Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


    Vazno obavjestenje!

    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30228

    Vazno obavjestenje! Empty Vazno obavjestenje!

    Post by Andrea Wed May 06, 2009 6:42 pm

    Dragi Fuvijanci,

    Mislim da ste svi vec culi da je spot za pjesmu ''Samo'' koju su otpjevale Nina i Sonja izasao u javnost preko youtube sajta, kasnije i facebook-a.
    Ipak, zvanicna dozvola za objavljivanje spota jos uvijek nije data bar koliko je Administracija ovog foruma upoznata, i s toga vas molim da se NIGDJE na forumu ne stavljaju linkovi za clip ili pjesmu, kao i da se o tome pretjerano ne komentarise, jer mi jesmo ZVANICNI Ninin forum, i kao takvi bi trebalo da ispostujemo neka pravila, da ispostujemo prije svega Nininu maticnu kucu Emotion, i ne pravimo ni najmanji problem Nini niti bilo kome drugom.
    Svaki post koji bude sadrzao link za clip ce morati biti izbrisan, i ja se unapred izvinjavam, ali se isto tako nadam da shvatate zasto je ovo neophodno, i da smo mi svi tu na kraju krajeva zbog Nine, a da joj onda logicno zelimo sve najbolje.

    Kada spot i pjesma budu ZVANICNO odobreni, nece biti niko srecniji od nas Admina, i bice postavljen na forum u roku odmah, ali za sad vas najljepse molim da ispostujete zabranu, i da ne komplikujemo situaciju ni na koji nacin.

    Zahvaljujem na razumijevanju i puno vas pozdravljam,

    Andrea
    (u ime Administracije Foruma)
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30228

    Vazno obavjestenje! Empty Re: Vazno obavjestenje!

    Post by Andrea Wed May 20, 2009 10:17 pm

    E pa drugari.......

    Ja sam danas cula "Samo'' na radiju.... Vazno obavjestenje! 99019 Vazno obavjestenje! 99019 Vazno obavjestenje! 99019 I toliko se odusevila da umal' nisam sletjela s puta (hm naravno vozila sam i slusala radio u kolima).
    Naime, najslusaniji radio u CG - Elmag radio (i ovo nije reklama, oni su zbilja najslusaniji) je jutros pustio pjesmu.... Vazno obavjestenje! 99019
    I posto je to tako, ja mislim da vise nema smisla da mi pjesmu ne promovisemo javno i ja sam odlucila da je stavimo na forum... Vazno obavjestenje! 367987

    Dakle od sad, mozete SLOBODNO da postavljate pjesmu po forumu, otvarate teme, komentarisete i sve ostalo...

    HVALA PUNO na razumijevanju, bili ste divni, a nista manje od vas nisam ni ocekivala Vazno obavjestenje! 99019

    LIjep pozdrav

    Andrea

      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 9:11 pm