Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+20
Grejs
MiNInA
*Tijanaaa*
Daniss
2crazy4life
yowyzzinho
**Kacxa Bg**
*Sajkowa Mala*
mne_girl
_diana
Mix...
jeca92ninafan
sarmica
Cicka
BoChhA
Chokolada
Zenastena
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
24 posters

    Ninini nastupi - vase vidjenje

    Poll

    Vrlo jednostavno, u kojih 5 nastupa vam je Nina bila ''prava Nina''?

    [ 1 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left1%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [1%] 
    [ 22 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left15%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [15%] 
    [ 2 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left1%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [1%] 
    [ 3 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left2%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [2%] 
    [ 17 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left12%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [12%] 
    [ 2 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left1%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [1%] 
    [ 4 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left3%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [3%] 
    [ 4 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left3%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [3%] 
    [ 8 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left6%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [6%] 
    [ 3 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left2%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [2%] 
    [ 8 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left6%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [6%] 
    [ 1 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left1%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [1%] 
    [ 12 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left8%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [8%] 
    [ 3 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left2%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [2%] 
    [ 3 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left2%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [2%] 
    [ 22 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left15%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [15%] 
    [ 5 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left3%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [3%] 
    [ 21 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left15%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [15%] 
    [ 3 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_left2%Ninini nastupi - vase vidjenje Bar_right [2%] 

    Total Votes: 144
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30123

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Andrea Sat Jan 24, 2009 11:38 pm

    Eh posto nema nista od Evrovizije za ovu godinu, i u iscekivanju kompilacije, vratimo se malo na ono sto se desavalo u okviru Operacije trijumf.
    Dakle, nije bas ovo klasicno glasanje za ovaj ili onaj nastup. I gdje je bolje otpjevala a gdje losije. Bilo je takvih anketa vec, doduse ne bas na ovom forumu.
    Poenta je da ovdje vidimo u kojim je to nastupima Ninochka blistala, odnosno koje su to pjesme koje su njoj legle, u kojima je ona uzivala, plijenila onim svojim osmjehom, i imala onaj svoj, toliko pominjani pogled...
    Ukratko, u kojim nastupima je Nina bila, kako smo to fino definisali

    ''prava Nina''

    Ninini nastupi - vase vidjenje 367987 Ninini nastupi - vase vidjenje 367987 Ninini nastupi - vase vidjenje 367987 Ninini nastupi - vase vidjenje 367987 Ninini nastupi - vase vidjenje 367987

    Odaberite 5 nastupa..

    Naravno, ovdje su namjerno izostavljeni, Lane moje, Don't Speak, i Dal' ona zna... Prvo zato sto nisu mogli svi nastupi u listu (ogranicena sam brojem mjesta), a drugo zato sto ovdje ne da nije blistala, nego se pomalo i mucila... Ukoliko vi budete insistirali, ja cu ih dodati... Ninini nastupi - vase vidjenje 44464

    EDIT: E malo tema zeza, tako da anketa dok ne glasate bude tamno siva pzoadina, i crna slova, sto ce reci kao sto vidite jako slabo se vidi i treba se udubiti da bi se vidjele pjesme. Nakon sto glasate, pozadina ce preci u svijetlo sivu i sve ce biti dobro vidljivo svima. Ja se stvarno izvinjavam, ne mogu da promijenim ni boju slova ni pozadinu Ninini nastupi - vase vidjenje 471218

    Radi lakseg snalazenja, evo i ovdje spisak pjesama, onim redoslijedom kako su gore u anketi:

    Nina - Heavy on my heart
    Nina & Magazin - Care
    Nina & Milica - Mamma mia
    Nina & Kemal - Ovako ne mogu dalje
    Nina & Negativ - Bez promene
    Nina & Colonia - Mirno more
    Nina & Danijela - Neka mi ne svane
    Nina & Jelena - Daj sta das
    Nina & Sonja & Ana - So what
    Nina & Igor - My heart will go on
    Nina & Karolina - Mojot svet
    Nina & Ana & Sonja - Disturbia, Tainted love, SOS
    Nina & Aleksandra - Cuvam te
    Nina & Aleksandar - Dzuli, Karma Chameleon
    Nina & Ana - I kissed the girl, Hot 'n cold
    Nina - Nothing compares to you
    Nina & Ana - Tek je 12 sati, Sve bih dala da znam
    Nina - Nadji me
    Finalisti - Live and let die
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28124

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by O.T.-Nina-Admin Sun Jan 25, 2009 12:40 am

    Ja sam glasao za opciju 4.....
    Jecika
    Jecika
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Sagittarius Cat
    Age : 36

    Location : Kula,Srbija

    Number of posts : 153 Points : 27790

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Jecika Sun Jan 25, 2009 1:04 am

    E ovako sam ja glasala:

    Care - mislim da ovde nema potrebe da objasnjavam sta i kako,jednostavno blistala je Ninini nastupi - vase vidjenje 701438
    Nothing compares to you - uhhh,ovo je bilo za padanje sa stolice kako je samo dobro otpevala Ninini nastupi - vase vidjenje 607200
    Nadji me - po meni je ovde bila bas onako prava Nina Ninini nastupi - vase vidjenje 615551
    Cuvam te - u potpunosti joj je legla pesma,savrseno Ninini nastupi - vase vidjenje 209222
    Mamma mia - mozda nije bilo bas najsavrsenije,ali meni se licno dopada izvodjenje ove pesme
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30108

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Zenastena Sun Jan 25, 2009 1:23 am

    1. "Care" - pesma je, to smo apsolvirali, blagi užas. Pre OT nisam čula tu pesmu, a nakon Nininog izvođenja postala mi je draga. I kad odlučim da je preslušam, uvek se radi o verziji sa OT-a, nikako o originalu, koji je bez Nininog udela bezličan i glup.
    2. "Bez promene" - šta reći o tom nastupu... "Prava Nina" Ninini nastupi - vase vidjenje 44464 Mene je tu pre svega oduševilo to što pesmu nije pevala kao Ivana Peters, već baš kao Nina Petković. Činjenica je da je Ivana vanserijski vokal i interpretator, ali joj je Nina u ovoj pesmi odlično parirala i pokazala koliko je kvalitetna!!! A, pogledi, osmesi... eh, tu ih je, sve do finala, bilo najviše!
    3. "Mojot svet" - mislim da se u ovoj pesmi ona baš pronašla. Jeste da nije u njenom fazonu, ali je ta priča "da je njen svet muzika" ipak nešto u čemu je ona videla sebe i to pokazala na najbolji način. I muzika stvarno jeste njen svet, Mirko je to lepo rekao u onoj analizi.
    4. "Nothing Compares To You" - ova pesma mi mnogo znači. Svaka reč me pogađa. Kad ju je Nina izvodila, nisam mogla da poverujem da je uspela toliko da me pogodi da sam se rasplakala kao dete. Nije bilo šanse da izdržim bez suza. Inače, i ovu pesmu od OT slušam samo u Nininoj interpretaciji. Bila je sjajna te večeri. Plašila sam se, iskreno, kako će je izvesti, ali ona je bila - iako vidno uplašena i pod tremom - pažljiva, odmerena i otpevala je fantastično. Tu je, čini mi se, najjasnije potvrdila ono što su joj Vukomanovići rekli - da sjajno barata sa tom melanholijom koju nosi u sebi.
    5. "Nađi me" - to je inače jedina pesma od "Oktobra" koju ja nisam imala na svojoj playlisti. Jednostavno, nešto mi se nije sviđalo. Na finalu OT-a, Nina je svojom interpretacijom toj pesmi dala neki novi "izgled". E, tu je baš bila ona prava - sigurna, opuštena, sa zvezdicama u očima, onim čarobnim osmehom, koji nije silazio sa njenog lica, čak ni onda kada se takmičenje za nju završilo. Iako sam žalila što nije prošla u veliko finale (a idalje tvrdim da joj je mesto bilo tu), bila sam neverovatno srećna što je završila OT u velikom stilu - sjajnim nastupom, odličnom interpretacijom pesme, radosna, puna pozitivne energije... prava Nina!!! Harizma koju ona poseduje je redak dar, kao i to što ona ima gotovo neverovatnu sposobnost da se prilagodi svakoj pesmi, nebitno iz kog muzičkog žanra ona bila. Čini mi se da bi imala onaj njen pogled i kad bi pevala neki trash narodnjak. (za svaki slučaj, pomeram se s mesta). Inače, "Nađi me" ponovo slušam, ali sa našeg portala ovde. Ninini nastupi - vase vidjenje 44464
    Po meni, Nina je od početka do kraja bila odlična. Pokazala je sve ono što treba da zna svako ko želi biti uspešan u svom poslu: rezultati se postižu samo radom i iskrenim zalaganjem, kao i da nije stramota pasti, već ne ustati!!!
    Ovi nastupi su se, po meni, izdvojili, ali je sve ono što je uradila od nulte Gale do finala vredno pohvale!


    Last edited by Zenastena on Sun Jan 25, 2009 4:28 am; edited 1 time in total
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28244

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Chokolada Sun Jan 25, 2009 1:30 am

    Zenastena wrote:1. "Care" - pesma je, to smo apsolvirali, blagi užas. Pre OT nisam čula tu pesmu, a nakon Nininog izvođenja postala mi je draga. I kad odlučim da je preslušam, uvek se radi o verziji sa OT-a, nikako o originalu, koji je bez Nininog udela bezličan i glup.
    2. "Bez promene" - šta reći o tom nastupu... "Prava Nina" Ninini nastupi - vase vidjenje 44464 Mene je tu pre svega oduševilo to što pesmu nije pevala kao Ivana Peters, već baš kao Nina Petković. Činjenica je da je Ivana vanserijski vokal i interpretator, ali joj je Nina u ovoj pesmi odlično parirala i pokazala koliko je kvalitetna!!! A, pogledi, osmesi... eh, tu ih je, sve do finala, bilo najviše!
    3. "Mojot svet" - mislim da se u ovoj pesmi ona baš pronašla. Jeste da nije u njenom fazonu, ali je ta priča "da je njen svet muzika" ipak nešto u čemu je ona videla sebe i to pokazala na najbolji način. I muzika stvarno jeste njen svet, Mirko je to lepo rekao u onoj analizi.
    4. "Nothing Compares To You" - ova pesma mi mnogo znači. Svaka reč me pogađa. Kad ju je Nina izvodila, nisam mogla da poverujem da je uspela toliko da me pogodi da sam se rasplakala kao dete. Nije bilo šanse da izdržim bez suza. Inače, i ovu pesmu od OT slušam samo u Nininoj interpretaciji. Bila je sjajna te večeri. Plašila sam se, iskreno, kako će je izvesti, ali ona je bila - iako vidno uplašena i pod tremom - pažljiva, odmerena i otpevala je fantastično. Tu je, čini mi se, najjasnije potvrdila ono što su joj Vukomanovići rekli - da sjajno barata sa tom melanholijom koju nosi u sebi.
    5. "Nađi me" - to je inače jedina pesma od "Oktobra" koju ja nisam imala na svojoj playlisti. Jednostavno, nešto mi se nije sviđalo. Na finalu OT-a, Nina je svojom interpretacijom toj pesmi dala neki novi "izgled". E, tu je baš bila ona prava - sigurna, opuštena, sa zvezdicama u očima, onim čarobnim osmehom, koji nije silazio sa njenog lica, čak ni onda kada se takmičenje za nju završilo. Iako sam žalila što nije prošla u veliko finale (a idalje tvrdim da joj je mesto bilo tu), bila sam neverovatno srećna što je završila OT u velikom stilu - sjajnim nastupom, odličnom interpretacijom pesme, radosna, puna pozitivne energije... prava Nina!!! Harizma koju ona poseduje je redak dar, kao i to što ona ima gotovo neverovatnu sposobnost da se prilagodi svakoj pesmi, nebitno iz kog muzičkog žanra ona bila. Čini mi se da imala onaj njen pogled i kad bi pevala neki trash narodnjak. (za svaki slučaj, pomeram se s mesta). Inače, "Nađi me" ponovo slušam, ali sa našeg portala ovde. Ninini nastupi - vase vidjenje 44464
    Po meni, Nina je od početka do kraja bila odlična. Pokazala je sve ono što treba da zna svako ko želi biti uspešan u svom poslu: rezultati se postižu samo radom i iskrenim zalaganjem, kao i da nije stramota pasti, već ne ustati!!!
    Ovi nastupi su se, po meni, izdvojili, ali je sve ono što je uradila od nulte Gale do finala vredno pohvale!

    Glasala sam isto i u potpunosti se slazem s tobom! Ninini nastupi - vase vidjenje 615551 Ninini nastupi - vase vidjenje 99019
    BoChhA
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Aquarius Cat
    Age : 36

    Location : Niksic

    Number of posts : 995 Points : 27873

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by BoChhA Sun Jan 25, 2009 2:50 am

    1. BEZ PROMENE - ako komentarisemo sve u globalu ovaj nastup mi je na prvom mjestu jer je potpuno vladala scenom, mnooogo dobro otpjevala (ipak je ivana peters bila pored nje) i sjajno je izgledala

    2. CARE - nakon ``laneta`` nastao lom... dovoljno je da kazem da je od pjesme napravila HIT

    3. NADjI ME - mnogo dobro je izgledala tj. najbolje od svih nastupa sto se tice look-a, sjajna interpretacija

    4. DAJ STA DAS - samo cu reci trebalo je hrabrosti izvesti gotovo cisti narodnjak Ninini nastupi - vase vidjenje 367987 a kako je izvedeno... pa FANTASTICNO
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30108

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Zenastena Sun Jan 25, 2009 4:28 am

    Chokolada, veliki umovi slično razmišljaju!!! hehehe Ninini nastupi - vase vidjenje 924938 Ninini nastupi - vase vidjenje 924938
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28244

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Chokolada Sun Jan 25, 2009 2:10 pm

    Zenastena wrote:Chokolada, veliki umovi slično razmišljaju!!! hehehe Ninini nastupi - vase vidjenje 924938 Ninini nastupi - vase vidjenje 924938

    Ocigledno! Ninini nastupi - vase vidjenje 99019 Ninini nastupi - vase vidjenje 924938
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : HN-BG

    Number of posts : 728 Points : 27841

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Cicka Sun Jan 25, 2009 2:41 pm

    care,bez promjene,nothing compares to you,nadji me,live and let die
    (redoslijed je nasumican)
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30123

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Andrea Sun Jan 25, 2009 5:18 pm

    Ja sam glasala za Care, Bez promene, So what (tu mi je bila preslatka i bas je uzivala u koreografiji), Nothing compares to you (savrseno emotivno, od pocetka do kraja odlicno), Nadji me (nastup u kome ja najvise blistala, po meni)

    Pozzz
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28420

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by sarmica Mon Jan 26, 2009 12:37 am

    bez promene, so what, mojot svet, cuvam te, nadji me........

    nema potrebe da objasnjavam, jednostavno mi je bila savrsena u ovim nastupima.....

    p.s. namerno nisam glasala za nothing compares to you, jer mi je to omiljena pesma i da je NINA (samo ona) otpevala kao lane moje meni bi, ipak, zvucala savrseno Ninini nastupi - vase vidjenje 367987 Ninini nastupi - vase vidjenje 367987 Ninini nastupi - vase vidjenje 367987
    jeca92ninafan
    jeca92ninafan
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral


    Female Leo Monkey
    Age : 31

    Location : Danilovgrad-Montenegro

    Number of posts : 919 Points : 28142

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by jeca92ninafan Mon Jan 26, 2009 4:37 pm

    ...necu sad detaljno objasnjavati zasto bas ovi nastupi,ali mislim da se kroz njih vidi ona "prava Nina"....

    -Care...
    -bez promene
    -cuvam te
    -nothing compares to you
    -Nadji me

    Ninini nastupi - vase vidjenje 701438 Ninini nastupi - vase vidjenje 367987 Ninini nastupi - vase vidjenje 615551 I love you Ninini nastupi - vase vidjenje 980471 Ninini nastupi - vase vidjenje 924938
    Mix...
    Mix...
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Male Gemini Horse
    Age : 33

    Location : On Her Lips. . .

    Number of posts : 15 Points : 27705

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Mix... Tue Jan 27, 2009 1:48 am

    Glasao za:

    Bez Promene - Po meni, najlepsi Ninin nastup. . . Jos sa Ivanom. . . Savrseno. . .

    Disturbia - Drago mi je sto su otpevale te tri pesme. . . I jos su bile njih tri. . . Skroz sweet. . .

    Cuvam te - Bile su neverovatne. . . Nina je bila ocaravajuca. . .

    Dzuli/ Karma Chameleon - Ovaj nastup mi se mnogo svideo. . . Od pevanje, preko izgleda. . . 8)

    Nothing Compares to You - 8)
    _diana
    _diana
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Capricorn Monkey
    Age : 31

    Location : podgorica

    Number of posts : 184 Points : 27790

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by _diana Thu Jan 29, 2009 12:31 am

    nije bas lak zadatak ali evo

    *care - nekako mi je u naviku preslo da prva pjesma koju odslusam na yt bude ona..ostalo suvisno reci da se ne ponavljam
    *so what-osim sto obozavam pjesmu moram dodati da mi je nina ovdje bila najbolja..prosto je zracila
    *dzuli-bili su preslatki i odlicno odradili koreografiju posebno nina
    *nadji me-pored svih poteskoca odlicno se nosila s pjesmom i ispalo je..pa hm bila sam odusevljena
    *nothing compers to u-prelijepa pjesma koju je nina na pravi nacin otpjevala i emocija na mjestu(boze pocinjem da zvucim kao ismeta)

    eto to od prilike Ninini nastupi - vase vidjenje 678392
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30123

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Andrea Thu Jan 29, 2009 2:05 am

    _diana wrote:nije bas lak zadatak ali evo

    *care - nekako mi je u naviku preslo da prva pjesma koju odslusam na yt bude ona..ostalo suvisno reci da se ne ponavljam
    *so what-osim sto obozavam pjesmu moram dodati da mi je nina ovdje bila najbolja..prosto je zracila
    *dzuli-bili su preslatki i odlicno odradili koreografiju posebno nina
    *nadji me-pored svih poteskoca odlicno se nosila s pjesmom i ispalo je..pa hm bila sam odusevljena
    *nothing compers to u-prelijepa pjesma koju je nina na pravi nacin otpjevala i emocija na mjestu(boze pocinjem da zvucim kao ismeta)

    eto to od prilike Ninini nastupi - vase vidjenje 678392

    Draga Ismeta, ovaj, ups Diana, ja vam komplimentiram Ninini nastupi - vase vidjenje 678392 Ninini nastupi - vase vidjenje 678392 Ninini nastupi - vase vidjenje 678392
    Kiss za tebe.. nema te nesto...
    mne_girl
    mne_girl
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Aquarius Goat
    Age : 32

    Number of posts : 286 Points : 27851

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by mne_girl Thu Jan 29, 2009 2:09 am

    care
    so what
    nothing compares to you
    bez promene
    nadji me
    po meni,ovo su joj naj nastupi...Nadji me ne samo da je vrh pjevala,nego je bila PRELIJEPAAA...
    tj. ona je uvijek lijepa ali mi je na tu galu bila stvarnoooo...LUTKA Ninini nastupi - vase vidjenje 99019
    *Sajkowa Mala*
    *Sajkowa Mala*
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : BG :)))))))

    Number of posts : 285 Points : 27767

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by *Sajkowa Mala* Thu Jan 29, 2009 6:42 pm

    Prokomentirat cu svaki nastup a za 4 san glasala
    Nina - Heavy on my heart(divan nastup i divan pocetak)
    Nina & Magazin - Care(jedan od meni drazih nastupa divna energija)
    Nina & Milica - Mamma mia(opet fino ali ne toliko kolko drugi nastupi)
    Nina & Kemal - Ovako ne mogu dalje(sjajno zaista sjajno pesma je teska a nina ju je super izgurala i krasno otpevala)
    Nina & Negativ - Bez promene(negativ-moja omiljena pesma sta reci osim vrh)
    Nina & Colonia - Mirno more(ti si moje mirno more stajling,pevanja,energija sve sjajno... skroz)
    Nina & Danijela - Neka mi ne svane(skroz super...nastup mi se svideo zaista nemam nijednu zamerku)
    Nina & Jelena - Daj sta das
    Nina & Sonja & Ana - So what(Pink+Nina+Ana+Sonja savrsenstvo)
    Nina & Igor - My heart will go on-svidelo mi se.....lepo..fino..
    Nina & Karolina - Mojot svet(odusevljenje-glasala sam ofc)
    Nina & Ana & Sonja - Disturbia, Tainted love, SOS-(sve krasno...i stajling,energija,pevanje)
    Nina & Aleksandra - Cuvam te(pesma koju ja obozavam+pevacicu(nina) koju ja obozavam pa sta tu ima da se kaze)
    Nina & Aleksandar - Dzuli, Karma Chameleon(Dzuli me je odusevio,koreografija kao da ima neku svoju pricu,pevanje ekstra,stajling-kao i uvek prelep)
    Nina & Ana - I kissed the girl, Hot 'n cold(kiss the girl fantasticno...)
    Nina - Nothing compares to you(nothing compares to you fantasticno-glasala)
    Nina & Ana - Tek je 12 sati, Sve bih dala da znam(sjajno moj omiljeni nastup ane i nine zajedno savrseno-glasala)
    Nina - Nadji me(nadji me nadji me...glasala moj omiljeni nastup nine)
    Finalisti - Live and let die(super super)
    glasala sam za mojot svet,care,nadji me,nothing compares to you i tek je 12 sati
    _diana
    _diana
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Capricorn Monkey
    Age : 31

    Location : podgorica

    Number of posts : 184 Points : 27790

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by _diana Thu Jan 29, 2009 8:30 pm

    Andrea wrote:
    _diana wrote:nije bas lak zadatak ali evo

    *care - nekako mi je u naviku preslo da prva pjesma koju odslusam na yt bude ona..ostalo suvisno reci da se ne ponavljam
    *so what-osim sto obozavam pjesmu moram dodati da mi je nina ovdje bila najbolja..prosto je zracila
    *dzuli-bili su preslatki i odlicno odradili koreografiju posebno nina
    *nadji me-pored svih poteskoca odlicno se nosila s pjesmom i ispalo je..pa hm bila sam odusevljena
    *nothing compers to u-prelijepa pjesma koju je nina na pravi nacin otpjevala i emocija na mjestu(boze pocinjem da zvucim kao ismeta)

    eto to od prilike Ninini nastupi - vase vidjenje 678392

    Draga Ismeta, ovaj, ups Diana, ja vam komplimentiram Ninini nastupi - vase vidjenje 678392 Ninini nastupi - vase vidjenje 678392 Ninini nastupi - vase vidjenje 678392
    Kiss za tebe.. nema te nesto...

    mozete preci na ovu stranu Ninini nastupi - vase vidjenje 99019
    a sto me nema ?
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30123

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Andrea Thu Jan 29, 2009 9:45 pm

    @Diana, ma nisam te vidjela par dana, zato sam to rekla.. To je sve Ninini nastupi - vase vidjenje 367987
    **Kacxa Bg**
    **Kacxa Bg**
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aries Location : Beograd

    Number of posts : 1403 Points : 28255

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by **Kacxa Bg** Fri Jan 30, 2009 3:00 pm

    meni su swi bili extra ali... najwisxe nadji me,
    tek je 12 sati,so what,bez promene...e da i
    nothing compares to you
    *Sajkowa Mala*
    *Sajkowa Mala*
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : BG :)))))))

    Number of posts : 285 Points : 27767

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by *Sajkowa Mala* Fri Jan 30, 2009 3:38 pm

    **Kacxa Bg** wrote:meni su swi bili extra ali... najwisxe nadji me,
    tek je 12 sati,so what,bez promene...e da i
    nothing compares to you
    kacxa molin te a mojot svet? Ninini nastupi - vase vidjenje 367987 Ninini nastupi - vase vidjenje 924938
    **Kacxa Bg**
    **Kacxa Bg**
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aries Location : Beograd

    Number of posts : 1403 Points : 28255

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by **Kacxa Bg** Fri Jan 30, 2009 3:45 pm

    jaaaaaaaoooooooooo..... zaborawila sam!!!! narawno i mojot swet
    bas sam tupson Ninini nastupi - vase vidjenje 431724
    *Sajkowa Mala*
    *Sajkowa Mala*
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : BG :)))))))

    Number of posts : 285 Points : 27767

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by *Sajkowa Mala* Fri Jan 30, 2009 3:50 pm

    **Kacxa Bg** wrote:jaaaaaaaoooooooooo..... zaborawila sam!!!! narawno i mojot swet
    bas sam tupson Ninini nastupi - vase vidjenje 431724
    zato sam ja glasala za tebe Ninini nastupi - vase vidjenje 924938
    **Kacxa Bg**
    **Kacxa Bg**
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aries Location : Beograd

    Number of posts : 1403 Points : 28255

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by **Kacxa Bg** Fri Jan 30, 2009 7:28 pm

    xwala Ninini nastupi - vase vidjenje 99019 Ninini nastupi - vase vidjenje 924938
    *Sajkowa Mala*
    *Sajkowa Mala*
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Location : BG :)))))))

    Number of posts : 285 Points : 27767

    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by *Sajkowa Mala* Fri Jan 30, 2009 9:48 pm

    **Kacxa Bg** wrote:xwala Ninini nastupi - vase vidjenje 99019 Ninini nastupi - vase vidjenje 924938
    nisxt nisx draga moja znasx da bi ja sve za tebe Ninini nastupi - vase vidjenje 924938 Ninini nastupi - vase vidjenje 924938 Ninini nastupi - vase vidjenje 924938
    Ninini nastupi - vase vidjenje 463826

    Sponsored content


    Ninini nastupi - vase vidjenje Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 7:40 am