Nina Petkovic Zvanicni Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nina Petkovic Zvanicni Forum

*by Fuvijan Team*


    Forum Co-designer

    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    Forum Co-designer Empty Forum Co-designer

    Post by Andrea Thu Apr 02, 2009 11:42 am

    Dragi Fuvijanci,

    Odlucila sam da ubacim novu kategoriju na forumu Forum Co-designer. Naime, kao sto znate, forum je moja kreacija, ali kada se radi o nekim detaljima, moje umijece ipak ima svoj limit. Buduci da imamo ovu talentovanu djecicu koja savrseno barataju Photoshop-om i ostalim programima potrebnim za bolji izgled foruma, ja sam odlucila da neki od njih ucestvuju u promjenama i uljepsavanju foruma, i posto ce dati svoj pecat, logicno je da dobiju i novu titulu.
    A promjene ce uskoro biti vidljive. Oni ce raditi na novitetima, ja cu ih ybacivati na forum, sve to u cilju da nam forum bude ljepsi i naravno originalan.

    Za sada je jedini Forum Co-designer - 2crazy4life i cestitam joj na novoj tituli.

    Za sve ostalo i eventualne nove clanove, cete biti obavijesteni Forum Co-designer 367987

    Lijep pozdrav od Administracije Forum Co-designer 51637
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    Forum Co-designer Empty Re: Forum Co-designer

    Post by Andrea Fri Apr 03, 2009 8:41 pm

    Novi clan design tima naseg foruma je i MiNina.. Forum Co-designer 44464

    Pozzz
    Andrea
    Andrea
    Admin - Design Addict
    Admin - Design Addict


    Female Pisces Rat
    Age : 40

    Location : T i v a t

    Number of posts : 2934 Points : 30118

    Forum Co-designer Empty Re: Forum Co-designer

    Post by Andrea Mon Jun 22, 2009 8:02 pm

    Njanoviji clan Desgin tima je *Tiyana* - mislim da cete se svi sloziti da je banner koji je napravila savrsen, i mislim da je zasluzila da dobije titulu, tako da, racunamo na nju i ubuduce Forum Co-designer 44464

    Naravno, ovo je samo moja odluka u odsustvu druga dva Admina, ali ukoliko neko ima nesto da doda vezano za ovaj izbor, ovo je demokratican forum Forum Co-designer 44464 napisite slobodno u dijelu Pohvale & Kritike. Forum Co-designer 44464

    Lijep pozdrav! Forum Co-designer 51637

    Sponsored content


    Forum Co-designer Empty Re: Forum Co-designer

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 11:29 am