( i mene, zajedno sa vama) gleda kao na prijatelje koji su tu da pomognu, a ne kao na svoje progonitelje. Sva ta prica koja je krenula sa fuvijancima, je nesto sto bi nas trebalo uciniti boljima( kao sto cete vidjeti u utorak na kosavi), a bez nas to ne bi mogla da uradi, jer ne bi imalo smisla. Tako da, progonite koliko hocete, jer to nije progon, vec interakcija. Uh, al serem...
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30338

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Tue May 05, 2009 10:06 am

    Hahaha, Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 Hvala Boki sto si im pojasnio...
    Iskreno nisam ni ja stekla uitisak da je Nini zlo od nas, jer da jeste ne bi sa mnom onog dana kad je bio koncert razmijenila jedno 100 poruka dok smo se dogovarale, i izasla sa probe da nije zaista zeljela da vidi Fuvijance Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987

    Dakle, hvala Nini sto je tako divna Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 i hvala Bokiju sto vas je razuvjerio (hm, naravno grejsicki ce trebati malo vise razuvjeravanja, al nema veze Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 124644 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 )

    Pozzzz
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28540

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 10:56 am

    Ma šalimo se mi naravno sa ovim progonostvom...nadam se da nas Nina ne kapira baš kao progonitelje Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987 dobro mozda malo ali ..bre pa mi smo njeni Fuvijanci Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987 šalim se naravnoooo......Ja juče mojima pričam o tom susretu i tako mom slikanju svakog njenog pokreta..i tata koji mi kaže ,,pa odlično samo vi tako nastavite da radite na njenoj promociji " Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 ...etooo...mi isključivo radimo za dobro našeg Kapetana Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987 i ovdje sve sami stručnjaci..tako da Nina ima odličnu ekipu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 367987 a sad odoh malo na fakultet..da proširim marketinško znanje..ako mislimo i dalje da radimo na Nininoj promociji...Pozdrav svima...PR-u,šefu i ostalim zaposlenima na Fuvijanu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30338

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Tue May 05, 2009 11:30 am

    Ako nastavite da me zovete shefe, sve cu da vas banujem Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 i onda cu sama sa sobom da pricam ovdje na Fuvijanu i bice mi bas dobro Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490

    A PR mi je inace dao otkaz sinoc, ne znam hoce li je jedna povisica (hm jos jedna tacnije) vratiti na posao Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 678392

    Sad sam posla u Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 797118 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 797118 al ja sam Admin, meni se moze Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 (salim se, izvinjavam, i necu vise)

    Pozzzzzzzz
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28459

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Chokolada Tue May 05, 2009 1:26 pm

    Ccc....ajde , ne izvlacite se sad....svi vi progonite Ninu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490..Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490...A pogotovo ova Grejsicka, al dobro, ona ima svoj "poseban" razlog zasto to radi...buhahahhahahhahahhah Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 99019
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 37

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30489

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Grejs Tue May 05, 2009 2:47 pm

    Uuuuuuuuu....Chokolada, potpisala si sebi smrtnu presudu!!! Samo sam tebe čekala da odkomentarišeš! Sad si gotova! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

    Dakle, Boki, baš si nam onako dubokoumno objasnio kako je ne progonimo i kako nas voli i sve to i u znak zahvalnosti na tako lepom tekstu evo zvanično i ja prihvatam činjenicu da se ona ne oseća progonjeno (madaa...dok ona to ne kaže...) i tako, eto ako se svi Fuvijanci slažu i smatraju da nisu napadni onda, ko sam ja da se bunim. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 693267

    Al i dalje joj ne prilazim! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30338

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Tue May 05, 2009 2:56 pm

    Grejs wrote:Uuuuuuuuu....Chokolada, potpisala si sebi smrtnu presudu!!! Samo sam tebe čekala da odkomentarišeš! Sad si gotova! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

    Dakle, Boki, baš si nam onako dubokoumno objasnio kako je ne progonimo i kako nas voli i sve to i u znak zahvalnosti na tako lepom tekstu evo zvanično i ja prihvatam činjenicu da se ona ne oseća progonjeno (madaa...dok ona to ne kaže...) i tako, eto ako se svi Fuvijanci slažu i smatraju da nisu napadni onda, ko sam ja da se bunim. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 693267

    Al i dalje joj ne prilazim! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490

    Dakle, ja tebe obozavam.... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 194490
    jeca92ninafan
    jeca92ninafan
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral


    Female Leo Monkey
    Age : 31

    Location : Danilovgrad-Montenegro

    Number of posts : 919 Points : 28357

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by jeca92ninafan Tue May 05, 2009 3:47 pm

    ...MI WOVIMO NINU,NINA WOVI NAS!!!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 924938 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 924938
    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 607200 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 607200 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 607200 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 607200 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 607200 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 607200 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 607200 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 607200

    Sponsored content


    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 32 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat May 11, 2024 11:41 pm