Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+5
Boojan
mirar
Zenastena
Andrea
ta$a
9 posters

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30248

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Zenastena Mon May 04, 2009 10:10 pm

    Obratite pažnju na položaj Nininih ruku na prvoj slici koju je postavila mirar... Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 99019 he he he, kako ja to volim da uradim, kad ne znam što ću s rukama... Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490
    jeca92ninafan
    jeca92ninafan
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral


    Female Leo Monkey
    Age : 31

    Location : Danilovgrad-Montenegro

    Number of posts : 919 Points : 28282

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by jeca92ninafan Mon May 04, 2009 10:12 pm

    ... Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 99019 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 99019 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 99019 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 99019 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 99019 ja tako radim kada me uhvati trema... Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 678392 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 678392 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 678392
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27747

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by mirar Mon May 04, 2009 10:21 pm

    još jednom da pozdravim anaanu, pronašla je i ovo sa snimanja reklame Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 124644
    https://www.facebook.com/video/video.php?v=77069236397&oid=78022443787
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Andrea Mon May 04, 2009 10:35 pm

    Bravoooooooo!!!
    Taso, cula se ja sa Ninom, kaze nece te tuziti (ovog puta) Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Salim se, Nina je dusa, nista ti ne brini...

    Mirar, hvala sto si uvijek tu kad se nesto bitno desava, i sto prenosis na forum i sa foruma Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 44464 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 924938

    Veliki pozzz svima
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27747

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by mirar Mon May 04, 2009 11:04 pm

    Andrea wrote:Bravoooooooo!!!
    Taso, cula se ja sa Ninom, kaze nece te tuziti (ovog puta) Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Salim se, Nina je dusa, nista ti ne brini...

    Mirar, hvala sto si uvijek tu kad se nesto bitno desava, i sto prenosis na forum i sa foruma Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 44464 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 924938

    Veliki pozzz svima
    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 924938
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30414

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Grejs Mon May 04, 2009 11:29 pm

    Auuu...a ja mislila da sam ja napadna! Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Šta je ovoo svaki pokret, neverovatno! Šalim se. Tašo, hvala na lepim slikama i na lepom izveštaju, a za ono što si me pomenula Nini ćemo se obračunati drugi put. Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 670480 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Aj kao i za to se šalim. Ali, taman što sam danas najav'la da ne prilazim Nini više da žena ne pomisli da je proganjamo, ti me pomeneš i to u kontekstu proganjanja. Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Jaoo, aj dobro. Palo ostalo. Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 693267

    Dakle, slike su divne, Jedva čekam da vidim te reklame za T-mobile.
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Mon May 04, 2009 11:48 pm

    Ne znam gdje cu od tuzbi više Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Srecom Andrea mi mače ovu glavnu...a i ti Grejs cepidlačiš..Nina mi je uhodjenje mogla da oprosti a ti tu to ,,pominjanje" neceš...Šalim se Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 670480 moram još poneku sličicu postavit..jer ako nam zabrane prilazak Nini,broj izvještača se smanjuje polako Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Mon May 04, 2009 11:48 pm

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 359cvpz
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28361

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by MiNInA Mon May 04, 2009 11:50 pm

    Ma bre stavi sveee!!...Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 99019
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Mon May 04, 2009 11:53 pm

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 2qaijpu
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Mon May 04, 2009 11:57 pm

    Ovdje pjevaju numeru iz reklame Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 44464 i sad mi se ovaj bio "poperio" sa kamerom i ja nisam mogla da slikam Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 a baš malo sam slika slikala Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 šta će ljudi pomisliti Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490
    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 24m73n7
    mirar
    mirar
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : Niš , Sbija

    Number of posts : 71 Points : 27747

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by mirar Tue May 05, 2009 12:05 am

    Grejs wrote:Auuu...a ja mislila da sam ja napadna! Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Šta je ovoo svaki pokret, neverovatno! Šalim se. Tašo, hvala na lepim slikama i na lepom izveštaju, a za ono što si me pomenula Nini ćemo se obračunati drugi put. Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 670480 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Aj kao i za to se šalim. Ali, taman što sam danas najav'la da ne prilazim Nini više da žena ne pomisli da je proganjamo, ti me pomeneš i to u kontekstu proganjanja. Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Jaoo, aj dobro. Palo ostalo. Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 693267

    Dakle, slike su divne, Jedva čekam da vidim te reklame za T-mobile.
    imaš na prvoj strani link za reklamu Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 44464 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 124644
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 12:09 am

    Ej još samo ovu i necu više pretjerivati Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Na ovoj slici koju prethodno nisam dobro postavila,i tu je golf..e vidite sad Ninino držanje Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Isto kao da govori ,,e šta uradih sa ovim golfom" Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Ali nije naravno ništa se desilo..nemojte da pomislite :punish:nego ja ufatih taj kadar Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 eto mislim da je dovoljno od mene Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 391260 a Nina svaku sliku učini zanimljivom Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490
    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Ejd1eh
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30248

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Zenastena Tue May 05, 2009 12:28 am

    ovde razmišlja... "brzine idu u H(a)" Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30414

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Grejs Tue May 05, 2009 12:51 am

    Kako je elegantna..
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30248

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Zenastena Tue May 05, 2009 1:52 am

    Mnogo mi se sviđa ovo što je obukla gore, to je neki sako, šta li...ne znam nazive odevnih predmeta najbolje.... Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 693267
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30414

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Grejs Tue May 05, 2009 2:22 am

    Pa neka kao košulja sa primesama sakoa. (a ja se kao razumem hahahah al sam objasnila...)
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 10:51 am

    Šteta što ne slikah štiklice mnogo su dobreee....Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 367987 ne znam kako mi to promače Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30263

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Andrea Tue May 05, 2009 11:27 am

    ta$a wrote:Šteta što ne slikah štiklice mnogo su dobreee....Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 367987 ne znam kako mi to promače Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490

    E stvarno kako ti je to promaklo! Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30248

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Zenastena Tue May 05, 2009 5:28 pm

    Tašo, ja ne mogu da verujem da si to propustila da slikaš... Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 5:38 pm

    I najboljima se dešava a ne meni samo Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490 Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 194490
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 6:32 pm

    Šteta da ne postavim još koju sliku...pa vas necu više smarati...:)Malo je tamna..ali imamo ovdje stručnjake za foto pa neka obrade Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 367987
    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Ubjuu
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 6:40 pm

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 11viluc
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 6:40 pm

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 23jk8t1
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 36

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28465

    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by ta$a Tue May 05, 2009 6:43 pm

    Ova slika je malo cropovana..iz objektivnih razloga...još jednom napominjem ko hoce neka obradi ove prethodne mutne slike... Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 367987 i toliko od mene !!!
    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Aoxeg9

    Sponsored content


    Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija - Page 3 Empty Re: Nina,Ana i Sajko u Podgorici-T-mobile konferencija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 12:39 am