Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+25
*jovanaaa*
Tasa
**Kacxa Bg**
LOLA
ta$a
sneza
Boojan
Grejs
MiNInA
Daniss
2crazy4life
BoChhA
jeca92ninafan
Iccy
sarmica
*nefertiti*
Hugolina
Maja
yowyzzinho
Chokolada
Cicka
lake bolt
Andrea
Zenastena
O.T.-Nina-Admin
29 posters

    I forumasji kakvi smo?

    *nefertiti*
    *nefertiti*
    Moderator
    Moderator


    Female Gemini Tiger
    Age : 37

    Location : Igalo-Stara Pazova :)

    Number of posts : 1178 Points : 28143

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by *nefertiti* Sun Feb 15, 2009 9:24 pm

    Andrea wrote:Hahaha... Majo, ja vidim da cu ja lagano postati tvoja nocna mora... Moras naci nekog decka kojeg ja ne znam, ili cije rodjake, bracu i sestre ne znam.. Inace I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490 I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490

    od sada,vise necu gledati je li normalan ili ne,samo cu ga pitati zna li te..ako je potvrdan odgovor bjezim glavom bez obzira lol!

    salim se..ma ako je upola kao ti,mora biti dobar I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 to mu je samo prednost I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Andrea Sun Feb 15, 2009 11:17 pm

    *nefertiti* wrote:[

    salim se..ma ako je upola kao ti,mora biti dobar I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 to mu je samo prednost I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464

    Jao, hvala... Embarassed Embarassed

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938
    *nefertiti*
    *nefertiti*
    Moderator
    Moderator


    Female Gemini Tiger
    Age : 37

    Location : Igalo-Stara Pazova :)

    Number of posts : 1178 Points : 28143

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by *nefertiti* Mon Feb 16, 2009 12:56 am

    Andrea wrote:
    *nefertiti* wrote:[

    salim se..ma ako je upola kao ti,mora biti dobar I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 to mu je samo prednost I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464

    Jao, hvala... Embarassed Embarassed

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938


    I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28216

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by MiNInA Wed Mar 04, 2009 10:12 pm

    ja mogu da kazem,da su mi do sada si bas bas superrr....ovaj forum je tako prijatan zbog ovih ljudi...
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Zenastena Wed Mar 04, 2009 10:16 pm

    MiNInA wrote:ja mogu da kazem,da su mi do sada si bas bas superrr....ovaj forum je tako prijatan zbog ovih ljudi...

    Drago nam je da ti je s nama dobro - tako ti je ovde uvek, i samo može da bude sve bolje i bolje. Mi jednostavno ne znamo drugačije! I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28216

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by MiNInA Wed Mar 04, 2009 10:40 pm

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938 I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938 hahah...joj,mnogo mi je dragoo...vec vas sveee mnogoo volimmmmm...
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Andrea Wed Mar 04, 2009 11:25 pm

    MiNInA wrote:I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938 I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938 hahah...joj,mnogo mi je dragoo...vec vas sveee mnogoo volimmmmm...

    E pa sad i zvanicno dobrodosla medju Fuvijance... I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 Jer nije isto biti clan foruma, i biti pravi Fuvijanac I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 I forumasji kakvi smo? - Page 4 367987
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28216

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by MiNInA Wed Mar 04, 2009 11:38 pm

    o hvava..sad movam da pvicam kao vi...? I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Zenastena Thu Mar 05, 2009 1:19 am

    MiNInA wrote:o hvava..sad movam da pvicam kao vi...? I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019

    Pričaj kako god želiš, bitno je da se mi razumemo! I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28216

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by MiNInA Thu Mar 05, 2009 1:22 am

    vala tako je....I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 ....I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Andrea Thu Mar 05, 2009 1:41 am

    Ma jok... I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 To je vec po zelji.. I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019
    MiNInA
    MiNInA
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Monkey
    Age : 31

    Location : Beograd

    Number of posts : 925 Points : 28216

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by MiNInA Thu Mar 05, 2009 2:37 pm

    hahaha...salim se....mi smo normalni a po potrebi smo i fuvijanci....I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28415

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by sarmica Wed Apr 22, 2009 8:05 pm

    hehe....napokon da i ja mogu napisem nesto u ovu temu I forumasji kakvi smo? - Page 4 367987

    dakle, idem redom, kako sam koju upoznavala I forumasji kakvi smo? - Page 4 367987

    IVANA, tj. Zenastena - ne mnogo drugacija od onog sto sam ocekivala, vrlo simpaticna, komunikativna, nasmejana osoba.. pogotovo taj njen osmh i ti lepi zubi... divno I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 i sva je neka velika i moja sestra kaze da je poznata (ivana, to je znak da ulazis u VB i postajes poznata I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490 )...i ima vrlo simpatican naglasak, koji, ponavljam, ne znam odakle potice, ali je super I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019

    MAJA, tj. Nefertiti - takodje vrlo simpaticna osoba, puna optimizma, opustena do neba i nazad, ako dobro skontah zaljubljive prirode I forumasji kakvi smo? - Page 4 367987 i ljudi moji, spremna na sve kad je Nina u pitanju....na SVE !!!

    LIDIJA, tj. Cicka - heh...za nju ne nadjoh opet rec. nestade rec iz moje glave i ne vraca se vise...jbg... u svakom slucaju, rekla sam joj, ne pamtim kad mi se neko toliko dopao na prvu loptu I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 jednostavno neodoljivo jedno stvorenje I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019

    MILICA, tj. Grejs - e sa njom sam najmanje bila, ali mi je mnogo slatka..kako je ona dotrcala do nas i stala i pita "jesam ja pogresila?" I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490 I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490 I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490 I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490 I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490 nisi draga, to smo mi I forumasji kakvi smo? - Page 4 367987 pametno celjade, skapirah ja odma' I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 sladak severno-vojvodjanski naglasak

    i za kraj, jedna koju ustvari, nisam upoznala, ali jednostavno MORA biti spomunuta.. ANDREA I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 to vam je, dragi ljudi, jedno predobro stvorenje, za ciju kolicinu dobrote u nasem jeziku ni nema rec I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019


    eto, toliko od mene... I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Zenastena Wed Apr 22, 2009 8:25 pm

    Da kažem par reči o ljudima koje sam upoznala u ponedeljak:

    SARA: rekoh joj ja već, potpuno mi se uklopila u onu sliku koju sam imala o njoj pre no što smo se upoznali. Opuštena, zanimljiva, vedra, slatka, mal' otkačena, taman kao svi mi. Mnogo simpatično priča, kao i Milica, bilo mi je jako zanimljivo slušati ih... E, da, Saro, skontala sam onu tvoju "omiljenu facu", što si mi pričala... I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 Jako harizmatična... I, posebna, nekako...

    MIL'CA: Čudo jedno od devojke, baš kao i Sara, a i ove ostale Fuvijanke. I ona je skroz ono što sam očekivala pre no što sam je videla... Pomalo pogubljena, ali ako se skonta s ljudima, jako opuštena, komunikativna, harizmatična...nasmejana, ima i nasmejane oči. Onako, širok osmeh, vedar pogled... i zanimljiva gestikulacija, koliko sam uspela da primetim. Sad ispada da sam je mnogo zagledala, al to ja odmah primetim. I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 Šašava je skroz, mada sam to znala i pre. Deluje mi kao neko s kim bih mogla pričati danima, mada smo mi to već i radile. Kao i Sara, dopalo mi se to što baš širi pozitivnu energiju i što su jako pristupačne, tako da nema onog "ustezanja", neprijatne tišine, i svega onoga što može da se desi kad s nekim prvi put komunicirate.
    Uglavnom, jako mi je drago što sad i njih dve postoje u mom životu, kao dragi drugari!!!

    E, da, Cicka (ja nekako nema šanse da je nazovem Lidija) me ponovo oduševila ne mogu da opišem čime, mislim da mi isto kao Sari fali reč. Urnebesna je, jastuče u krilima, "Ćuti i puši", yo-yo:lmao:

    Maja, imam reč za nju - LAF!!! Divna jedna osoba!!! Luđak'nja, vazda bila:D

    Andrea................................................... Ona će razumeti tačkice. Ipak je bila s nama to veče, iako ne fizički. I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464

    PS: I ja bih volela da znam okle mi potiče naglasak, al nikako mi ne uspeva... I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30269

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Grejs Wed Apr 22, 2009 8:34 pm

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490 Jao, Saro, hvala na onome: Sladak severno-vojvođanski naglasak. Nisam znala da uopšte imam naglasak. I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490 Tvoj novosadski mi se jako sviđa. I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464
    A, ja napisah u pričaonici sve što mislim o Maji, Cicki, Ivani i Sari, pa sad ne bih da se ponavljam, samo da kažem da su mi izuzetno prijala sva 4 naglaska to veče! I forumasji kakvi smo? - Page 4 701438 I forumasji kakvi smo? - Page 4 678392 A, moram jedino sad da se složim sa Sarmom oko Cicke. Jedino sa njom nisam imala komunikaciju na forumu, pa mi je bila, recimo, skroz nepoznata, ali je devojka super, simpatična, pametna i deluje kao jaka ličnost, preduzimljiva. Dopala mi se odmah, eto na prvu loptu.
    Maja mi za to kratko vreme što sam provela s njom skroz izgleda ko veliki dobrica. I sa njom sam fino popričala, skroz je normalna (to kad ja kažem je baš baš kompliment jer retko srećem skroz normalne i opuštene ljude).
    Sara je super i imam neodoljiv utisak kao da je znam odnekud, kao da je znam 100 godina.
    Ivanaa...šta reći o njoj...Dok smo mi skakutale oko Nine ona je stajala sa strane sa facom I forumasji kakvi smo? - Page 4 367987 i ćutala. I tad joj rekoh da ne mogu da verujem da najpričljivija osoba ćuti. Ali, Ivana, o njoj sam puno puta rekla šta mislim i to se nije ni sad promenilo posle upoznavanja. Neverovatno je koliko mi prija njeno društvo.
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30269

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Grejs Wed Apr 22, 2009 8:37 pm

    Ivana, ja sam bez teksta! I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28415

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by sarmica Wed Apr 22, 2009 9:46 pm

    hehe....zahvaljujem I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Zenastena Wed Apr 22, 2009 11:20 pm

    ............................................ I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28415

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by sarmica Thu Apr 23, 2009 1:09 am

    e ivana, 'ladno si skontala.... ja je volim, mada uopste ne kapiram kad je pravim I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 (mislim na moju omiljenu facu) I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Zenastena Thu Apr 23, 2009 1:29 am

    sarmica wrote:e ivana, 'ladno si skontala.... ja je volim, mada uopste ne kapiram kad je pravim I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 (mislim na moju omiljenu facu) I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019

    možda kad objašnjavaš da je nešto trebalo da bude nekako, pa nije ispalo tako... ili da je nešto trebalo da se desi, a nije... ili da će se nešto desiti, a možda i neće...

    Što sam objasnila, a? I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28415

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by sarmica Thu Apr 23, 2009 2:10 am

    Zenastena wrote:
    sarmica wrote:e ivana, 'ladno si skontala.... ja je volim, mada uopste ne kapiram kad je pravim I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 (mislim na moju omiljenu facu) I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019

    možda kad objašnjavaš da je nešto trebalo da bude nekako, pa nije ispalo tako... ili da je nešto trebalo da se desi, a nije... ili da će se nešto desiti, a možda i neće...

    Što sam objasnila, a? I forumasji kakvi smo? - Page 4 194490


    odlicno..... I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019 I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019
    daj primer, ne kapiram I forumasji kakvi smo? - Page 4 693267
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Andrea Thu Apr 23, 2009 2:47 am

    Hvala cure I forumasji kakvi smo? - Page 4 367987 Uobrazicu se.... I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Zenastena Thu Apr 23, 2009 4:22 pm

    Andrea wrote:Hvala cure I forumasji kakvi smo? - Page 4 367987 Uobrazicu se.... I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938

    Nećeš, nećeš, ne umeš ti to... I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28119

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by O.T.-Nina-Admin Fri Apr 24, 2009 1:49 pm

    Andrea wrote:Hvala cure I forumasji kakvi smo? - Page 4 367987 Uobrazicu se.... I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938

    mene bas zanima kako izgledas uobrazena.....mislim da je to nemoguca Misija I love you
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30103

    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Zenastena Fri Apr 24, 2009 4:07 pm

    O.T.-Nina-Admin wrote:
    Andrea wrote:Hvala cure I forumasji kakvi smo? - Page 4 367987 Uobrazicu se.... I forumasji kakvi smo? - Page 4 44464 I forumasji kakvi smo? - Page 4 924938

    mene bas zanima kako izgledas uobrazena.....mislim da je to nemoguca Misija I love you

    Potpisujem! I forumasji kakvi smo? - Page 4 99019

    Sponsored content


    I forumasji kakvi smo? - Page 4 Empty Re: I forumasji kakvi smo?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 3:57 pm