Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*

Nina se javila :)

Share
    Cicka
    Admin
    Admin

Female Leo Dragon

Number of posts : 728 Points : 15941

Nina se javila :)

Post by Cicka on Mon Jan 12, 2009 2:59 am

Na nezvanicnom forumu OT Nina se javila i zahvalila svojim fanovima,citiracu njen post

[quote author=NINA PETKOVIC link=topic=13857.msg429202#msg429202 date=1231744051]
    Najdrazi moji drugari,

Evo ja stigla malo kuci...
    Sta da vam kazem osim da sam vam jako zahvalna na velikoj podrsci, znam da ste bili uz mene svo vrijeme, a ja nisam imala nacina da vam se prije javim i posaljem vam puno poljubaca i pozdrava uz puno lijepih zelja u ovoj Novoj godini, kao i svim narednim...
    Ukratko cu vam reci da je na Akademiji bilo fino, krajnji utisci su veoma pozitivni i drago mi je sto sam imala priliku da ostanem do finala, upravo zahvaljujuci vama!!! Nadam se da je i vama bilo interesantno "s druge strane Fuvijana" i da vas nismo smarali....

S obzirom da kroz par dana treba da se vratim u Bg, gdje nemam kompjuter, naci cu nacina da ostanem u kontaktu sa vama, koliko to bude moguce (i na mom zvanicnom forumu - http://ninapetkovic.forumotion.net ) ...
    Sta jos da vam velim, osim da budete svoji u svakom trenutku, da imate svoj stav uvijek u zivotu, da nikad ne zaboravljate prave prijatelje i da budete nasmijani!!!! Da ne pametujem vise, jos jednom vam hvala i nadam se da sam opravdala vase povjerenje!!!

VOLIM VAS
    NINA

PS. Ovo je pisano sa racunara korisnika @Morska, jer moj racunar kuci nije u funkciji (ovo kazem jer ce sigurno biti provjere IP adrese)
    [/quote]
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)

Female Gemini Buffalo

Number of posts : 3362 Points : 18208

Re: Nina se javila :)

Post by Zenastena on Mon Jan 12, 2009 3:38 am

Pre nego što je otišla, odgovorila je na pitanje šta radi kuče!

"kuče radi AV AV!"

Nina, HVALA I VOLIMO TE!!!
    Cicka
    Admin
    Admin

Female Leo Dragon

Number of posts : 728 Points : 15941

Post by Cicka on Mon Jan 12, 2009 3:57 am

posto se nina javila i ovdje tema ide pod lock

Sponsored content