Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+3
*Tijanaaa*
Grejs
Mekanosobac_Olgic
7 posters

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Mekanosobac_Olgic
    Mekanosobac_Olgic
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Monkey
    Age : 32

    Number of posts : 422 Points : 27850

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Mekanosobac_Olgic Tue Mar 02, 2010 1:44 am

    SaD bi bilo totalno proviDno Da kliknem na eDit... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490 Makar Da je Do piva, nego je Do tastature... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 41493

    Tijanu nam vratili vanzemaljci... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 615551
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29393

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by *Tijanaaa* Tue Mar 02, 2010 1:46 am

    Jesu,vratili me...
    Bilo je strasno strasno u onom spejs satlu...
    Sve je tako belo i cisto sto je u apsolutnom kontrastu sa onim malim zelenim ljudima koji su me hranili nekim zaobljenim diskovima...
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 72159
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30274

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Grejs Tue Mar 02, 2010 1:52 am



    Samo za Tijanu i sve goste. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490 (Jel još nekome smešna i besmislena čuvena rečenica na svadbama SAMO za mladence i sve goste!!)

    Inače, spot je savršen! A i ova Ciara, kako izgleda... O Enrikeu da ne pričam, mada, ne volim latino tipove, al lep je čovek, nema šta. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 44464
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29393

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by *Tijanaaa* Tue Mar 02, 2010 1:57 am

    Jao jeste...ne znam da li je bolji spot,ON ili ona...
    Mislim ona onako izgleda bas svetski...
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 99019
    Mekanosobac_Olgic
    Mekanosobac_Olgic
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Monkey
    Age : 32

    Number of posts : 422 Points : 27850

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Mekanosobac_Olgic Tue Mar 02, 2010 2:00 am

    Daaaa, jos on ovdje lomi svasta nesto stakleno,sigurno nam ne bi zamijerio lomljenje casa Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 463826
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30274

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Grejs Tue Mar 02, 2010 3:48 am

    Noćni program radija HAHA završavamo sledećom pesmom...Nadam se da ćete uživati..Bilo mi je zadovoljstvo i večeras se družiti sa vama i uživati uz ove muzičke talase. Laku noć.. Stay tuned! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 44464

    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30123

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Andrea Tue Mar 02, 2010 1:05 pm

    Mmmmmmm nice..... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 367987
    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30160

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Janche Tue Mar 02, 2010 2:55 pm

    Mogu ja,mogu ja...Hmm...Ja hoću Feel od Robbie Williamsa Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 367987
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30274

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Grejs Tue Mar 02, 2010 3:35 pm

    Too, Janche, obožavam pesmu! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 99019

    Dobar dan svima, voditeljka Grejsić ode na posao (honorarno bez honorara rmpa u trafici), a vi uplovite u najbolje talase najboljeg radia...
    Stay tuned! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 779244

    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30123

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Andrea Tue Mar 02, 2010 3:38 pm

    E ovako.....
    Proglasavam radio HAHA otvorenim... Glavni urednik GREJS.. Muzicke zelje mozete postavljati tamo.. Emisija ''Pitajte Grejs, ona zna ko zna..'' ce trajati 24h dnevno Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 367987 navalite!
    Mekanosobac_Olgic
    Mekanosobac_Olgic
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Monkey
    Age : 32

    Number of posts : 422 Points : 27850

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Mekanosobac_Olgic Tue Mar 02, 2010 10:08 pm

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490 Diiiivno....idemo uz radio svi na trijeznjenje! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 99019
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29393

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by *Tijanaaa* Mon Apr 05, 2010 8:48 pm

    Khm...u dogovoru sa Olgom,odlucila sam da promenim naziv ove teme u "Nasi jubilarni postovi" jer kako vidite evo i mog,jubilarnog 1000 posta...
    Sta da vam kazem?
    Lepo mi je ovde...
    Je l' to dosta,ili bi trebalo reci jos nesto? Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 72159
    Ajde ovako...
    Andrea,hvala ti pre svega sto si odrzavala ovaj forum i kada je bio potpuno neposecen,ti si,uz pomoc nekih od nas,uspela da ga vratis na noge...Verovatno,da tebe niej bilo,ne bi se desile ovako divne stvari... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 924938
    Ivana,s tobom se i ne cujem bas cesto,ali me svaki put (kao verujem i sve ostale) odusevljavas svojim porukama,nacinom na koji i najobicnije stvari pretvoris u najsmesnije... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 924938
    Grejsi,ti vec sve znas...Hvala sto si me slusala moje gluposti do kasno uvece,ili rano ujutru na MSN-u... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 924938
    Olga,Olgaaaaaaaaaaa,pa kako si Olga?Tebi prvo hvala zato sto si mi ustupila svoju temu i dozvolila da u njoj proslavim moj cetvorocifreni broj poruka...A onda,ludovanja na Skype-u,spavanje kad normalni ljudi ustaju i idu na posao,i naravno neprevezidjeno kuglanje... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 924938
    Janche,tebi ne znam sta bih porucila...Mozda da ti kazem da me odusevljava koliko si zrela za svoje godine,svaka cast... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 924938
    Dijana,jako kratko si na forumu ali sam te veoma "zgotivila" (da vi znate koliko ja ustvari mrzim taj glagol,ali u nedostatku boljeg,morah da ga upotrebim),da nam sto duze ostanes ovde... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 924938
    Boki,hvala sto nam premijerno postavljas Ninine pesme na Fuvijan i sto joj nekad pozajmljujes svoj internet... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 924938
    Kafetane,hvala,eto,veliko hvala,bez obrazlozenja...
    Kad sam se ovako lepo isk****a,zurka moze da pocne...
    P.S.Gramaticke,i pravopisne greske su namerne... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 124644
    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30160

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Janche Mon Apr 05, 2010 8:58 pm

    Tijana,hvala tebi što nam vraćaš osmehe na lice kada smo tužni i što si uopšte ovde. Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 924938
    Mekanosobac_Olgic
    Mekanosobac_Olgic
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Monkey
    Age : 32

    Number of posts : 422 Points : 27850

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Mekanosobac_Olgic Mon Apr 05, 2010 9:00 pm

    Tijana Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 615551 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 615551 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 615551 Hvala tebi!!! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 924938

    Idemooo, zuuurka, zuuurka!!!

    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30274

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Grejs Mon Apr 05, 2010 9:01 pm

    Tiiiijaniceeee...Čestitam na 1000. postu! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 209222 Da si nam živa i zdrava i tako opičena ko što si do sad bila! I zapamti.. Možda ovo nismo mi...Možda je... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490

    Pesma za tebe!!! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 0002020B









    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29393

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by *Tijanaaa* Mon Apr 05, 2010 9:06 pm

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490 Ja sam uverena da ovo ustvari nismo mi... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 149855
    Nego ljudi,sta cete popiti?
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29393

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by *Tijanaaa* Mon Apr 05, 2010 9:08 pm

    E hvala vam za sve ove pesme ali ipak najbolaj je ova sto je Olga postavila...
    Nemojte se ljutiti,ipak...emocije su to...
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30274

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Grejs Mon Apr 05, 2010 9:12 pm

    Dijana
    Dijana
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Pig
    Age : 41

    Location : Prijedor

    Number of posts : 318 Points : 26239

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Dijana Mon Apr 05, 2010 9:14 pm

    Tićo Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 615551 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 615551 Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 615551 čestitam ti 1000. post, uz želju da ih još mnogo ostaviš ovdje i da nas uveseljvaš kao i do sada Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 607200

    evo i od mene pjesmica



    a za piće, šta god ima Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 463826
    Mekanosobac_Olgic
    Mekanosobac_Olgic
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Monkey
    Age : 32

    Number of posts : 422 Points : 27850

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Mekanosobac_Olgic Mon Apr 05, 2010 9:16 pm

    Jaoooo, besplatan alkohoool...Tijana, znas sta ces meni... Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 99019

    Grejs, kako ti dobro veceras izgledas Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30274

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Grejs Mon Apr 05, 2010 9:17 pm

    olga_92 wrote:
    Grejs, kako ti dobro veceras izgledas Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490

    Jesi ti to već cugnula, blago meni? Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490
    Mekanosobac_Olgic
    Mekanosobac_Olgic
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Monkey
    Age : 32

    Number of posts : 422 Points : 27850

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Mekanosobac_Olgic Mon Apr 05, 2010 9:19 pm

    Neee Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 99019 Nego gledam ovog rumenog pijanog smajlija, pa rekoh, bas tebi fino Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 194490
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30274

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Grejs Mon Apr 05, 2010 9:21 pm

    Ahaaaaaa! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 000200D5






    Dijana
    Dijana
    Fuvijanac
    Fuvijanac


    Female Pisces Pig
    Age : 41

    Location : Prijedor

    Number of posts : 318 Points : 26239

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Dijana Mon Apr 05, 2010 9:22 pm

    Grejs wrote:Ahaaaaaa! Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 000200D5

    Grejs, polako, pa nema još ni pola 9
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29393

    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by *Tijanaaa* Mon Apr 05, 2010 9:23 pm

    Olga,izvoli...Uzivaj...
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Rlksv9
    Dijana,evo izvoli i ti,podeli sa Milicom...
    Ne celu flasu,vec to da iz flase sipas u casu...
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 96bzvk
    Janche,za tebe,sok od jabuke...
    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 25tu7ly

    Sponsored content


    Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!) - Page 2 Empty Re: Nasi jubilarni post-ovi (zurka. zurka!!!)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 10:53 am