Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+55
sophie
*jovanaaa*
Lightbulb
LOLA
Tasa
Boki
dederaj
makisoul
Grejs
Mrwica &lt3 OT
mirar
jasna
Shiny
Aleksandrovki
alexalex
beltina
Zoka_Makedonija
Antigona
srnna
lela
caci*alex
maki75
goca-ge
SUNCE
MiNInA
Tanja
Dzuli
*Tijanaaa*
*Tijana*
2crazy4life
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
lidija
Vronkiki
milica_nk
yowyzzinho
Iccy
Boojan
Chokolada
sarmica
mne_girl
Daniss
_diana
Cicka
lake bolt
BoChhA
jeca92ninafan
Maja
ta$a
*nefertiti*
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
Morska
Zenastena
59 posters

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Fri Mar 06, 2009 4:23 pm

    yowyzzinho wrote:Evo moja majka sprema kafu,pa oceli ko?vazi i za vas aleksandrovci

    Evo moze Jovice Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 367987 Ja cu jedan Ness ako moze... Al ajmo se preseliti u pricaonicu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 44464
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28384

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Chokolada Fri Mar 06, 2009 7:14 pm

    Evo da i ja pozdravim nase pristigle Alexove fanove...Dobrodosli!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019
    Shiny
    Shiny
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 1 Points : 27650

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Shiny Sat Mar 07, 2009 12:17 am

    Evo i ja vas pozdravjam..i ja sam jos jedna Aleksandrovka koja isto tako voli i Ninu..
    Nadam se da ce mo se ljepo druziti..i izvolite i na nas forum..
    Pozitivna energija nikad ne moze biti visak...
    Pozdrav
    2crazy4life
    2crazy4life
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Dog
    Age : 29

    Location : Herceg Novi

    Number of posts : 2249 Points : 28845

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by 2crazy4life Sat Mar 07, 2009 12:18 am

    Pozdrav Shiny! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 924938
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sat Mar 07, 2009 1:12 am

    Shiny wrote:Evo i ja vas pozdravjam..i ja sam jos jedna Aleksandrovka koja isto tako voli i Ninu..
    Nadam se da ce mo se ljepo druziti..i izvolite i na nas forum..
    Pozitivna energija nikad ne moze biti visak...
    Pozdrav

    Pozdrav! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 367987
    Dobro nam dosli! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 615551 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 615551 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 615551
    Inace ja sam uclanjena na vasem forumu, samo bas ne postizem nista ovih dana jer sam malo angazovana oko fakulteta, evo jedva i ovdje postizem...
    A ostali Fuvijanci... doci ce Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 44464
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30248

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Sat Mar 07, 2009 3:33 am

    Pozdrav svima!!! Dobro nam došli, a ja odoh da se regnem na Alexove forume, pa da tamo ima i "Ninih"!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 924938
    srnna
    srnna
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Leo Rooster
    Age : 54

    Number of posts : 94 Points : 27886

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by srnna Sat Mar 07, 2009 5:54 am

    U moje i ime foruma Aleksandar Belov i Sonja Bakic pozdravljam sve Ninine forumase!!!
    Wellcome Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 924938
    Zoka_Makedonija
    Zoka_Makedonija
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 28 Points : 27654

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zoka_Makedonija Sat Mar 07, 2009 7:34 am

    Andrea wrote:
    Shiny wrote:Evo i ja vas pozdravjam..i ja sam jos jedna Aleksandrovka koja isto tako voli i Ninu..
    Nadam se da ce mo se ljepo druziti..i izvolite i na nas forum..
    Pozitivna energija nikad ne moze biti visak...
    Pozdrav

    Pozdrav! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 367987
    Dobro nam dosli! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 615551 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 615551 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 615551
    Inace ja sam uclanjena na vasem forumu, samo bas ne postizem nista ovih dana jer sam malo angazovana oko fakulteta, evo jedva i ovdje postizem...
    A ostali Fuvijanci... doci ce Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 44464


    Bas mi je drago sto ste doslo kod nas AB+ e naseto moto
    A-Aleksandar
    B-Belov
    + - pozitna energija

    vidim ja bice to lepo druzenje.... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 209222
    avatar
    goca-ge
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 14 Points : 27660

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by goca-ge Sat Mar 07, 2009 12:30 pm

    Dobro jutro svim cuvarima foruma. Veceras je Beovizija pa ocekujem da kamera vise pokazuje publiku. Aleksandar ce normalno sedeti do Nine i svi cemo uzivati.
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sat Mar 07, 2009 2:14 pm

    goca-ge wrote:Dobro jutro svim cuvarima foruma. Veceras je Beovizija pa ocekujem da kamera vise pokazuje publiku. Aleksandar ce normalno sedeti do Nine i svi cemo uzivati.

    Hehe i ja se nadam...
    Srnna, dobro nam dosla Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 44464 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 924938
    I dobro nam dosli svi ostali......... Drago nam je da ste tu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 367987
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28264

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by O.T.-Nina-Admin Sat Mar 07, 2009 2:39 pm

    i jos da veceras i sutra trijumfuju Danijel i Milica i supeeer
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 27981

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Cicka Sat Mar 07, 2009 10:13 pm

    goca-ge wrote:Aleksandar ce normalno sedeti do Nine i svi cemo uzivati.

    Ah...to bi bio praznik za moje oci Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019
    srnna
    srnna
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Leo Rooster
    Age : 54

    Number of posts : 94 Points : 27886

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by srnna Sun Mar 08, 2009 1:58 am

    Super,Sonja nam ide u finale,a veceras je i zurka kod Sonje sa svim ostalim kandidatima Ot!!!
    Pozdrav Nininin fanovima!
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 27981

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Cicka Sun Mar 08, 2009 2:01 am

    srnna wrote:Super,Sonja nam ide u finale,a veceras je i zurka kod Sonje sa svim ostalim kandidatima Ot!!!
    Pozdrav Nininin fanovima!

    Sonja je i sinoc pravila zurku,kod nje bas veselo Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019 Mnogo mi je slatko bilo kad sam vidjela da je i njen momak u bendu,super je bila Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 44464
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sun Mar 08, 2009 2:55 am

    Hehe... dakle zurka... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019 Supeeeeeer.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 44464
    Nadajmo se da ce i sutra bar neko od njih imati razlog da slave.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 27981

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Cicka Sun Mar 08, 2009 3:06 am

    Upravo mi se javila cura koja je bila na Beoviziji,Nina i Ana su bile zajedno tamo,ona se slikala sa njima...naravno trazila sam sliku Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sun Mar 08, 2009 3:13 am

    Cicka wrote:Upravo mi se javila cura koja je bila na Beoviziji,Nina i Ana su bile zajedno tamo,ona se slikala sa njima...naravno trazila sam sliku Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019

    Hehehe... bravo.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 27981

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Cicka Sun Mar 08, 2009 3:45 am

    Inace ta ista djevojka mi upravo rece da je upoznala Ninu jos ranije kad su isli u pozoriste,kako je divna,kako je bas lijepa i kako ima extra kosu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019 Eto da prenesem utiske nekih ljudi koji nisu konkretno Ninini fanovi Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 678392
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Sun Mar 08, 2009 4:01 am

    Bravo Cicka... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 44464 NAravno da je Ninochka divna Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 367987
    avatar
    goca-ge
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 14 Points : 27660

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by goca-ge Mon Mar 09, 2009 2:22 pm

    Zdravo Ninini fanovi, evo vam nine sa Aleksandrom na Beoviziji. Nego zanima me dali ostaje njihov nastup za sredu i ko ce sve nastupati, dali je potvrdjeno.

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Ninaialex
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Mon Mar 09, 2009 2:39 pm

    Koliko smo mi saznali mislim da ce ipak biti 12.03. u pitanju..
    Party je zatvorenog tipa te za sad jos nemamo potvrdu da ce neko moci da udje..
    A nemamo ni zvanicnu informaciju ko ce sve sem Nine i Alexa doci.
    avatar
    goca-ge
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 14 Points : 27660

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by goca-ge Tue Mar 10, 2009 2:41 am

    Hvala naa informaciji, ako nesto doznamo javimo si
    srnna
    srnna
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Leo Rooster
    Age : 54

    Number of posts : 94 Points : 27886

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by srnna Tue Mar 10, 2009 3:31 am

    Alex u sredu nastupa u Crnoj Gori,a posle toga ide u Obrenovac!!!
    Inace samo da vam prenesem pozdrave od Sonje,bila je veceras sa nama na chatu,rekla je da je pozvana u goste sa Ninine strane u Tivat,da u Mk nastupa u neki Show...ali pre svega vama veliki pozdrav i veliki kiss Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 924938
    srnna
    srnna
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Leo Rooster
    Age : 54

    Number of posts : 94 Points : 27886

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by srnna Tue Mar 10, 2009 3:34 am

    E da zaboravila sam i to da vam kazem...Alex kao sto znate spava kod Sonje,Adnan je otisao za Bosnu,Sonja je u Novom Sadu,a on je ostao sam u stanu!!!!U sredu ujutro mu dolaze prijatelji iz Negotino i svi zajedno idu za CG!!!pozdrav i kiss
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Tue Mar 10, 2009 11:54 am

    Dakle ipak je srijeda u pitanju za nastup..
    Super, dakle Sonja i Nina su nam u Tivtu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 99019
    Srnna, hvala na informacijama.. Bochha, jesi procitao ovo? Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 44464

    Sponsored content


    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 21 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 7:07 pm