Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+6
*Tijanaaa*
2crazy4life
Andrea
Boojan
jeca92ninafan
Grejs
10 posters

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29343

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by *Tijanaaa* Mon Aug 17, 2009 2:43 pm

    Nek' mi neko posalje invite za tu grupu na FB-u,ja imam previse grupa pa ne mogu da se uclanim... (smajli koji se smeje)
    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30110

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Janche Mon Aug 17, 2009 2:45 pm

    Nista Bojane...Tijana,sad ću ti poslati invite... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30224

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Grejs Tue Aug 18, 2009 3:51 am

    Samo da ti mahnem u ove sitne sate i još jednom čestitam na fan klubu. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 463826 Nadam se da se sutra malo više čujemo.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 397374 Hvala za Crazy, priželjkujem trenutak kada ćemo zajedno uživo slušati Ninino izvodjenje te pesme..Bilo bi fino da joj se i Boki pridruži.. (čula, pa znam Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 99019 )
    Laku noć.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 924938
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30058

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Zenastena Tue Aug 18, 2009 8:02 pm

    E, Grejsi to bi bilo dobro... Ništa, moramo napraviti neki Fuvijan party na kome će nastupati oni!!!
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30224

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Grejs Wed Aug 19, 2009 6:31 pm

    Ivana danas radi popodne. Nek neko proba da uvati vesti i da snimi ako može. Mislim da su sledeće u 7 i u pola 11. Hvala. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 44464
    2crazy4life
    2crazy4life
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Dog
    Age : 29

    Location : Herceg Novi

    Number of posts : 2249 Points : 28655

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by 2crazy4life Wed Aug 19, 2009 6:50 pm

    Grejs wrote:Ivana danas radi popodne. Nek neko proba da uvati vesti i da snimi ako može. Mislim da su sledeće u 7 i u pola 11. Hvala. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 44464
    Internet kanal i dalje ne radi... Barem meni... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 471218
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Wed Aug 19, 2009 11:24 pm

    Ne radi jos uvijek Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 471218 Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 471218 Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 471218
    sarmica
    sarmica
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aquarius Snake
    Age : 35

    Location : Novi Sad

    Number of posts : 1214 Points : 28370

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by sarmica Thu Aug 20, 2009 3:05 pm

    hahahha....ja tek sad vidim ovu temu. prevrhunska je Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 99019
    teska sam na recima, ali...razumece ivana mene Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 924938
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30058

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Zenastena Fri Aug 21, 2009 1:28 am

    Saro, zagrljaj!!! he he, razumeš ti...

    Evo, reče Grejs, da ovo prebacim iz pričaonice ovde:

    Dragi ljudi,

    Ja sam se danas u*rala od straha... Ušla ja sva
    bitna na poslu u studio da pročitam neke oglase i onako zakoračim da se
    smestim pored mikrofona, kad ono "cvrc"... Neko baš tu gde ja treba da
    sednem, baš tu pored moje stolice zgazio bogomoljku. Ja treba smireno
    da čitam kako neka ribarnica prodaje po vrlo povoljnim cenama filete
    ajkule + odloženo plaćanje, a ispred mene mrtva Mantis religiosa (izguglala sam i latiniski naziv, kad sam proveravala da l mogu da navučem neku boles' od bliskog susreta s njom), rastegla
    se u obliku fleke veličine teniskog igrališta za mrave... Zovnem
    kolegu, sve vrišteći, on dođe... Uzme je u ruke (neću se u životu više
    rukovati s njom) i saopšti mi kako je gore pomenuta bila trudna pre
    nego što je zgažena: "Stvaaaarno?", rekoh, "Zabole me lakat, bacaj tu
    mrcinu i pomozi mi da proverim da li ih ima još. Treba zatvoriti sve
    prilaze, ako je ona poginula ovde, doći će još njih na njenu sahranu!".
    Puče čovek od smeha, baci ono čudo, ja ona pretražih ceo studio i ne
    nađoh više ni jednu. Zato sam naletela na leš od bubašvabe i dodatno se
    deprimirala...

    Kako ja sutra tamo da čitam vestiiiiiii?
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28704

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Boojan Fri Aug 21, 2009 1:38 am

    upravo sam i ja preneo u Fan Club na FB ... i objavio javni poziv Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Fri Aug 21, 2009 3:57 pm

    Ivana........... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 194490
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30058

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Zenastena Sat Aug 22, 2009 12:54 am

    Dragi ljudi,

    Našli su zmiju Boška na bankomatu u NIšu, kao što znate i, što rekla Grejs, meni je jako drago što ja danas nisam bila tamo... Elem, jeste da nisam imala bliski susret s pitonom od 2m, al desilo mi se nešto jednako zastrašujuće... Znate, mi u televiziji, pored raznih vrsta insekata imamo i miševe. Pokušali smo da ih pobijemo, ali oni su jako promiskuitetni, svi žive u konkubinatu, tako da su se razmnožili toliko da ih ima kao Kineza u najmanju ruku... Sedim ja danas za stolom svoje koleginice, pomažem joj nešto i odjednom čujem neko šuškanje. Ućutim se i shvatim da to jedan od tih glodara gricka hartiju u kutiji iza mene... Umirim se, čujem on mi se sve više približava... Odmah strateški krenem da se povlačim, prebacim se sa tog stola za drugi, zavaram mu trag, ostavivši svoj rokovnik blizu njega i rešim da ga ignorišem... Kažem koleginici šta se dešava, i ona se strateški povuče.
    Miš se nije smirio satima. Taman sam ga prestala čuti kad je došlo vreme za vesti, a onda se ispostavilo da njegov rođak, rođaka, žena, ljubavnica ili dete rovare po mom studiju... Čitala sam vesti i očekivala da u svakom trenutku taj ludak izađe pred mene i ponaša se kao da ga interesuju novosti iz centralne Srbije... No, on je ipak nastavio da grize kablove iza zavese...

    I taaaaaaaaako... Onda sam završila to i očekivala da nam dođe Velja Ilić. I dođe on, koleginica i ja spremne, on prilazi... RUkuje se s njom, prilazi meni rukuje se i pita: "Kako ste?". Ja taman krenula da se lažno nasmejem i kažem: "Evo, dobro!", kad iza mene zašušta nešto... MIŠ!!! U televiziji, a tu nam gost... I naravno, mene sramota, kud' ću, šta ću... On gleda začuđeno, a ja krenem da šuškam papirima u ruci, kako bih odala utisak da sam izazvala i prethodni neartikulisani zvuk! Tako sam u njegovim očima ispala ćutljiva novinarka koja gužva papire u rukama!!! Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 194490

    Eto... prođe još jedan dan... sa glodarima i insektima...


    Last edited by Zenastena on Sat Aug 22, 2009 12:58 am; edited 1 time in total
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Sat Aug 22, 2009 12:57 am

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 194490 rekla vec... ponovicu... ja tebe obozavam Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28704

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Boojan Sat Aug 22, 2009 1:01 am

    hahaha Ivana ovo si docharala ko da sm bio tamo ...
    A shta da ti kazem da je mish ili pacov (ne razlikujem ih, isti su mi), vishe njih, proshli pored mene kao da sam jedan od njih ... To bilo u njivi .. A ja vec kad je tako skinuo kachket i javio im se ... a drugarica pored mene zamlao od straha da se ne uneredi ... i tko ....
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29343

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by *Tijanaaa* Sat Aug 22, 2009 1:11 am

    Kad smo kod misica ja sam imala bliski sustret,bukvalno,najbukvalnije sa jednim od njih...
    Spremamo drugarica i ja veceru,same u njenoj kuci,i ona sve lepo postavila,aranzirala,i ja ustanem da donesem hleb,stavim ruku u kesu,i umesto vekne hleba izvucem misica,malog,ljigavog misica...

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 615551 Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 615551 Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 615551
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30058

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Zenastena Sat Aug 22, 2009 1:19 am

    Jaoooo... qq, Tijana, ja bih na tvom mestu odapela ovako mlada i nejačna...
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30224

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Grejs Tue Aug 25, 2009 2:31 am

    E, konačno nađoh momenat da i ovde nešto napišem..huh, kakav dan. Dakle, ja sam danas koonačno odgledala Ivanine vesti u pola 4 popodne. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 99019 Ja sam apsolutno oduševljena! Prvo, što sam uspela da to odgledam jer je sve pretilo da ću u to vreme biti na putu za NS. Međutim, sve sam stigla i pošto sam kretala u 4, pakovala sam se za vreme onih priloga gde Ivane nema. Izvini, ali manje sam obraćala pažnju na ono što pričaš, više sam gledala tebe i slušala KAKO pričaš. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 44464 Jao, Ivana, nismo se kršteno ni čule pa ne stigoh da ti kažem moj utisak mada si se već naslušala raznih komentara i verovatno ti je već dosadila rečenica: E, gledala sam te danas, super si bila! Pretpostavljam da ti to svi kažu. Ali zaista, ja sam fascinirana. Imaš divan glas, to sam ti već rekla. Svidja mi se otkad sam te prvi put čula na telefonu u SC, sećaš se onog kratkog intelektualnog razgovora o WC-u? Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 194490 E, pa, još tad sam se oduševila tvojim glasom.
    Da se vratim na vesti. Imaš pravi stav jedne voditeljke informativnog programa, totalno profesionalno. Snalaziš se sa onim papirima ispred sebe fenomenalno. Baš sam pratila kako si koncentrisana i nekako ubedjena u to što pričaš. To nije puko čitanje teksta. Ti znaš šta čitaš ili bar tako deluješ i imaš odnos sa gledaocima. Tačno znaš i kome čitaš i zašto si tu. I onaj famozni smešak koji se provlači sve vreme, a koji Andrea toliko pominje, on je tek svoja priča i tvoja najveća prednost u odnosu na druge voditelje. Frizura ti je divna, lepo si obučena i načisto si dooobra! Milina te gledati i slušati, pogotovo kad je to jedini put kojim se može dopreti do tebe. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 57333 Što se sadržaja vesti tiče, obratila sam pažnju samo na vreme jer me interesovalo da li treba da spakujem jaknu. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 194490 A kad si stigla do temperature i vlažnosti vazduha ja sam mislila da ću umreti. Samo sam čekala da izvališ: "Danas u Čačku temperatura 26 stepeni, vlažnost vazduha..na nivou! Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 194490 Nemoj molim te da se zajebeš. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 194490

    Eto, dragi moji, ja sam stvarno sve vreme trčala, pakovala se, gledala u monitor sa ovim kezom Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 99019 i naravno uspela da zaboravim najbitniju stvar: PIDŽAMU!!! Ivana, razmišljala sam, ima to veze s tobom. Samo 2 puta u životu mi se desilo da zaboravim pidžamu: Kad sam išla na koncert u BG gde smo trebale da se upoznamo (i odradile na kraju to) i sad kad sam te gledala u vestima... A još sam viiiidela da me urokljivo gledaš sa TV-a, a ti me u stvari hipnotišeš i ja sad moram da spavam..hm..kad smo kod toga, u čemu ću ja da spavam, jbt... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 72159 Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 54271 scratch Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 794363 Ništa, idem po komšiluku da vijam neki mekan odevni predmet. Možda se ponudi ovaj komšija što se onomad batrgo po krovu. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 194490 E, sad već offujem. Aj, eto to je to. Divna si, slatka, fenomenalna, super si i nadam se, drago društvo, da ćete uspeti svi uskoro da je vidite, vredi. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 44464

    Voditeljko Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 924938
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Tue Aug 25, 2009 9:58 am

    Ja sam odavno odusevljena njenim vodjenjem vijesti, i upravo kao i Grejs, ja nikad ne slusam vijesti, uglavnom vidim i cujem samo nju...
    Eh, da... moj omiljeni osmjeh.. onako lagano provucen kroz citave vijesti, u svakoj prilici koja ne zahtijeva apsolutnu ozbiljnost..
    Grejs je sve rekla, hm kao i obicno mnogo bolje nego sto bih to ja mogla, pa cu ja samo popodne da vam postavim jednu finu slicicu koju sam ulovila juce tokom Informatora, da vidite taj osmjeh o kome vam pricam.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987

    Do tada... Grejs Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 924938

    Ivana... ti znas... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 44464
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28704

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Boojan Tue Aug 25, 2009 12:00 pm

    A dam mene neko obavesti kako vi gledate Ivanu, meni ne rai ono chudo ...
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Tue Aug 25, 2009 12:07 pm

    Boojan wrote:A dam mene neko obavesti kako vi gledate Ivanu, meni ne rai ono chudo ...

    TV je promijenila adresu ali su zaboravili da nam to kazu... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987

    www.justin.tv/galaksija32

    Eto tu je mozete gledati.. Ali danas radi prvu, tako da, nista od njenog Informatora do sutra Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 44464
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28704

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Boojan Tue Aug 25, 2009 12:14 pm

    Andrea wrote:
    Boojan wrote:A dam mene neko obavesti kako vi gledate Ivanu, meni ne rai ono chudo ...

    TV je promijenila adresu ali su zaboravili da nam to kazu... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987

    www.justin.tv/galaksija32

    Eto tu je mozete gledati.. Ali danas radi prvu, tako da, nista od njenog Informatora do sutra Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 44464
    Hehehe aj ja se ubi trazeci Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987 Hvala Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 924938
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30058

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Zenastena Tue Aug 25, 2009 10:00 pm

    Grejs, aman... Embarassed Ishvali me kao da sam, u najmanju ruku, Maja Žeželj ili Danka Novović (eh, šta bih dala za njenu dikciju i šarm...).

    Meni je stvarno mnogo drago da si me videla i hvala ti na ovim lepim rečima... jao, baš si me dirnula, ali ozbiljno... Ti i Andrea me toliko hvalite da će ljudi pomisliti da sam voditeljka na rts-u!!! Ali, hvala vam, svakako... Vi ste divne...

    PS: Za pidžamu... Draga, ja ne znam šta da ti kažem... Taj problem je kompleksan... i mislim da vuče korene još iz tvog ranog detinjstva. U čemu si spavala kao mala? Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 194490 Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 194490
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28074

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by O.T.-Nina-Admin Tue Aug 25, 2009 10:58 pm

    ja cu tee hvalim kad stignes do RTL-a .....ili tako nesto a do tada mala kuci i uci lol!
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Tue Aug 25, 2009 11:41 pm

    Evo nesto sto sam obecala.. da ne bude da Grejs i ja izmisljamo...
    Pogledajte taj osmjeh i prosudite sami.. a ja evo necu nista reci.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 367987

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Untitled-3
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30224

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Grejs Tue Aug 25, 2009 11:54 pm

    Ja imam još bolju sliku sa osmehom, isto mi Andrea poslala i sad sam htela da je postavim al u drugom kompjuteru mi je. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 794363

    Ivana, nemoj da se zahvaljuješ, bila sam realna. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 397374 A za pidžamu..jao mamicu ti jareću!!! Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 194490

    Sponsored content


    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) - Page 2 Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue Mar 19, 2024 11:13 am