Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+55
sophie
*jovanaaa*
Lightbulb
LOLA
Tasa
Boki
dederaj
makisoul
Grejs
Mrwica &lt3 OT
mirar
jasna
Shiny
Aleksandrovki
alexalex
beltina
Zoka_Makedonija
Antigona
srnna
lela
caci*alex
maki75
goca-ge
SUNCE
MiNInA
Tanja
Dzuli
*Tijanaaa*
*Tijana*
2crazy4life
*Sajkowa Mala*
**Kacxa Bg**
lidija
Vronkiki
milica_nk
yowyzzinho
Iccy
Boojan
Chokolada
sarmica
mne_girl
Daniss
_diana
Cicka
lake bolt
BoChhA
jeca92ninafan
Maja
ta$a
*nefertiti*
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
Morska
Zenastena
59 posters

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Tue Mar 10, 2009 12:30 pm

    Maja wrote:nisam znala gde da postavim ovo,pa evo ovde Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 367987

    https://www.youtube.com/watch?v=-FzAOLIdqgM Nina,Aleksandar i Ana,intervju-beovizija 2009
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28415

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Tue Mar 10, 2009 6:16 pm

    ahaha...aleks sam u stanu u NS.... zna li neko u kom naselju je stan da mu JA malo banem.... hihiihihi... bas bismo nas dvoje lepo druzili......

    a vi tivcani da nam ljubite ninu kad bude kuci Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019


    a ovaj intervju sa njima je savrsen.... ako se japitam falio je samo jos djole, ali i ovako su divniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Tue Mar 10, 2009 7:01 pm

    sarmica wrote:ahaha...aleks sam u stanu u NS.... zna li neko u kom naselju je stan da mu JA malo banem.... hihiihihi... bas bismo nas dvoje lepo druzili......

    a vi tivcani da nam ljubite ninu kad bude kuci Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019


    a ovaj intervju sa njima je savrsen.... ako se japitam falio je samo jos djole, ali i ovako su divniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    Fin intervju, mada je voditelj malo pogubljen.
    Samo sam čekala šta će Nina da "odvali", kad ona odgovara na njegovo /parafraziram/: "Ninu smo malo zapostavili" (pošto su pričali Alex i Ana): "Eto, ja optrčala jedan krug...". Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 194490
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28216

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Tue Mar 10, 2009 7:18 pm

    hahah...faca je stvarnoooo....
    Aleksandrovki
    Aleksandrovki
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 145 Points : 27670

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Aleksandrovki Tue Mar 10, 2009 10:33 pm

    Nina malku ja zaboravi ovoj voditelot ama zatoa poveke se zezase so Acko Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 367987
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Tue Mar 10, 2009 11:02 pm

    Intervju je super.... eto Nina je malo trcala u krug Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 194490 Dusa, smisao za humor je uvijek tu i mora nas nasmijati pa makar i u obicnom intervjuu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28216

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Wed Mar 11, 2009 12:04 am

    hahah....to je onaaa....
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28415

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Wed Mar 11, 2009 1:07 am

    ehh........ jjjjoooooojjjjj ljudiiiiiii...... jjjooooojjjj......... ja sam sad gledala snimke iz akademije....... jjjjoooojjjjj...... ova nasa nina je toliko jedno divno stvorenje, takvo se dva puta ne radja Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 ajd neka ona udje i sledeci put u akademiju da se mi jos malo druzimo sa njom................................... ja bih nju mogla da gledam 24h dnevno Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019
    pre neki dan sam se posvadjala sa dve drugarice oko nje...... one je ne vole i ja sam se sva uvredila zbog toga i onda su one mene ubedjivale da se tripujem, a ja sam se ljutila i ljutila i na kraju pobesnela i rekla da me nerviraju i da cu ih tuci ako ne prekinu da pricaju lose o njoj preda mnom.... na kraju se cetvrta umesala i pa je pao dogovor - necemo vise nikad o njoj pricati, da ne bi doslo do razaranja najboljeg prijateljstva Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 124644
    haha.....malo mi je sad to smesnjikavo, ali ne dam da je diraju..... neka je ne vole kad ja nisam tu !!!!!!
    e na sta ste vi pali kad je nina u pitanju?? ja sam joj prva DVA plusa dala kad sam cula da je crnogorka i da svira bubnjeve (za neupucene, meni je zivotna zelja da sviram bubnjeve.... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 471218 )
    e kontam sad sta bi bilo kad bih je srela na ulici......hehe !!! verovatno bi stala i ukocila i ona bi otisla....ili bih pala u nesvest, pa bi ona prisla da vidi sta je sa devojkom koja pada na sred ulice....i onda bih se ja probudila i pocela da lupetam neke nepovezuse, onako kako samo ja mogu u trenucima ogromne srece.... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 kad se samo setim scene kad me je BF nazvala da mi kaze da je u NS sa sonjom....ju, ja sam htela iz kreveta da sedam na bus i idem tamo.... ali je draga moja vanja rekla da mi je uzela autogram.....jadna koliko ju je bio blam Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 heh.... imam bar nesto Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 stoji mi na polici iznad kreveta, kao biblija Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019
    ma ja nju obozavam i reci cu mami da je usvoji da imam dve starije sestre Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019

    joj, al sam se raspisala, ali necete mi zameriti....pokrenuli me snimci Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 367987 hah....ma pisala bih ja jos mnogo, ali imam utisak da sto vise pisem to sve vise ostajem nedorecena..........
    verujem da se svi slazete sa mnom, bar donekle Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 924938
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Wed Mar 11, 2009 1:30 am

    Sarmice.... Samo cu reci, jaaaaako lijepo receno Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 44464
    Ja, pa nisam ja pala ni na sta kad je Nina u pitanju, jer sam je ja znala oduvijek kao curu iz grada, i znala sam puno o njoj slusala je i ranije, i dakle automatski sam postala njen fan kad je usla u kucu.. Kasnije sam je i zvanicno upoznala, pa sam sad u kontaktu sa njom, i moram reci da je to bas ta cura iz kuce koju znate, da se ama bas nije pretvarala... Jednako je divna, slatka, nasmijana i duhovita u stvarnom zivotu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019
    Sarmice, hehe... nadam se da ces je upoznati... A ako ja budem mogla da pomognem, znas da hocu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 367987
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28415

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Wed Mar 11, 2009 2:28 am

    Andrea wrote:Sarmice.... Samo cu reci, jaaaaako lijepo receno Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 44464
    Ja, pa nisam ja pala ni na sta kad je Nina u pitanju, jer sam je ja znala oduvijek kao curu iz grada, i znala sam puno o njoj slusala je i ranije, i dakle automatski sam postala njen fan kad je usla u kucu.. Kasnije sam je i zvanicno upoznala, pa sam sad u kontaktu sa njom, i moram reci da je to bas ta cura iz kuce koju znate, da se ama bas nije pretvarala... Jednako je divna, slatka, nasmijana i duhovita u stvarnom zivotu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019
    Sarmice, hehe... nadam se da ces je upoznati... A ako ja budem mogla da pomognem, znas da hocu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 367987



    heeeeeee.................. kakva bi to sreca bila.... necu ni da mislim Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019
    znam ja da bi ti sve nas upoznala sa njom, kad bi mogla Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 924938
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Wed Mar 11, 2009 2:38 am

    Eh... kad bih mogla.... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 367987
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Wed Mar 11, 2009 2:51 am

    Jao, Sarmice, pa ti bi reagovala kao ja kad bi je videla! Pala bih 100%, e sad pitanje je da li u nesvest ili bih se saplela (pošto baš imam smisla da se javno blamiram)! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 U najboljem slučaju bih se ukočila i blenula u nju kao tele, i ona bi me zaobišla naravno... Bolja varijanta mi je ovo padanje u nesvest, možda bi - što rekla Sarmica - prišla da vidi jesam li dobro. I, onda se ja osvestim i vidim je pored sebe i obesvestim se opet... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 194490 Izgleda, ma koliko ja bila Ninin fan, da je bolje da je vidim sa neke bezbedne razdaljine, čisto da se ne izblamiram doživotno. qq, pa da imam priliku da je upoznam, bilo bi: "Ja sam Nina." - "Drago mi je, ja sam onesvešćena!".

    E,da, našta sam ja pala kad je Nina u pitanju... E, ovako, njen profil je bio jedini koji sam ja odgledala kad je bila nulta Gala (uz deo Danijelovog kad je rekao da voli babe). I tu mi zapadne za oko: da je Crnogorka, i to iz Tivta, da joj se mačak zove Sokrat i to da je otpevala deo pesme "Comfortably numb". Onda je nastupala sa "Heavy on my heart" i spazila sam onaj njen pogled i osmeh, ali pre svega taj pogled na kome uvek insistiram kad pričam o njoj... Malo sam tada sklapala kockice da je ona u stvari devojka iz grupe koja mi se dopala na "Beoviziji" sa pesmom "Koraci" par godina pre i to je bilo to... Počela sam da navijam za našu NInu. Posle sam se oduševila njenim smislom za humor, njenim ponašanjem, ma znate već... I,da, smešno mi je igrala na nultoj Gali, pa mi je i to bio jako slatko. U suštini - već na profilu sam videla da je "vickasta" i da ima "to nešto", ali mislim da su me Sokrat i FIĆA (gde njega zaboravih!!!) i "You are only coming through in waves.Your lips move but I cant hear what youre sayin" definitivno kupili pre nego što sam se gledajući je uverila koliko je divna.

    I, Sarmice, ja sam se oko Nine redovno svađala sa jednim drugom ultra-nacionalistom, a čak se i sa sestrom pokačih kad mi je rekla kako je, po njoj, Nina upropastila "Nothing Compares To You" - a znamo da je Ženastena plakala uz taj nastup i to k'o kiša i da je jako razdražljiva kad ga neko kritikuje. Onda sam sa svima postigla sporazum da ne pričamo o Nini, jer je mnogo gotivim i ne volEm da slušam ružne stvari o njoj. A, autogrami mi se vrte na ekranu kad računar odmara, iliti papa...
    BoChhA
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Aquarius Cat
    Age : 36

    Location : Niksic

    Number of posts : 995 Points : 27868

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by BoChhA Wed Mar 11, 2009 11:47 am

    ja sam realno bio u shoku kad sam Ninu vidio u onom redu kada su prvo snimili sve kandidate, jer sam mislio da se ne smije prijaviti niko ko je iole poznat.... ali onda sam bio tako srecan jer sam vidio finale Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 367987 takodje me je na prvu loptu kupila i Bebichka i ewo tako je i dan danas sto se tice nje i Nine Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 367987
    ta$a
    ta$a
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Aries Dragon
    Age : 35

    Location : Podgorica

    Number of posts : 340 Points : 28320

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by ta$a Wed Mar 11, 2009 1:51 pm

    Gledah ovaj show Ognjena Amidzica,pa saznah da Djole,Paunovic,Sonja i Ana zive zajedno...a gdje je Nina?nisam bas u toku.....
    yowyzzinho
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Male Gemini Monkey
    Age : 31

    Location : Podgorica

    Number of posts : 538 Points : 27799

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by yowyzzinho Wed Mar 11, 2009 2:20 pm

    sa sonjom ja mislim da zivi
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Andrea Wed Mar 11, 2009 3:21 pm

    Nina je isto u Bg, ali ne znam bas sa kim zivi...
    Ivana, divna prica Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 44464 zaista....
    Bochha, da znas da je i moja prva reakcija bila, pa kako Nina kad je ona evec nastupala? Ima bend i tako to... Ali onda sam vidjela da su oni svi manje vise nastupali, takmicili se, imali svoje bendove pa mi je onda postalo jasno da je Nina tu jednaka sa njima... Sa druge strane, naravno da sam od starta navijala za nju... U OT, Intru... festivalima... svuda Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 44464
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28216

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by MiNInA Wed Mar 11, 2009 3:28 pm

    pa kako zivi sa sonjom kad sonja zivi sa nikolom djoletom i anom???
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Wed Mar 11, 2009 7:15 pm

    U, suštini izgleda da je jako teško utvrditi ko sa kim živi!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 194490 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 194490 Najbolje da mi zamišljamo da oni svi idalje žive zajedno kao za vreme OT! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 44464
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28415

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Wed Mar 11, 2009 7:40 pm

    ma ona garant zivi sa deckom............ Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019
    Chokolada
    Chokolada
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Leo Dragon
    Age : 35

    Location : Banja Luka, Republika Srpska

    Number of posts : 2655 Points : 28239

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Chokolada Wed Mar 11, 2009 7:42 pm

    sarmica wrote:ma ona garant zivi sa deckom............ Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019


    I ja sam, citajuci jedan Sonjin intervju, skontala da Nina zivi s deckom u stanu koji je blizu Sonjinog, Djoletovog, Nikolinog i Aninog stana....
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28415

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Wed Mar 11, 2009 8:01 pm

    heh...kako sam pametna Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 693267
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Wed Mar 11, 2009 8:44 pm

    Lele, ona će nama da se uda... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 194490
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28415

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Wed Mar 11, 2009 8:46 pm

    pa nemoj da se smejes, neka je, neka se udaje,pa da rodi pravog malog fuvijanca, pa da i njega obozavmo....... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 397374 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 397374 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 397374



    i da se zove danilo........................ Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Zenastena Wed Mar 11, 2009 9:05 pm

    sarmica wrote:pa nemoj da se smejes, neka je, neka se udaje,pa da rodi pravog malog fuvijanca, pa da i njega obozavmo....... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 397374 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 397374 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 397374



    i da se zove danilo........................ Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019

    Izvin'te, ja na spomen mraka... khm, braka i udaje redovno dobijem napad smeha!!! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019

    Pa, dobro, neka nje, neka čini što joj je drago, mi smo tu da je podržavamo... i da igramo na svadbi, ako se bude moglo. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28415

    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by sarmica Wed Mar 11, 2009 9:10 pm

    mozda necemo bas na svadbi, ali idemo idspred crkve da je vidimo......kao babe po mom selu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 99019

    Sponsored content


    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 22 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 6:32 pm