Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+3
*Tijanaaa*
Grejs
Mekanosobac_Olgic
7 posters

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Dijana
    Dijana
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Pig
    Age : 41

    Location : Prijedor

    Number of posts : 318 Points : 26344

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Dijana Mon Apr 05, 2010 9:26 pm

    Jao, pa gdje me nadje s vodkom, svaka čast! Grejsi, ti ne voliš vodku, je l' da?

    Šalim se, dijelim sa zadovoljstvom Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 463826
    Mekanosobac_Olgic
    Mekanosobac_Olgic
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Monkey
    Age : 32

    Number of posts : 422 Points : 27955

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Mekanosobac_Olgic Mon Apr 05, 2010 9:28 pm

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 194490 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 194490 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 194490 vitamin C ....dobro, dobro...
    Gora si od moje mame, koja ovih dana juri za mnom sa tableticama i vitaminom C...
    Tijana, ajmo iz pocetka...

    jeeej, besplatan alkohol...Tijana, znas sta ces meni Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 149855
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29498

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by *Tijanaaa* Mon Apr 05, 2010 9:33 pm

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Dghqfl

    Olga,pola krigle,POLA KRIGLE!!!!! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 670480
    Mekanosobac_Olgic
    Mekanosobac_Olgic
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Monkey
    Age : 32

    Number of posts : 422 Points : 27955

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Mekanosobac_Olgic Mon Apr 05, 2010 9:35 pm

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 pa daaa, kako ti kazes Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30379

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Grejs Mon Apr 05, 2010 9:42 pm

    Vodku samu ne volim, ali mućkam fenomenalne koktele! Posle jedne čaše vam se zavrti u glavi! Dijana, sa zadovoljstvom delimo! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019
    Dijana
    Dijana
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Pig
    Age : 41

    Location : Prijedor

    Number of posts : 318 Points : 26344

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Dijana Mon Apr 05, 2010 9:56 pm

    Ne pijem ni ja čistu vodku, ali koktelčić a i ima više Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464
    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30265

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Janche Mon Apr 05, 2010 10:08 pm

    Meni može crno vino.
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29498

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by *Tijanaaa* Mon Apr 05, 2010 10:10 pm

    Ne,ne Janche,ti si dobila svoj sok od jabuke... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019
    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30265

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Janche Tue Apr 06, 2010 12:07 pm

    Pfffff...Niste zanimljivi.Šta će mi sok od jabuke... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 963706
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30228

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Andrea Tue Apr 06, 2010 9:36 pm

    Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiico... a sto nisi duso otvorila novu temu.. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464 Mogla si.. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464
    Ali nema veze, neka bude onda ova tema tu za zurke Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019

    Hvala ti na lijepim rijecima, i izvinjavam se sto nisam bila tu sinoc, ali sam imala naporan dan, pa onda i zdravstvenih problema.. danas sam opet radila kao kreten citav dan..ali evo me, tu sam.. malo kasnim, al se nadam da cu dobiti picence Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019

    Ostavila bih ti neki cool smiley sad, ali su mi na Mozilli, a kreten je usao preko Safarija... ali ajde, ispravicu se sledeci put Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019

    Ljuuuuuuuuuuuuuuuubim! I hvala TEBI sto si tu svo ovo vrijeme, i sto si nezamjenljiva za mnoge stvari... uostalom, ovaj forum ne bi bio to sto jeste bez tebe i tvoje kreativnosti Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29498

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by *Tijanaaa* Tue Apr 06, 2010 10:06 pm

    Naravno duso da ces dobiti pice,samo naruci...
    I hvala na ovim difnim recima... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 924938
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30228

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Andrea Tue Apr 06, 2010 10:12 pm

    Mmm mmmm mmmmm ja bih... ja bih.... neki koktelcic.. Mojito recimo.. ili.. hmmm.. moze i nesto sa votkom Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29498

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by *Tijanaaa* Tue Apr 06, 2010 10:21 pm

    Jaoooooo moze mojito...
    jedan tebi...
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 9ivf41
    jedan meni...
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 9ivf41
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30228

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Andrea Tue Apr 06, 2010 11:29 pm

    Mmmmmmmm, hvaaaaaala Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30379

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Grejs Mon Apr 19, 2010 7:30 pm

    SREĆA pa sam pogledala u pričaonicu pre nego što sam išta napisala. Tijana, hvala što me podseti na moj 2000. post. Ladno bih smetnula s uma i opalila neki glup komentar. Ovako, želim da vas pozdravim...Da vam kažem da i dalje, jednako kao i prvog dana, ne mogu da zamislim život bez ovog mesta, posebno bez nekih ljudi ovde. Za nešto više od godinu dana puno ljudi je prošlo kroz ovaj forum. Vi koji ste sada tu, znajte da vas volim, da uživam u vašem prisustvu, u vašim postovima, u tome što ste sjajni, pametni i duhoviti ljudi..talentovani..ma, divni ste... Sve sam to već rekla, glupo je sad da se ponavljam. Ipak...

    Tijana i Olga, hvala što me nasmejete svaki dan kad otvorim stranicu foruma. ( I ne zaboravite...G&T&O 009
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464 )

    Janche, ti si toliko slatko dete (izvini, ali za mene si još dete) koje mi je toliko priraslo srcu.. Hvala ti što toliko truda ulažeš u ovaj forum i u Ninu...Hvala ti što si tu. I hvala posebno na stripu o Grejs i Ženisteni!
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 924938

    Dijana...ti si osveženje na ovom forumu...Složiće se svi sa mnom. Pojavila si se tako tiho i nenametljivo i vrlo brzo nam se svima uvukla pod kožu. Nadam se da ćeš i dalje biti tu i da ćemo popiti još jutarnjih kafa zajedno... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464

    Andrea, Ivana...da se ne biste potukle oko prvog i drugog mesta, kome sam se prvom obratila, bla bla... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 601204 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 194490 Evo, obraćam vam se obema istovremeno. Volim vas! toliko.

    Ajmo sad, žuuurkaaaa... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 00020366










    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30265

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Janche Mon Apr 19, 2010 7:37 pm

    Ja i jesam dete. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019
    Uvek ću to i biti. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 367987 I hvala puno na ovim divnim rečima. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 924938

    Hvala,tebi što si tako divna.Volimo te.. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 367987
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29498

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by *Tijanaaa* Mon Apr 19, 2010 7:58 pm

    Hvala tebi Grejs na ovom divnom postu,i hvala sto si me uvek pazljivo slusala kad ti mozda i nije bilo do toga... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 924938
    Kad god cujem ovu pesmu,nekako prvo se setim tebe... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464



    P.S.G&T&O 009
    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30265

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Janche Mon Apr 19, 2010 8:04 pm

    Ovaaj..šta se pije?

    Elem,ja baš sad pustila tu pesmu.
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 124644
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30228

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Andrea Mon Apr 19, 2010 8:09 pm

    Hehe, al ipak si prvo napisala moje ime.... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 149855
    Saaaaaaaamo primjecujem.. znas, ja se druzim sa jednim psiholo koji me analizira i kad treba i kad ne treba Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464 pa sam malo pokupila fore... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 367987
    Salim se malo, ti znas.. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464
    Hvala ti za 2000 postova, koji su me cesto nasmijavali, neki cak i rasplakali, a svi od reda, ili bar dobra vecina su bili.. hehe.. znas ti sta je meni bitno.. snob, sta cu Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 367987

    Jeste da nije pjesma za party, ali ja nekako... ovo je tako tvoje.. jednom si je ti posvetila meni, sad bih mogla i ja tebi... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464



    Jer jesi winner... na tako puno nacina.. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464 gore glavu..
    Dijana
    Dijana
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Pig
    Age : 41

    Location : Prijedor

    Number of posts : 318 Points : 26344

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Dijana Mon Apr 19, 2010 8:19 pm

    Evo i ovaj moj post, koji ima tačno jednu nulu manje od Grejsinog, potpuno neočekivano, našao se baš u ovoj temi.

    Hvala ti, Grejs, na svemu što si rekla, ti uvijek znaš izabrati prave riječi, pravo je uživanje čitati tvoje komentare, nadam se da ćeš ih napisati još mnogo, mnogo...A jutarnja kafa - pa, recimo da bih ja bila presrećna da ih još puno popijemo zajedno, jer ne namjeravam otići odavde i kako sam već ranije rekla, ovo je najbolje mjesto na svijetu koje sam mogla pronaći i posjetiti. Hvala vam svima što ste tako divni prema meni, mnogo mi to znači.

    I da ne prodje žurka bez, kako neki rekoše, himne Fuvijana, evo je


    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30265

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Janche Mon Apr 19, 2010 8:28 pm

    Ijaoooo...Craaaaazy.

    Dijana,hvala i tebi što si došla ovde i što si nam se kako Grejs,reče ''uvukla u kožu''. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 367987

    Koktelčić
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Koktel_e002137

    Evo i šampanjac
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Sampanjac3mm0

    A evo i vodke... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 149855
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 1vodka
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30379

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Grejs Mon Apr 19, 2010 8:30 pm

    Jao, Andrea, kad sam znala da ćeš primetiti da sam prvo napisala tvoje ime! Zato imam već spreman odgovor i na to: Napisala sam vaša imena po azbučnom redu! Hihihi Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 0002014A
    Nego.........Dirnuta sam..........Hvala ti na svakoj reči! Hvala ti na mnogo čemu! Hvala ti.......Volim te puno! I kao što rekoh još tad kad sam ti posvetila tu pesmu "We're both the winners and nothing else metters....." A sad mogu da dodam: I uvek će tako i biti! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 924938

    Tijana, zapamti jedno: Kad god sam te slušala, UVEK mi je bilo do toga! Koliko god da su nekad teme bile teške uvek mi je prijalo kad mi se otvoriš jer tako samo učvršćujem jedno lepo prijateljstvo koje već imam s tobom. Uvek ću i biti tu kad god ti je potrebno da te neko čuje.. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464
    I da..I mene "Ljubavna" uvek podseti na tebe! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 924938

    Dijana, hvala tebi! Pićemo još kafica...Hvala što si pustila himnu Fuvijana. Baš sam ja htela da je pustim. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019

    Janchice, u pravu si! ŠTA KO PIJE???
    Evo za početak, pošto ja obožavam da mućkam koktelčiće, evo jedan koji sam otkrila nedavno, mmmm.... Melonball...

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 267_34772_friendseat_melonball









    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30265

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Janche Mon Apr 19, 2010 8:35 pm

    Hihihihi...Preduhitrila sam te. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 124644

    Evo još jedne divne pesmice...
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30228

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Andrea Mon Apr 19, 2010 8:42 pm

    Naravno Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464 Uvijek.. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 44464
    Inace, ovo za azbucni red ti je taaaaaaako slab izgovor Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 601204 El te tako Frojd ucio? M? Ccccccc

    Ja cu jedan koktel Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 367987

    AJmo.. zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurka! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 367987

    PS. VOlim i ja tebe.. ali to si znala vec.. ti si moj psiholog.. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30379

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Grejs Mon Apr 19, 2010 8:58 pm

    Da, Janche, preduhitrila si me! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 99019 I hvala na pesmi, obožavam je! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 607200

    Andrea, znam! Ja sam te i naučila da me voliš. (Sećaš se one hipnoze onomad... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 194490 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 194490 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 194490 )

    Živeli!

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Istockphoto_6398554-blue-lagoon-cocktail

    Sponsored content


    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 3 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 10:56 am