Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


+29
MiNInA
Sanjchi_16
N!na
*Sajkowa Mala*
Anci_BG
m.m.
Anuska proud Aleksandrovk
**Kacxa Bg**
LOLA
Keti001
Gea
Tasa
Andrea
filip_makedonac
sneza
Chokolada
ta$a
Grejs
jeca92ninafan
O.T.-Nina-Admin
Zenastena
Antigona
*Tijanaaa*
srnna
sarmica
beltina
Aleksandrovki
sophie
Morska
33 posters

    NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!!

    nala
    nala
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Number of posts : 6 Points : 27454

    NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 Empty Re: NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!!

    Post by nala Wed Jun 10, 2009 9:08 pm

    Evo sa malim zakasnjenjem Embarassed Cestitam Nina...zasluzila si NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 367987 NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 367987
    **Kacxa Bg**
    **Kacxa Bg**
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aries Location : Beograd

    Number of posts : 1403 Points : 28255

    NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 Empty Re: NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!!

    Post by **Kacxa Bg** Thu Jun 11, 2009 2:37 pm

    ma nikad nije kasno NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 367987 NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 44464
    Zenastena
    Zenastena
    G l o b a l * M o d e r a t o r Ima protekciju kod Admina :)
    G l o b a l * M o d e r a t o r        Ima protekciju kod Admina :)


    Female Gemini Buffalo
    Age : 38

    Location : Čačak, Srbija

    Number of posts : 3362 Points : 30108

    NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 Empty Re: NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!!

    Post by Zenastena Fri Jun 12, 2009 2:24 am

    Vala, ja joj moram još jednom čestitati. Odgledah opet proglašenje pobednika... Uh...

    Kako se izgubila... A, tek kako je pevala u nastavku... Ona kao da je tačno nekom upućivala reči; svaki pogled, grimasa, osmeh, sve na mestu. Sjajno!!! Bravo, Nina! NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 615551
    Grejs
    Grejs
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Taurus Cat
    Age : 36

    Location : Sombor

    Number of posts : 2279 Points : 30274

    NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 Empty Re: NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!!

    Post by Grejs Sat Jun 13, 2009 10:16 pm

    Zenastena wrote:Vala, ja joj moram još jednom čestitati. Odgledah opet proglašenje pobednika... Uh...

    Kako se izgubila... A, tek kako je pevala u nastavku... Ona kao da je tačno nekom upućivala reči; svaki pogled, grimasa, osmeh, sve na mestu. Sjajno!!! Bravo, Nina! NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 615551

    Slažem se. Ja sam se uvek pitala kako ti pobednici ponovo uspeju da otpevaju nešto pod tolikim adrenalinom. Ona je to tako spontano otpevala, gledala je u nekoga, nasmejana, reči izlaze..divno..Snimila sam to pa sam naravno jedno 5 puta gledala (gledala bih i više al sam imala da učim NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 678392 )
    Nina, Bravo, još jednom! NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 615551
    Melinda
    Melinda
    Mawi Fuvijanac
    Mawi Fuvijanac


    Female Sagittarius Cat
    Age : 36

    Location : Sombor - Srbija

    Number of posts : 94 Points : 27425

    NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 Empty Re: NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!!

    Post by Melinda Sun Jun 14, 2009 2:40 pm

    Prvo, želim da čestitam Nini na pobedi!
    A drugo, videla sam juče na RTCG pesmu, predlažu je da uđe u Top 30 i samo se podsetila koliko je dobra. U početku mi nije bila nešto posebno, lepa festivalska pesmica, ali sada mi se stvarno jako sviđa. Takve pesme uvek moram da čujem više puta da bi mi se svidele. Stvarno je prelepa i ima divne reči, baš sam prezadovoljna što je baš ona pobedila, stvarno je zaslužila!
    Jana
    Jana
    Ozbiljni Zavisnik :)
    Ozbiljni Zavisnik :)


    Female Aries Dragon
    Age : 23

    Location : Čačak

    Number of posts : 1326 Points : 27143

    NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 Empty Re: NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!!

    Post by Jana Wed Apr 07, 2010 11:21 pm


    Sponsored content


    NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!! - Page 4 Empty Re: NINA POBJEDNIK PJESME MEDITERANA U BUDVI!!!!!!!

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 11:45 am