Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+6
*Tijanaaa*
2crazy4life
Andrea
Boojan
jeca92ninafan
Grejs
10 posters

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30224

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Grejs Sun Aug 16, 2009 10:48 pm

    Etogac! S obzirom da je Admin odobrio otvaranje ove teme, ja sam istog momenta odlučila da svoj današnji predlog sprovedem u delo. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 99019

    Ivana Subotić, poznatija na ovom forumu kao Ženastena, je osoba koju svi mi ovde jako volimo, čije postove obožavamo da čitamo iako nekad ni cela strana nije dovoljna za njih Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 194490 jer je ona izuzetno rečita i svašta bi da podeli sa nama: svaki osmeh, svaku suzu, svaki blam, svaku emociju usmerenu ka nama ili nekom iz njenog privatnog okruženja. Definitivno je Ninin najvatreniji fan, a ja tvrdim da je ta ista Nina kao i svako od nas..ili bar velika većina, upravo Ivanin ludi fan. O njoj ima mnogo toga da se kaže, napiše, otpeva i zato ja otvaram ovu temu za sve što želite da kažete o njoj, direktno njoj, da postavljate neke njene klipove, pesme napisane za nju, a isto tako će i ona ovde da piše...sama će već smisliti šta.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464

    Ivana, volimo te puno! Ovo je tvoj prvi mali korak do zvezda.. Mambo cat! Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 924938 Temu proglašavam otvorenom... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 463826

    Admin: Evo linka za grupu na FB Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464
    Fan Club Zenestene
    jeca92ninafan
    jeca92ninafan
    Fuvijanac Admiral
    Fuvijanac Admiral


    Female Leo Monkey
    Age : 31

    Location : Danilovgrad-Montenegro

    Number of posts : 919 Points : 28092

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by jeca92ninafan Sun Aug 16, 2009 11:17 pm

    BVAVOOOO!!!! Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 463826 Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 463826 Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 463826 Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 607200
    ovu temu je trebalo i prije otvoriti,ali ajd' i sad smo na vrijeme!
    Ivana,Ivana.... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 387691 Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 463826
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28704

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Boojan Sun Aug 16, 2009 11:18 pm

    Ehhh ... PA da i ja neshto ostavim iovde ....

    Ivana, draga, ti si jedna divna osoba. Mislim da na planeti zemlji takvu osobu kao shto si ti ne mozes pronaci. I radujem se shto cu od danas, ili bolje recheno od sutra, moci da te gledam kako radish posao koji nadam se volis(a ja ga obozavam). I pokusacu da zabelezim svaku tvoju rec izgovorenu u emisijama koje ti vodish i koje se nadam budesh vodila. I ako se desi koji lapsus,nishta strashno to ce biti uvek profesinalno ispravljeno, onako kako ti umesh ... I nadam se da cu jednoga dana uchiti od tebe Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987

    I znaj da te i ja puno VOLIM Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987 I da bi dao sve da te upoznam konachno (kao i mnoge ovde, Andrea chitaj) Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987
    Nadam se da cesh uspeti sve vishe u daljoj karijeri Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987

    Verujen u te ... s tobom mi je lipo ....

    p.s. ovo neka bude mali poklonchic od mene Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30224

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Grejs Sun Aug 16, 2009 11:21 pm

    Hvala vam što ste me podržali u ovoj temi. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 924938

    Jeco, nikad nije kasno. Mislim da je sad pravo vreme.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Sun Aug 16, 2009 11:48 pm

    Tema je savrsena... Hvala svima! Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 924938
    Ja sam malo bolesna veceras, te cu se zapravo ukljuciti sutra.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987

    Ivana, ti znas... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464
    2crazy4life
    2crazy4life
    Forum Co-designer
    Forum Co-designer


    Female Libra Dog
    Age : 29

    Location : Herceg Novi

    Number of posts : 2249 Points : 28655

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by 2crazy4life Sun Aug 16, 2009 11:52 pm

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) I641080_volimoteivana
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28704

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Boojan Sun Aug 16, 2009 11:54 pm

    Ketty u tvom prepoznatljivom stilu .... SVAKA CAST Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Sun Aug 16, 2009 11:55 pm

    Ketty, svaka cast! Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30224

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Grejs Mon Aug 17, 2009 12:01 am

    Ketty, ja sam bez reči! Bravo, mala!!! Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 924938
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Mon Aug 17, 2009 12:05 am

    Da se podsjetimo sta smo joj pravili za rodjendan.....

    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Mon Aug 17, 2009 12:07 am

    A ovo sad... ovo je samo od mene, jer joj dugujem puno... Zna ona Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464



    (ovo je dok jos nisam vladala Movie Makerom kako treba.... pa se malo izvinjavam.. ali meni jako drag clip...)
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Mon Aug 17, 2009 12:12 am

    E ovaj je pravljen sa razlogom.. Mozda je malo intiman, ali svejedno je pravljen za nju... Pa cu ga podijeliti sa vama.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987



    (ovdje sam vec malo bolje baratala Movie makerom Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 99019 )
    *Tijanaaa*
    *Tijanaaa*
    Forum Co-designer plus
    Forum Co-designer plus


    Female Sagittarius Monkey
    Age : 31

    Location : Sabac

    Number of posts : 1231 Points : 29343

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by *Tijanaaa* Mon Aug 17, 2009 12:24 am

    Evo i ja cu se izraziti onako kako mi "titula" dozvoljava...Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 23hk8rl


    Last edited by *Tiyana* on Mon Aug 17, 2009 12:25 am; edited 1 time in total
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28074

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by O.T.-Nina-Admin Mon Aug 17, 2009 12:25 am

    evo da se i ja pridruzim....
    nadam se da cemo iduce 2010 zajedno biti iza zlatnih vrata Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30224

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Grejs Mon Aug 17, 2009 12:28 am

    Jel ti to, Admine, nisi ušao u VB, kad to govoriš? Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 72159

    Tijanice, diiivnoo.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 924938

    Andrea, tebi sam već rekla..obarajući su.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28074

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by O.T.-Nina-Admin Mon Aug 17, 2009 12:35 am

    Grejs wrote:Jel ti to, Admine, nisi ušao u VB, kad to govoriš? Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 72159

    Tijanice, diiivnoo.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 924938

    Andrea, tebi sam već rekla..obarajući su.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464


    nazalost nee.....za ovu sezonu....al da se nebi smorio ....
    nadam se pozivu producenata Pink TV ....za jedan drugi show Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 209222
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30058

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Zenastena Mon Aug 17, 2009 12:50 am

    Dragi ljudi...

    Uh...

    Ja ovako nisam bila dirnuta od... Ma, ne pamtim kad sam poslednji put bila ovako "pomerena"... Donosili su mi cveće, recitovali poeziju, učiteljica mi jednom rekla da sam slatka, a bila je težak baksuz, pa sam pocrvenela, kačili mi ruže na vrata, pravili (kako vidite gore) neke divne stvari samo za mene, Nina mi dala autogram, Nina mi promenila nadimak, Nina se slikala sa mnom, Nina ima tetku u Čačku, ali ovako me niko odavno nije ostavio bez teksta...

    Kad sam ugledala ovo umalo nisam zaplakala, iako sam kao što znate alergična na ženske suze. Rizikujući svoj imidž "Ženestene" reći ću da vas sve volim, a i da smatram da ovakvu temu treba da ima svako od vas, jer ste svi na svoj način jednako posebni i plenite... I nisam ja tu ništa posebno, ja sam samo deo vas, a možda sam baš zbog vas postala nešto bolja...tj zbog nekih sigurno jesam... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464 a, neki su bili tu da to vide ili osete...

    Od kada je nastao ovaj forum ja sam dosta srećnija i to ne govorim kao frazu. Verujte, imam razloga da to kažem, a jedan od njih je što sam ovde naišla na divne ljude, na opuštajuću atmosferu koja nudi sjajan beg iz teške svakodnevnice (a i kad je sve lako, nekako se ovome rado vračam) i na mogućnost da u svakom trenutku radim ono što mi je najpotrebnije u životu - iskreno podelim s nekim ono što mi se desilo, što mislim, osećam...

    Evo, ovo vam je nešto od mene, zbog početka pesme:



    I, da... Sve vas VOLIM... A, vi... vi uvek volite nekog... Nije bitno što je ovo tema o tome da volite mene... Uvek, ali uvek volite nekog... I kad taj neko nije kraj vas (baš kao što smo mi ovde samo virtuelno zajedno), i onda ga volite... Duško Radović je lepo rekao: "Ko voli samo kad je s nekim, tom je svejedno sa kim je..."

    HVALA, VI PREKRASNI LJUDI!!! Da vas ne imenujem posebno, jer nekog mogu preskočiti (o, šašavi stvorovi, ipak ste me rasplakali)... Svi vi... Svi... Hvala vam i nadam se da ću i ja za vas uspeti da učinim nešto lepo, kao što ste vi uradili za mene...

    PS: O mojoj reakciji najbolje će vam svedočiti Andrea, jer je preko kamere videla moj izraz na licu kad sam saznala i pročitala sve ovo...
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28074

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by O.T.-Nina-Admin Mon Aug 17, 2009 12:53 am

    volimo i mi teebee a nastavak ocekujemo u vijestima lol!
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Mon Aug 17, 2009 12:58 am

    Evo kako je izgledalo kad je vidjela temu.... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464 (nadam se da me nece ubiti)

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Untitled-2
    O.T.-Nina-Admin
    O.T.-Nina-Admin
    Admin
    Admin


    Male Pisces Snake
    Age : 35

    Location : Herceg-Novi

    Number of posts : 938 Points : 28074

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by O.T.-Nina-Admin Mon Aug 17, 2009 1:00 am

    uau andreaa cestitam osim sto si sjajan admin ti si i vrhunski paparazzo lol!
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30073

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Andrea Mon Aug 17, 2009 1:01 am

    Prvi clip koji sam joj napravila.. dok sam se jos mucila sa Power Pointom pa pretvarala u clip, jer sam imala puno problema sa klasicnim pravljenjem videa... Ali meni najdrazi... onaj oko koga sam se sigurno najvise potrudila...
    Geronimo bleso mala Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987

    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30224

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Grejs Mon Aug 17, 2009 1:12 am

    Jaoo, ljudi, rasplakaste mene skoro ovim slikama i klipovima.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 391260

    Ivana, nismo svi jednaki. Ti si specijalna! I ti si ovo zaslužila! Nemoj to nikad zaboraviti. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464

    A sad dosta cmizdrenja, neka traje ova tema ali u veselom duhu jer zato je i nastala. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 99019
    Janche
    Janche
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Scorpio Tiger
    Age : 25

    Location : Ni na nebu,ni na zemlji

    Number of posts : 2044 Points : 30110

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Janche Mon Aug 17, 2009 2:08 pm

    Hmm...ja ne znam šta bih rekla,osim da si stvarno prekrasno biće.. Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 44464 Jest' da nisam ovde mnogo vremena,ali sam dovoljno da bih shvatila kakva si... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987 ...Nekad' se bukvalno do suza smejem tvojim postovima...Da nema tebe mislim da ne forumu ne bi bilo ovako zanimljivo(ostali,nemojte pogrešno da me shvatite,ali mislim da ona ''unosi'' nešto drugačije na forum) Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 924938

    Dalje ne bih da pametujem,jer nisam dobra u tome...Ali,evo sad napravih Fan Club Ženestene,pa se učlanite... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987
    https://www.facebook.com/group.php?gid=123556112796

    P.S.Morala sam staviti ovu sliku sto je Keti napravila...Mada sam se dvoumila između te i one sa Ninom... Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987
    Boojan
    Boojan
    Multimedia Team
    Multimedia Team


    Male Gemini Goat
    Age : 32

    Location : Sombor

    Number of posts : 656 Points : 28704

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Boojan Mon Aug 17, 2009 2:22 pm

    Hvala Jano ... Ja se uchlanio i vec ubacio neke slike Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987
    Ivana, tvoj sam FAN Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) 367987
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30058

    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Zenastena Mon Aug 17, 2009 2:41 pm

    Moje kameno srce ovo neće izdržati... Hvala, ljudi...

    Kao što rekoh tamo, JA SAM VAŠ FAN!!!

    Sponsored content


    Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu) Empty Re: Svi mi koji volimo Ženustenu... (link za grupu na FB u prvom postu)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue Mar 19, 2024 10:55 am