Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+20
Grejs
MiNInA
*Tijanaaa*
Daniss
2crazy4life
yowyzzinho
**Kacxa Bg**
*Sajkowa Mala*
mne_girl
_diana
Mix...
jeca92ninafan
sarmica
Cicka
BoChhA
Chokolada
Zenastena
Jecika
O.T.-Nina-Admin
Andrea
24 posters

    Ninini nastupi - vase vidjenje

    Poll

    Vrlo jednostavno, u kojih 5 nastupa vam je Nina bila ''prava Nina''?

    [ 1 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left1%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [1%] 
    [ 22 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left15%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [15%] 
    [ 2 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left1%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [1%] 
    [ 3 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left2%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [2%] 
    [ 17 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left12%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [12%] 
    [ 2 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left1%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [1%] 
    [ 4 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left3%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [3%] 
    [ 4 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left3%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [3%] 
    [ 8 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left6%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [6%] 
    [ 3 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left2%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [2%] 
    [ 8 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left6%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [6%] 
    [ 1 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left1%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [1%] 
    [ 12 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left8%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [8%] 
    [ 3 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left2%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [2%] 
    [ 3 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left2%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [2%] 
    [ 22 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left15%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [15%] 
    [ 5 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left3%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [3%] 
    [ 21 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left15%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [15%] 
    [ 3 ]
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_left2%Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Bar_right [2%] 

    Total Votes: 144
    yowyzzinho
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan


    Male Gemini Monkey
    Age : 31

    Location : Podgorica

    Number of posts : 538 Points : 27799

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by yowyzzinho Sun Feb 01, 2009 3:24 am

    nothing compares 2 u,nadji me i naravno care


    Ismeta:GRIZITE DVOSTRUKO
    2crazy4life
    2crazy4life
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Dog
    Age : 29

    Location : Herceg Novi

    Number of posts : 2249 Points : 28700

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by 2crazy4life Fri Feb 06, 2009 1:25 pm

    Sve su bile super, ali ako moram da izdvojim onda: Care, Nothing Compares To You, Bez Promene, Nadji Me, So What...
    Daniss
    Daniss
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral


    Female Aries Location : Tivat

    Number of posts : 848 Points : 27856

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Daniss Fri Feb 06, 2009 1:51 pm

    Ipak za mene je "Care" najbolje izvela,pogotovo sto nije ni znala koja je to pjesma......
    2crazy4life
    2crazy4life
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Dog
    Age : 29

    Location : Herceg Novi

    Number of posts : 2249 Points : 28700

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by 2crazy4life Fri Feb 06, 2009 1:53 pm

    Slazem se...
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29388

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by *Tijanaaa* Sun Feb 08, 2009 7:57 pm

    Daniss wrote:Ipak za mene je "Care" najbolje izvela,pogotovo sto nije ni znala koja je to pjesma......

    slazem se...
    ana je "progurala" pesmu tridesete,a nina care...

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 615551
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28216

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by MiNInA Tue Mar 03, 2009 2:56 pm

    afro care,bez promene,nothing compares to you,nadji me,live and let die.....sva njena izvodjenja su the best
    **Kacxa Bg**
    **Kacxa Bg**
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aries Location : Beograd

    Number of posts : 1403 Points : 28250

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by **Kacxa Bg** Sat Mar 07, 2009 1:35 am

    Jesu,jesu
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30269

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Grejs Fri Mar 13, 2009 10:36 pm

    Evo ovako:
    CARE - mislim da nema potrebe da posebno komentarisem ovaj nastup. Rasturila je pesmu. Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 607200
    NADJI ME i LIVE AND LET DIE- e, jedino je ona zaista zablistala u finalu. Ostali su imali i dosadne pesme i nisu se nesto posebno ni potrudili, a ona je izgledala svetski, pevala svetski i ne znam sta bih vise rekla o ovim nastupima jer su reci suvisne. Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 701438
    NOTHING COMPARES TO YOU - predivno, emotivno, bas kao sto je rekla Ismeta, ni tiho ni glasno, pravi tonalitet, potpuno se unela u pesmu...Fantasticno! Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 391260
    BEZ PROMENE - Fenomenalno. Cak je i Ivana Negativ ovde mogla da se postidi pored nje i da odustane od dalje pevacke karijere. Strava! Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 209222
    Moram ovom prilikom da prokomentarisem i Lane moje. To je bila prva gala posle ulaska na akademiju. Jos uvek nisam bas znala studente, ali kad sam cula da je neka devojka dobila da peva Lane moje sa Zeljkom Joksimovicem sokirala sam se i rekla: Kakav bezobrazluk! Pa, tu pesmu valjda samo Zeljko zna da otpeva i niko vise. I jako mi je bilo zao sto su to svi toliko komentarisali. Nije ona kriva sto oni ne razmisljaju kakve pesme daju. Tako da,evo neko i za to da joj kaze: Svaka cast, izborila si se majstorski! Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 397374
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Andrea Fri Mar 13, 2009 11:08 pm

    Grejs wrote:nje i da odustane od dalje pevacke karijere. Strava! Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 209222
    Moram ovom prilikom da prokomentarisem i Lane moje. To je bila prva gala posle ulaska na akademiju. Jos uvek nisam bas znala studente, ali kad sam cula da je neka devojka dobila da peva Lane moje sa Zeljkom Joksimovicem sokirala sam se i rekla: Kakav bezobrazluk! Pa, tu pesmu valjda samo Zeljko zna da otpeva i niko vise. I jako mi je bilo zao sto su to svi toliko komentarisali. Nije ona kriva sto oni ne razmisljaju kakve pesme daju. Tako da,evo neko i za to da joj kaze: Svaka cast, izborila si se majstorski! Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 397374

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 701438 Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 701438 Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 701438 Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 701438
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Zenastena Fri Mar 13, 2009 11:14 pm

    Grejs wrote:Evo ovako:
    CARE - mislim da nema potrebe da posebno komentarisem ovaj nastup. Rasturila je pesmu. Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 607200
    NADJI ME i LIVE AND LET DIE- e, jedino je ona zaista zablistala u finalu. Ostali su imali i dosadne pesme i nisu se nesto posebno ni potrudili, a ona je izgledala svetski, pevala svetski i ne znam sta bih vise rekla o ovim nastupima jer su reci suvisne. Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 701438
    NOTHING COMPARES TO YOU - predivno, emotivno, bas kao sto je rekla Ismeta, ni tiho ni glasno, pravi tonalitet, potpuno se unela u pesmu...Fantasticno! Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 391260
    BEZ PROMENE - Fenomenalno. Cak je i Ivana Negativ ovde mogla da se postidi pored nje i da odustane od dalje pevacke karijere. Strava! Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 209222
    Moram ovom prilikom da prokomentarisem i Lane moje. To je bila prva gala posle ulaska na akademiju. Jos uvek nisam bas znala studente, ali kad sam cula da je neka devojka dobila da peva Lane moje sa Zeljkom Joksimovicem sokirala sam se i rekla: Kakav bezobrazluk! Pa, tu pesmu valjda samo Zeljko zna da otpeva i niko vise. I jako mi je bilo zao sto su to svi toliko komentarisali. Nije ona kriva sto oni ne razmisljaju kakve pesme daju. Tako da,evo neko i za to da joj kaze: Svaka cast, izborila si se majstorski! Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 397374

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 615551 Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 615551 Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 615551 Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 615551 Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 615551 Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 615551 Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 615551 Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 44464
    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30155

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Janche Thu Jan 07, 2010 1:21 am

    Care,Bez Promene,Cuvam te,Nothing compares to you i Nađi me... Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28749

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Boojan Thu Jan 07, 2010 2:16 am

    Jano dobro izvuche ovu temu ... hehe

    E ja glasao za ove nastupe:


    Nina & Magazin - Care - iskreno, tad sam prvi put chuo tu pesmu, i prebacio sam bash sa te gale pesmu na fon, i jedna verzija te pesme mi je odlichna Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987

    Nina & Jelena - Daj sta das - /hehehe ili shto bih ja rekao zabijachi/ od tog momenta sam postao najveci fan Jelene Rozge, i do tada mi je bila odlichan pevach, ali od izvodjenja ove pesme sa Ninom josh vishe sam je zavoleo i vishe pesama njenih sam nauchio i danas ih volim Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987 i dan danas imam snimak sa te gale u telefonu i bash chesto gledam kada mi je dosadno u shkoli Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987(da zaboravio sam da napomenem, kada slusham Jeleninu verziju bez Nine, uvek dodam onaj deo teksta kada pevam koji je Nina dodala i slatko se nasmejem) Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987

    Nina & Karolina - Mojot svet - e ovo mi je najbolja evrovizijska pesma ikada i jedina pesma koju celu znam na makedonskom i bash sam se te nedelje odushevio kad sam chuo da ce Nina pevati bash tu pesmu i rasturila je, pevao sam zajedno sa njom ta tri minuta ... I taj video imam u fonu i mp3 verziju Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987

    Nina & Aleksandra - Cuvam te - jooj na ovu pesmu se uvek raznezim, a ona se draga moja Nina sva unela u pesmu i svaki put kada slusham jezim se ...

    Nina - Nothing compares to you - za ovu pesmu samo komplimenti Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987 voleo bi josh koji put da chujem u njenom izvodjenju Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987 mogla bi da obradi tu pesmu Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987

    Nina & Ana - Tek je 12 sati, Sve bih dala da znam - e i sa ovim sam odushevljen dve gracije koje sam najvishe voleo u ot ( i sonju naravno) Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987

    Nina - Nadji me - uff mene je ostavila bez teksta tad me je definitivno kupila za ceo zivot Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987 i ovo bi mogla da obradi Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987 ova pesma u niniom izvodjenju za 21. vek Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987

    eto to bi bilo to Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 367987
    avatar
    Boki
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Pisces Cat
    Age : 49

    Location : Planet Earth

    Number of posts : 258 Points : 27742

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Boki Thu Jan 07, 2010 7:16 am

    Morao bih da dodam jednu sitnicu, u vezi Lane moje-pjesma joj je bila previsoka, jer Zeljko Voskimovic nije dozvolio da se pjesma prilagodi zenskoj intonaciji,odnosno mezzosopranu. Toliko o njemu, i njegovoj profesionalnosti. Hvala, hvala, ne morate da mi aplaudirate, ja sam stidljiv...
    avatar
    Boki
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Pisces Cat
    Age : 49

    Location : Planet Earth

    Number of posts : 258 Points : 27742

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Boki Thu Jan 07, 2010 7:17 am

    A nas kapetan nema jezik, pa da kaze, nego je molila Boga da joj pomogne, sto se naravno nije dogodilo...I tako...
    avatar
    Boki
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Pisces Cat
    Age : 49

    Location : Planet Earth

    Number of posts : 258 Points : 27742

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Boki Thu Jan 07, 2010 7:18 am

    I, srecan Bozic svima, ja evo, sa posla stigao, dok vi spavate snom pravednika.
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30269

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Grejs Fri Jan 08, 2010 2:22 am

    Meni je Nina jako čudno pevala to Lane moje. To nije njen glas. Ubedjena sam da ona to može i to kad pusti onaj svoj glas u punoj jačini. Al dobro.. Bilo pa prošlo, ispali su nefer i oni koji su joj dali pesmu i Željko.

    A, to da naš kapetan nema jezik da kaže neke stvari.. To sam skontala davno i to joj je velika mana i ponekad me baš nervira! Nekad treba prećutati, al nekad treba imati svoje JA do kraja.
    avatar
    Boki
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!


    Male Pisces Cat
    Age : 49

    Location : Planet Earth

    Number of posts : 258 Points : 27742

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Boki Fri Jan 08, 2010 7:22 am

    Za najvaznije stvari, u njenom zivotu, nema hrabrosti da kaze...Nego, sta cemo, o kafetanu Fatki sve najbolje!!!
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29388

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by *Tijanaaa* Fri Jan 08, 2010 1:54 pm

    Meni to Lane,posebno drag nastup...
    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 99019
    Jana
    Jana
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aries Dragon
    Age : 23

    Location : Čačak

    Number of posts : 1326 Points : 27138

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Jana Fri Apr 23, 2010 7:30 pm

    CARE!!!! Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 678392
    Naj bolje je otpevala!!! Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 779244
    Jana
    Jana
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aries Dragon
    Age : 23

    Location : Čačak

    Number of posts : 1326 Points : 27138

    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Jana Thu May 06, 2010 2:42 pm

    I svidja mi se kako je otpevala NADJI MENinini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Smiley-music030

    Sponsored content


    Ninini nastupi - vase vidjenje - Page 2 Empty Re: Ninini nastupi - vase vidjenje

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 3:20 pm