Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+10
Janche
jeca92ninafan
2crazy4life
Aleksandrovki
Zenastena
Grejs
srnna
*Tijanaaa*
Boojan
Andrea
14 posters

    HUMANITARNI KONCERT u Tivtu - 17.08. Nina & Alex

    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28754

    HUMANITARNI KONCERT u Tivtu - 17.08. Nina & Alex - Page 3 Empty Re: HUMANITARNI KONCERT u Tivtu - 17.08. Nina & Alex

    Post by Boojan Tue Nov 17, 2009 2:58 am

    Andrea wrote:
    Boki wrote:Ili da ti dam to negdje, licno, ja sam ta generacija, kad mozes licno, ne moras postom, pogotovo elektronskom

    Hehe, ajde vidjecemo... Mada, ne znam kako cemo to na yt ako je preveliko... Nece se moci uploadovati.
    E ja sam sad ovde ... Pa ako neko moze da mi dostavi snimak bio bih mu zahvalan, bilo ko od gore pomenutih, HVALA
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30123

    HUMANITARNI KONCERT u Tivtu - 17.08. Nina & Alex - Page 3 Empty Re: HUMANITARNI KONCERT u Tivtu - 17.08. Nina & Alex

    Post by Andrea Tue Nov 17, 2009 4:58 pm

    Boojan wrote:
    Andrea wrote:
    Boki wrote:Ili da ti dam to negdje, licno, ja sam ta generacija, kad mozes licno, ne moras postom, pogotovo elektronskom

    Hehe, ajde vidjecemo... Mada, ne znam kako cemo to na yt ako je preveliko... Nece se moci uploadovati.
    E ja sam sad ovde ... Pa ako neko moze da mi dostavi snimak bio bih mu zahvalan, bilo ko od gore pomenutih, HVALA

    Nije mi se Boki vise javljao... tako da ja nemam taj snimak.........

      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 4:37 am