Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*

Nina u novinama

Share
    Cicka
    Admin
    Admin

Female Leo Dragon

Number of posts : 728 Points : 15946

Nina u novinama

Post by Cicka on Mon Jan 12, 2009 2:07 am

Massimo Savic je naveo Ninu kao jednog od svojih favorita

"....ustvrdio je Massimo, izdvojivši Makedonca Aleksandra Belova, Sonju Bakić iz Srbije i Crnogorku Ninu Petković kao kandidate s najviše potencijala."

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/30635/Default.aspx

------------------------------

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=52160&sectionId=41

http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=292015

http://www.svevesti.com/?l=sr&a=118776

http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=292330

Last edited by Cicka on Tue Feb 10, 2009 11:47 pm; edited 1 time in total
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)

Female Aquarius Snake

Number of posts : 1214 Points : 16525

Re: Nina u novinama

Post by sarmica on Mon Jan 12, 2009 2:08 am

Cicka wrote:Massimo Savic je naveo Ninu kao jednog od svojih favorita

"....ustvrdio je Massimo, izdvojivši Makedonca Aleksandra Belova, Sonju Bakić iz Srbije i Crnogorku Ninu Petković kao kandidate s najviše potencijala."

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/30635/Default.aspx

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=52160&sectionId=41

http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=292015

http://www.svevesti.com/?l=sr&a=118776

http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=292330

jel to sve sa fb ili ima nesto novo??
    Cicka
    Admin
    Admin

Female Leo Dragon

Post by Cicka on Mon Jan 12, 2009 2:12 am

clanak za sutrasnje izdanje press-a

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=55738&sectionId=41
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin

Male Pisces Snake

Number of posts : 938 Points : 16229

Post by O.T.-Nina-Admin on Mon Jan 12, 2009 2:41 am

jesu ili nisu u vezi,ko plasira sve te price???
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict

Female Pisces Rat

Number of posts : 2934 Points : 18228

Post by Andrea on Mon Jan 12, 2009 6:05 am

O.T.-Nina-Admin wrote:jesu ili nisu u vezi,ko plasira sve te price???

Nisu u vezi... a plasira onaj koji hoce da proda novine...
    NIje to sve ni bitno ljudi - bitno je da je NIna vidjela forum! Da je prezadovoljna i srecna sa svim ovim, i sa svima nama! A novine... eh.. neka pisu..
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin

Male Pisces Snake

Post by O.T.-Nina-Admin on Mon Jan 12, 2009 3:52 pm

pressov pouzdani izvor lol! lol!
    Cicka
    Admin
    Admin

Female Leo Dragon

Post by Cicka on Tue Jan 13, 2009 12:20 am

bitno je da se pise sad je najvaznije da odrzi medijsku paznju
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin

Male Pisces Snake

Post by O.T.-Nina-Admin on Tue Jan 13, 2009 1:29 am

pa onda telefone u ruke i zovite sve novine kojima nadjete br i recite da je nina pricala telefonom sa fanovima lol! lol! lol! kad vec nismo glasali kako treba
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)

Female Gemini Buffalo

Number of posts : 3362 Points : 18213

Post by Zenastena on Tue Jan 13, 2009 7:31 pm

"Trijumf CG romantike", o zaboga... Kako me nerviraju ovi novinari kojima je izgleda jedino zanimljivo da se mešaju u tuđ privatan život. Kao čitaoca, nikad me nije interesovalo ko je s kim u vezi, braku... (ja sam tek pre par godina provalila da su Gaga Nikolić i Milena Dravić muž i žena, kad su počele one reklame za "Grand kafu" )... Privatni život se ne zove bez razloga tako, ali to neki ljudi ne razumeju. Stalno mi zasmetaju ovakva nagađanja iz "pouzdanih izvora". Uvek sam se pitala kako izgledaju ti "pouzdani izvori" (tipujem da su sa Fuvijana ) i je l imaju svoj život.

Nadam se da će novine prestati da se bave Ninom vezom, kojoj ona sasvim razumljivo ne želi dati publicitet. Valjda joj je bitnije da se piše o tome šta radi, a ne ko joj je dečko...

Mogli bismo obavestiti Press da je Nina jedne večeri provela sate uz nas na forumu, i da nam se javila telefonom, čime je potvrdila koliko ceni našu podršku i kako je divna osoba. No, to im baš i ne bi podiglo tiraž, tako da bismo se bzv mučili, kad već nemamo materijala da potvrdimo njihovu "latinoameričku seriju"...
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin

Male Pisces Snake

Post by O.T.-Nina-Admin on Tue Jan 13, 2009 7:56 pm

ovi nasi novinari su zlato kakvi su talijanski(pogotovo prema reallity junacima)...al kod njih postoji zlatno pravilo.....onaj ko je u braku....zaobilaze ga tabloidi
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict

Female Pisces Rat

Post by Andrea on Tue Jan 13, 2009 10:59 pm

Zenastena wrote:"Trijumf CG romantike", o zaboga... Kako me nerviraju ovi novinari kojima je izgleda jedino zanimljivo da se mešaju u tuđ privatan život. Kao čitaoca, nikad me nije interesovalo ko je s kim u vezi, braku... (ja sam tek pre par godina provalila da su Gaga Nikolić i Milena Dravić muž i žena, kad su počele one reklame za "Grand kafu" )... Privatni život se ne zove bez razloga tako, ali to neki ljudi ne razumeju. Stalno mi zasmetaju ovakva nagađanja iz "pouzdanih izvora". Uvek sam se pitala kako izgledaju ti "pouzdani izvori" (tipujem da su sa Fuvijana ) i je l imaju svoj život.

Nadam se da će novine prestati da se bave Ninom vezom, kojoj ona sasvim razumljivo ne želi dati publicitet. Valjda joj je bitnije da se piše o tome šta radi, a ne ko joj je dečko...

Mogli bismo obavestiti Press da je Nina jedne večeri provela sate uz nas na forumu, i da nam se javila telefonom, čime je potvrdila koliko ceni našu podršku i kako je divna osoba. No, to im baš i ne bi podiglo tiraž, tako da bismo se bzv mučili, kad već nemamo materijala da potvrdimo njihovu "latinoameričku seriju"...

Ma draga, nije se Nina potresla, cak se nasmijala..
    A ja mislim da je dobro dok pisu o njoj, neka bude prisutna u medijima.. A kasnije, kad se snimi pjesmica i pocne ozbiljno da se radi, prebacice se oni malo i na to.. A veza, je njena stvar, i ako je ona drzi za sebe, ja to postujem.. tj svi mi... (ma mi smo fanovi za pozeljet )
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)

Female Gemini Buffalo

Number of posts : 3362 Points : 18213

Post by Zenastena on Tue Jan 13, 2009 11:02 pm

Andrea wrote:
    Zenastena wrote:"Trijumf CG romantike", o zaboga... Kako me nerviraju ovi novinari kojima je izgleda jedino zanimljivo da se mešaju u tuđ privatan život. Kao čitaoca, nikad me nije interesovalo ko je s kim u vezi, braku... (ja sam tek pre par godina provalila da su Gaga Nikolić i Milena Dravić muž i žena, kad su počele one reklame za "Grand kafu" )... Privatni život se ne zove bez razloga tako, ali to neki ljudi ne razumeju. Stalno mi zasmetaju ovakva nagađanja iz "pouzdanih izvora". Uvek sam se pitala kako izgledaju ti "pouzdani izvori" (tipujem da su sa Fuvijana ) i je l imaju svoj život.

Ma draga, nije se Nina potresla, cak se nasmijala..
    A ja mislim da je dobro dok pisu o njoj, neka bude prisutna u medijima.. A kasnije, kad se snimi pjesmica i pocne ozbiljno da se radi, prebacice se oni malo i na to.. A veza, je njena stvar, i ako je ona drzi za sebe, ja to postujem.. tj svi mi... (ma mi smo fanovi za pozeljet )

Ovakve fanove niko nema...
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict

Female Pisces Rat

Post by Andrea on Wed Jan 14, 2009 12:02 pm

.. i ja kazem
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!

Male Aquarius Cat

Number of posts : 995 Points : 15978

Post by BoChhA on Wed Jan 14, 2009 3:33 pm

Finalisti uskoro na turneji

POBJEDNIK „OPERACIJE TRIJUMF” SNIMA ALBUM, A OSTALI UČESNICI NUMERE ZA KOMPILACIJU

Podgorica - Adnan Babajić, pobjednik nedavno završenog rijaliti šoua "Operacija Trijumf", otišao je u Beograd, kako bi počeo da radi na svom prvom albumu. Babajić je s predstavnicima produkcijske kuće "Emotion", koja je organizovala šou, trebalo da se sastane kako bi se detaljnije dogovorili oko njegovog prvijenca.

Babajić bi svoj prvi CD trebalo da snimi za regionalno tržište u izdanju "Melody Musica", muzičko-izdavačke kuće produkcije "Emotion", dok će za tržište zapadne Evrope njegov album izdati "Universal Music International". Inače, to je američka kompanija koja je pod nazivom "Decca Records USA" osnovana davne 1934. i danas je ubjedljivo najveća kompanija u svjetskom muzičkom biznisu sa godišnjom zaradom većom od pet milijardi dolara. Na spisku ekskluzivaca "Universala" su, između ostalih, i Maraja Keri, Neli Furtado, Sting, Elton Džon, Gven Stefani, Kani Vest i popularne grupe "Pussycat Dolls" i “U2”.

Iako je dobio najviše glasova iz pet država, mnogi su ipak ostali nezadovoljni pobjednikom prve “Operacije”. Tako se ”buduća zvijezda” već suočila sa drugom stranom popularnosti kada je gostovao u jednom šouu na Federalnoj televiziji, koja je tri mjeseca prenosila “Operaciju” za teritoriju Bosne i Hercegovine.
    - Adnan više neće gostovati ni u jednoj emisiji na Federalnoj TV! To mu neću dopustiti, jer su ga prošle sedmice kada je gostovao u "Centralnom zatvoru" nastojali poniziti na sve načine i to više neću dozvoliti nikome. Kada sam nakon emisije želio da razgovaram sa voditeljkom Kristinom Ljevak, ona je pobjegla, odnosno odvela Vukašina Brajića na večeru, a mom Adnanu su rekli da može ići kući. Vukašina su tretirali kao pobjednika, ne Adnana - ogorčeno govori Hajrudin Babajić, Adnanov otac za “Avaz”.

U prilogu pomenute emisije, kako piše “Dnevni avaz”, izrečeno je subjektivno mišljenje o drugoplasiranom Vukašinu Brajiću, a pri tome je autor nastojao da svakom rečenicom ponizi pobjednika "Operacije Trijumf" Adnana Babajića koji je, između ostalog, nazvan i folkerašem.
    Dok Babajić snima album, ostali učesnici rade na svojim pjesmama za kompilaciju. Takođe, počeće da se pripremaju za regionalnu turneju, u okviru koje bi održali koncerte u svim zemljama koje su imale predstavnike u "Operaciji Trijumf", a na toj truneji bi pored pobjednika Babajića, pjevali još i Aleksandar Belov, Danijel Pavlović, Nina Petković i Vukašin Brajić.

Danijel i Milica na Beoviziji

“Emotion će učesnicima emisije “Operacija Trijumf”, Kragujevčanima Danijelu Pavloviću i Milici Majstorović, omogućiti da učestvuju na ovogodišnjoj Beoviziji. Oni će otpjevati duetsku pjesmu "Alkatraz" za koju je tekst napisala Marina Tucaković. I predstavnici Hrvatske u ovom šou Igor Cukrov i Ana Bebić nastupiće na nacionalnom izboru za predstavnika na Eurosongu. Ovih dana i Tivćanka Nina Petković treba da odluči da li će se prijaviti na konkurs RTCG sa pjesmom koju je za nju pripremio poznati crnogorsko-evrovizijski autorski tandem.

izvor: www.vijesti.me
    Chokolada

Female Leo Dragon

Number of posts : 2655 Points : 16349

Post by Chokolada on Wed Jan 14, 2009 3:47 pm

O.T.-Nina-Admin wrote:jesu ili nisu u vezi,ko plasira sve te price???

Sta sve ovi novinari nece izmisliti...ali dobro, to im je posao..Dobro je za nasu Ninu sto se javnost interesuje za njen zivot ali ovakva izmisljanja, stvarno nema smisla..Sta sve novinarima moze pasti na pamet,strasno....Sad izmislise da su Natasa Bekvalac i Nole Djokovic u vezi!?!?!Uzas.. affraid affraid
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan

Male Gemini Monkey

Number of posts : 538 Points : 15909

Post by yowyzzinho on Wed Jan 14, 2009 3:55 pm

Svudje sam isto misljenje iznio ma temu da se Nina prijavi na Monteviziju...Al posto odje nisam sada cu ga i vama rec..
    Nina NE bi trebala da se prijavi,zato sto joj ovaj sistem ne odgovara.Jer pjesme prave Knez i onaj drugi ne mogu se sad sjetit,koji su sastavljali HAJDE KROCI,CIPELICE,ZAUVIJEK MOJA,koje ponizavaju samo nasu drzavu.Kada bi vec imala pjesmu(da je napravi neki autor koji nije iz cg)i da je sistem kao na Dori,Beoviziji,Makedonskom izboru to bi bila druga stvar...
    TO BI JOJ BIO VELIKI MINUS ZA NJENU KARIJERU,koja ce nadam se biti SVJETSKA....
    Chokolada

Female Leo Dragon

Post by Chokolada on Wed Jan 14, 2009 4:00 pm

yowyzzinho wrote:Svudje sam isto misljenje iznio ma temu da se nina prijavi na Monteviziju...Al posto odje nisam sada ga i vama rec..
    Nina NE bi trebala da se prijavi,zato sto joj ovaj sistem ne odgovara,jer pjesme prave knez i onaj drugi ne mogu se sad sjetit,koji su sastavljali HAJDE KROCI,CIPELICE,ZAUVIJEK MOJA,koje ponizavaju samo nasu drzavu.Kada bi vec imala pjesmu(da je napravi neki autor koji nije iz cg)i da je sistem kao na Dori,Beoviziji,Makedonskom izboru to bi bila druga stvar...

Ne znam sta bih ti rekla...Vidim, ti si iz CG pa ocigledno poznajes te autore i njihov rad!Iskreno, ova zadnja pjesma sto vas je predstavljala Hajde kroci, bila mi je glupa ( bez uvrede ) ali Zauvjek moja mi je bila OK pjesmica...Ja bih volela da Nina ode na Monteviziju, mozda se potrefi da joj je pjesma dobra, ali u svakom slucaju, ona bi je odlicno otpjevala i iznjela tako da bi vjerovatno i pobjedila jer je Nina the best !
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!

Male Aquarius Cat

Post by BoChhA on Wed Jan 14, 2009 4:03 pm

yowyzzinho wrote:Svudje sam isto misljenje iznio ma temu da se Nina prijavi na Monteviziju...Al posto odje nisam sada cu ga i vama rec..
    Nina NE bi trebala da se prijavi,zato sto joj ovaj sistem ne odgovara.Jer pjesme prave Knez i onaj drugi ne mogu se sad sjetit,koji su sastavljali HAJDE KROCI,CIPELICE,ZAUVIJEK MOJA,koje ponizavaju samo nasu drzavu.Kada bi vec imala pjesmu(da je napravi neki autor koji nije iz cg)i da je sistem kao na Dori,Beoviziji,Makedonskom izboru to bi bila druga stvar...
    i ja se slazem sa tim da Nina ne bi trebala da ide na Monteviziju ali smatram da je to njena odluka i da ona najbolje zna sta je najbolje za nju... mala ispravka CIPELE je pisla Zana a ostale dvije Slaven i Minja Peric.. Knez nije nijednu... i meni su CIPELE super ali ne za evroviziju vec za budvanski a ZAUVJEK MOJA nas je skroz dostojanstveno predstavila e sad na koji nacin je otisla u to necu da ulazim ali konacna verzija je bila odlicna... ali dosta vise sa gorama i morima znamo da ih imamo
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan

Male Gemini Monkey

Post by yowyzzinho on Wed Jan 14, 2009 4:06 pm

Ti sto su napisali HAJDE KROCI ce i ove godine da nasu pjesmu...Koliko su nam pjesme NEKVALITETNE pokazuje podatak da svake godine pocinjemo od polufinala.A prosle nisu prosli ni u finale..
    A da bi pjesma prosla treba da se svidi onima koji razumiju tekst(kao Vi,Hrvati,Srbi,Makedonci)...Znam da bi Nina uvela nesto lijepo,al ne moze ona puno uradit ako je pjesma glupa...
    Moje misljenje da su pjesme za Evroviziju kao sto su Flamingosi imali(ludi letnji ples)...
    I pjesma obavezno treba biti otpjevana na engleski...
    Ko BiH predstavlja ove godine?Cuo sam grupa Reggina..
    Cicka
    Admin
    Admin

Female Leo Dragon

Post by Cicka on Wed Jan 14, 2009 4:09 pm

Slaven Knezovic je na pocetku svoje karijere imao divne balade,al je poslednjih godina krenuo cudnim putem kad je muzika u pitanju
    Mislim da EMOTION ne bi dozvolio da Nina ide sa nekom gluposcu,jer je njima cilj da oni kazu kako je CG konacno usla u finale zahvaljujuci njihovoj pulenki,tj Nini
    Ja bi voljela da Nina ode na ESC,al pod uslovom da ima pjesmu koja je odgovarajuca za tu vrstu takmicenja.
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan

Male Gemini Monkey

Post by yowyzzinho on Wed Jan 14, 2009 4:10 pm

BoChhA wrote:
    yowyzzinho wrote:
    i ja se slazem sa tim da Nina ne bi trebala da ide na Monteviziju ali smatram da je to njena odluka i da ona najbolje zna sta je najbolje za nju... mala ispravka CIPELE je pisla Zana a ostale dvije Slaven i Minja Peric.. Knez nije nijednu... i meni su CIPELE super ali ne za evroviziju vec za budvanski a ZAUVJEK MOJA nas je skroz dostojanstveno predstavila e sad na koji nacin je otisla u to necu da ulazim ali konacna verzija je bila odlicna... ali dosta vise sa gorama i morima znamo da ih imamo

A ove godine ce Knez...A za CIPELE znam da se tako zove,al sam namjerno napisao CIPELICE..
    Slazem se da ako je to njena odluka ja je postujem,sta vise ja je podrzavam u tome....
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!

Male Aquarius Cat

Post by BoChhA on Wed Jan 14, 2009 4:12 pm

meni je evrovizija fest kitcha i shunda gdje treba da imas dobar nastup i prosao si... rijetko se prikazu pjesme poput laneta, molitve i jos pojedinih... ostalo obicno budu poskakuse i sa tim ciljem se treba i ici na eurosong... napraviti zezenje... opet napomena ``ZAUVJEK MOJA`` je proglasena najboljom kompozicijom te Evrovizije

Nina ne treba precesto da se pojavljuje na festivalima zato je sad bolje da se posveti radu na pjesmama i cd-a pa ce festivali doci sami po sebi

ali u slucaju da ode znam da nece otici sa glupom pjesmom ...
    Chokolada

Female Leo Dragon

Post by Chokolada on Wed Jan 14, 2009 4:18 pm

yowyzzinho wrote:Ti sto su napisali HAJDE KROCI ce i ove godine da nasu pjesmu...Koliko su nam pjesme NEKVALITETNE pokazuje podatak da svake godine pocinjemo od polufinala.A prosle nisu prosli ni u finale..
    A da bi pjesma prosla treba da se svidi onima koji razumiju tekst(kao Vi,Hrvati,Srbi,Makedonci)...Znam da bi Nina uvela nesto lijepo,al ne moze ona puno uradit ako je pjesma glupa...
    Moje misljenje da su pjesme za Evroviziju kao sto su Flamingosi imali(ludi letnji ples)...
    I pjesma obavezno treba biti otpjevana na engleski...
    Ko BiH predstavlja ove godine?Cuo sam grupa Reggina..

Da, BIH predstavlja Regina...ma to ce biti propast ko i uvjek..osim prosle godine..Lakina pjesmica je simpaticna!Xexe, ipak tatica nije Adnanu kupio i ucesce na ESC-u E to bi tek tad bila katastrofa..
    Pa da, ESC je vise show i politika nego festival dobrih pjesama ali postoje i izuzeci kao npr. pobjeda Marije Serifovic! :lol:
    yowyzzinho
    Fuvijanac Kapetan
    Fuvijanac Kapetan

Male Gemini Monkey

Post by yowyzzinho on Wed Jan 14, 2009 4:20 pm

Evrovizija je zabava nista drugo...A tu pobjedjuju "show pjesme"(izuzetak molitva), a ne kvalitetne(lane moje,itd)
    BoChhA
    Pocasni clan foruma !!!
    Pocasni clan foruma !!!

Male Aquarius Cat

Post by BoChhA on Wed Jan 14, 2009 4:21 pm

meni je Regina super

Sponsored content

Post by Sponsored content

Similar topics