Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*

Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict

Female Pisces Rat

Number of posts : 2934 Points : 21993

Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

Post by Andrea on Sat Jan 10, 2009 3:58 pm

BoChhA wrote:mnogo mi je drago što smo opet svi zajedno na forumu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 367987

ponosni smo na našu NINU !!!!

pozdrav za sve znate da te mi baš prirasli za srce rendeer Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019

Hehe, i ti nama... Nego te nesto nije bilo, pa smo se zabrinuli.. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict

Female Pisces Rat

Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 Empty Re: Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO

Post by Andrea on Sat Jan 10, 2009 4:00 pm

lake bolt wrote:Eto i mene. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 367987
    Čudan izbor forum hosta, ali bolje da ja ćutim. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 124644

Hmmm... Nina je najbolja! queen

Welcome... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 44464
    Gle, to je ono sto se moglo u datom trenutku. A inace, meni su do zaista ''spanska sela''.. Ja o ovome ne znma puno.
    lake bolt
    lake bolt
    Fuvijanac
    Fuvijanac

Male Leo Dog

Number of posts : 324 Points : 19664

Post by lake bolt on Sat Jan 10, 2009 4:02 pm

Mislim da je invisionfree mnogo jednostavniji, te bi možda bilo bolje tamo da se pređe, ali to je samo prijedlog. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 124644
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin

Female Leo Dragon

Number of posts : 728 Points : 19711

Post by Cicka on Sat Jan 10, 2009 5:35 pm

mene ne zovete jel affraid

ljubac za sve
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin

Male Pisces Snake

Number of posts : 938 Points : 19994

Post by O.T.-Nina-Admin on Sat Jan 10, 2009 5:54 pm

lake bolt wrote:Mislim da je invisionfree mnogo jednostavniji, te bi možda bilo bolje tamo da se pređe, ali to je samo prijedlog. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 124644

Kad si veca zvezda od nine pa ne znamo dje si ..... afro
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin

Female Leo Dragon

Post by Cicka on Sat Jan 10, 2009 6:04 pm

zar ne bi bilo bolje da na vrhu stranice stoji neka ninina slika a ne logo OT?
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin

Male Pisces Snake

Post by O.T.-Nina-Admin on Sat Jan 10, 2009 6:06 pm

radimo na OT NINA animaciji
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin

Female Leo Dragon

Post by Cicka on Sat Jan 10, 2009 6:08 pm

aha,al do tada moze se ubaciti bilo koja ninina slika,ne treba da vezujemo ninu samo za OT :lol:
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict

Female Pisces Rat

Post by Andrea on Sat Jan 10, 2009 6:21 pm

Cicka wrote:aha,al do tada moze se ubaciti bilo koja ninina slika,ne treba da vezujemo ninu samo za OT :lol:

Cickaaaaaaaaa... duso nasa, pa neka si dosla.. Ja se vec zabrinula za tebe. A htjela sam ti poslati porukicu na FB za ovo, ali nisi se javljala ni nakon one poruke za temu o doceku, pa nisam znala jesi li u guzvi oko ispita, i nisam te htjela smarati. Vidis da si nas ti svakako nasla Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 44464
    Kiss! I dobro nam dosla!

PS. Za slike, CIcka ajde nadjite nekoga ko se razumije u dizajn sajtova. Ja bih pomogla, ali ja o tome ne znam nista. I prije svega O.T. kontaktiraj Bojana sa foruma, decko se ponudio da nam pomogne. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 44464
    _diana
    _diana
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac

Female Capricorn Monkey

Number of posts : 184 Points : 19660

Post by _diana on Sat Jan 10, 2009 7:14 pm

pozdrav za sve clanove Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 44464

o ninochki naravno sve najj bounce I love you
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict

Female Pisces Rat

Post by Andrea on Sat Jan 10, 2009 7:25 pm

Dijana, dobro nam dosla... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 44464
    Bas mi je drago da si i ti tu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 ovdje sad nemam smajlic za kiss.. eh.. Ali eto imas jedan veliki od mene Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019
    Cicka
    Cicka
    Admin
    Admin

Female Leo Dragon

Post by Cicka on Sat Jan 10, 2009 7:59 pm

Andrea wrote:
    Cicka wrote:aha,al do tada moze se ubaciti bilo koja ninina slika,ne treba da vezujemo ninu samo za OT :lol:

PS. Za slike, CIcka ajde nadjite nekoga ko se razumije u dizajn sajtova. Ja bih pomogla, ali ja o tome ne znam nista. I prije svega O.T. kontaktiraj Bojana sa foruma, decko se ponudio da nam pomogne. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 44464

ja se u to ne razumijem al za sada bi bilo dovoljno ovu sliku zamjenit drugom,sto se pretpostavljam radi isto kao sto je ubacena ova slika :)i bilo bi dobro da se otvori neka tema za predloge u kojoj mogu pisati i clanovi a ne samo "uprava" Idea
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict

Female Pisces Rat

Post by Andrea on Sat Jan 10, 2009 8:06 pm

Ma ne moze ni uprava... tj bar ovaj Moderator nema pristup nicemu Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 , kao ni vi. Apelujemo na Admina da otvori te teme za nas, kad mi vec ne mozemo... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 44464
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict

Female Pisces Rat

Post by Andrea on Sat Jan 10, 2009 11:15 pm

Cicka wrote:
    Andrea wrote:

ja se u to ne razumijem al za sada bi bilo dovoljno ovu sliku zamjenit drugom,sto se pretpostavljam radi isto kao sto je ubacena ova slika :)i bilo bi dobro da se otvori neka tema za predloge u kojoj mogu pisati i clanovi a ne samo "uprava" Idea

Evo draga, ''uprava'' rijesila pitanje permissions-a. Sad vi mozete pisati u svim podforumima, sem u Obavjestenjima. Dakle, predlozi pohvale i kritike i jesu tu zbog vas, to je po defaultu bilo zakljucano. Sad imate pristup. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 44464

Za ostatak, pogotovo vizuelni dio. Dajte nam samo malo vremena, sve cemo urediti da bude fino i prilagodjeno nasoj Nini. Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019

Pozzzz
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)

Female Gemini Buffalo

Number of posts : 3362 Points : 21978

Post by Zenastena on Sat Jan 10, 2009 11:37 pm

Cicka wrote:zar ne bi bilo bolje da na vrhu stranice stoji neka ninina slika a ne logo OT?

DOBRO NAM DOŠLA OVDE!!!
    Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 463826
    Jecika
    Jecika
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac

Female Sagittarius Cat

Number of posts : 153 Points : 19660

Post by Jecika on Sun Jan 11, 2009 1:19 am

a jel znate kad pocinje turnenja?
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin

Male Pisces Snake

Post by O.T.-Nina-Admin on Sun Jan 11, 2009 1:53 am

turneja pocinje 31.01.2009 u 4:00h ako ne bude padala kisa ako bude prebacuje se do lijepog vremena
    Daniss
    Daniss
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral

Female Aries Location : Tivat

Number of posts : 848 Points : 19731

Post by Daniss on Sun Jan 11, 2009 2:51 pm

Cao svima! Ja vas redovno citam i na ovom i na onom operacijatrijumf.net forumu, samo moja seka nije bila dovoljno ljubazna da mi ranije napravi profil... (nego seka je Admin, pa se necemo zezati da me ne banuje Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 )

pozdrav svima!

EDIT: Da ne bude zabune... seka koju sam pomenula je Andrea Rolling Eyes
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin

Male Pisces Snake

Post by O.T.-Nina-Admin on Sun Jan 11, 2009 3:07 pm

to je protiv pravila ti si ovdje preko veze ....seka ti je admin Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019
    Daniss
    Daniss
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral

Female Aries Location : Tivat

Number of posts : 848 Points : 19731

Post by Daniss on Sun Jan 11, 2009 3:10 pm

Imacu ja manje protekcije nego bilo ko drugi, ne brini ti nista... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin

Male Pisces Snake

Post by O.T.-Nina-Admin on Sun Jan 11, 2009 3:13 pm

NEKO rece da je i nina preko veze u OT ..... lol!
    Morska
    Morska
    Fuvijanac
    Fuvijanac

Female Libra Location : Boka Kotorska

Number of posts : 318 Points : 19701

Post by Morska on Sun Jan 11, 2009 4:19 pm

Daniss wrote:Cao svima! Ja vas redovno citam i na ovom i na onom operacijatrijumf.net forumu, samo moja seka nije bila dovoljno ljubazna da mi ranije napravi profil... (nego seka je Admin, pa se necemo zezati da me ne banuje Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 )

pozdrav svima!

EDIT: Da ne bude zabune... seka koju sam pomenula je Andrea Rolling Eyes

Daniss,dobro nam dosla Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019

Ne smijemo seku da kritikujemo,pogledaj kako nam je fin forum napravila Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 463826

A i admin je,khm khm....moramo bit dobre Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict

Female Pisces Rat

Post by Andrea on Sun Jan 11, 2009 4:24 pm

Svi Ninini fanovi kod mene imaju malu protekciju... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019
    Nema to veze da li smo u rodu ili ne.. Salim se naravno. Nema protekcije! Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 44464

A @Morska, to sto sam ja Admin.. pusti ti, ipak je ona starija seka.. mogu ja i batine dobiti (ionako me tukla kad sam bila mala) Rolling Eyes Rolling Eyes Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin

Male Pisces Snake

Post by O.T.-Nina-Admin on Sun Jan 11, 2009 4:26 pm

bojim se da te slabo tukla ..... Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict

Female Pisces Rat

Post by Andrea on Sun Jan 11, 2009 4:27 pm

Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019 Generalna diskusija o Nini - PRVI DIO - Page 2 99019

e to ces vec nju pitati..

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Oct 16, 2019 6:05 pm